Jump to content

Bemvenache zburator


DUBY

Recommended Posts

Terasa Azzuro, Baiatul o ardea cu viteza prin cartier, cand pe un sens cand pe celalalt. Ghinionul lui, in dreptul terasei e un scuar pacatos, cu labagii care parcheaza ori in scuar ori pe bordura de langa scuar si nu ai vizibilitate cand intorci acolo plus ca drumul are o usoara curbura. Daca vine si un vasile cu viteza pe banda 3 accidentul e gata. Oricum nu e singurul din acea zona. Vasile al nostru din poveste se pare ca venea tare pe banda 3, unul a intors in scuar, vasile a dat sa evite pe banda 2, a pierdut masina si gata!
Link to comment
Share on other sites

daca se intampla cu 2 ore mai tarziu ,terasa ar fi fost plina si sigur se lasa cu multi decedati..

a trecut foarte putin pe langa 1 stalp de iluminat stradal,daca il nimerea sigur vorbeam la trecut de cei din masina cel putin..

dupa ce am vazut la fata locului,cred ca avea peste 130-140 km/h..

dk asta in 3 ani decand are permis a facut 20 de abateri va dati seama ca e un pericol public..

dk ar fi dupa mine l-as baga vre-o 2,3 ani intr-un "loc racoros"si vre-o 10 ani l-as lasa fara permis..dar sigur o sa scape cu o amenda...

Link to comment
Share on other sites

Terasa Azzuro, Baiatul o ardea cu viteza prin cartier, cand pe un sens cand pe celalalt. Ghinionul lui, in dreptul terasei e un scuar pacatos, cu labagii care parcheaza ori in scuar ori pe bordura de langa scuar si nu ai vizibilitate cand intorci acolo plus ca drumul are o usoara curbura. Daca vine si un vasile cu viteza pe banda 3 accidentul e gata. Oricum nu e singurul din acea zona. Vasile al nostru din poveste se pare ca venea tare pe banda 3, unul a intors in scuar, vasile a dat sa evite pe banda 2, a pierdut masina si gata!

 

 

Sa inteleg din ,,relatarea,, ta ca labagiii care parcheaza acolo sunt de vina? sau Shumi asta?

Link to comment
Share on other sites

daca se intampla cu 2 ore mai tarziu ,terasa ar fi fost plina si sigur se lasa cu multi decedati..

a trecut foarte putin pe langa 1 stalp de iluminat stradal,daca il nimerea sigur vorbeam la trecut de cei din masina cel putin..

dupa ce am vazut la fata locului,cred ca avea peste 130-140 km/h..

dk asta in 3 ani decand are permis a facut 20 de abateri va dati seama ca e un pericol public..

dk ar fi dupa mine l-as baga vre-o 2,3 ani intr-un "loc racoros"si vre-o 10 ani l-as lasa fara permis..dar sigur o sa scape cu o amenda...

 

ba da usa de biserica mai esti tu ma tu mergi doar cu 40 si ai volanul bine strans in maini nu? dupa razboi multi viteji se arata...ba bagati-va mintile in cap si taximetristii merg cu 100/h in oras sau ... nu sunteti din bucuresti astia care tot comentati ba ca era shumi ba ca nu stiu ce...steti patetici

 

ps: ai radar in pardea dorsala? de unde estimezi atat de bine ar trebui sa te convoce astia de la udriste ma iau de cap cand va aud...

 

ps2: nu incurajez ce s-a intamplat sa sa ii iau apararea da a gresit doamne fereste ca nu a lovit pe nimeni da' nu mai judecati voi de parca mergeti numai cu 40

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Si parca avea nr de inmatriculare bz-84-bmw - te pui cu el ?! A fost cel mai tare si a acrosat putin si un Q sapte; l-am vazut la stiri era un fandosit cu o camasuta alba. Vai vai !

De ce nu ma mir oare ca inca un destept e ingamfat si se crede cel mai tare de pe sosea ca are bmw :) .

Link to comment
Share on other sites

"never stand still" dar ramai dracului pe sosea!!!

 

deci inca o data..nu incurajez ce s-a intamplat...departe de mine...doar spuneam ca sa nu mai comenteze toata lumea de parca ei nu ar depasi viteza legala nicioadata...compredes?

 

Auzi oi fi depasit eu viteza legala dar niciodata pe dreapta :), sunt depasiri din astea de baieti desptepti ca ei face legea la sosea ca .... bmw. (sper ca intelegeti limbajul anagramat).

Link to comment
Share on other sites

"never stand still" dar ramai dracului pe sosea!!!

 

deci inca o data..nu incurajez ce s-a intamplat...departe de mine...doar spuneam ca sa nu mai comenteze toata lumea de parca ei nu ar depasi viteza legala nicioadata...compredes?

 

Auzi oi fi depasit eu viteza legala dar niciodata pe dreapta :), sunt depasiri din astea de baieti desptepti ca ei face legea la sosea ca .... bmw. (sper ca intelegeti limbajul anagramat).

 

roaga-te sa nu fi tu urmatorul...atata tot... crezi ca esti untouchable ? pot fi o mie de conjucturi din care sa se produca un accident arata-mi tu mie pilot care sa nu fi avut niciodata accident...

 

tu probabil nu faci legea dar ai totusi..41 de dotari pe masina e90...41

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

roaga-te sa nu fi tu urmatorul...atata tot... crezi ca esti untouchable ? pot fi o mie de conjucturi din care sa se produca un accident arata-mi tu mie pilot care sa nu fi avut niciodata accident... dar cand te bagi ca desteptu' sa depasesti pe dreapta e vina ta ca aici nu e Anglia si se depaseste pe stanga

tu probabil nu faci legea dar ai totusi..41 de dotari pe masina e90...41

 

Nu raspund provocarii, nu pot sa ma "ridic" la acest nivel si la masina ta. Probabil te-ai enervat prea tare de te-ai luat de masina mea :lol:, oricum nu vad ce legatura are cu acest topic dar na ce sa mai zic ... In plus nu vreau sa fiu off-topic asa ca tine :lol: .

 

Totusi nu stiu de ce il aperi atat pe inconstient ?! De ce nu vrei sa recunosti ca majoritatea care au asemenea masini se cred ce-i mai tari si e ceva cert ca cele mai multe accidente sunt provocate de soferii de bmw.

Sunt de acord cu ultima replica a lui Rares :) .

Edited by shimano
Link to comment
Share on other sites

roaga-te sa nu fi tu urmatorul...atata tot... crezi ca esti untouchable ? pot fi o mie de conjucturi din care sa se produca un accident arata-mi tu mie pilot care sa nu fi avut niciodata accident... dar cand te bagi ca desteptu' sa depasesti pe dreapta e vina ta ca aici nu e Anglia si se depaseste pe stanga

tu probabil nu faci legea dar ai totusi..41 de dotari pe masina e90...41

 

Nu raspund provocarii, nu pot sa ma "ridic" la acest nivel si la masina ta. Probabil te-ai enervat prea tare de te-ai luat de masina mea :), oricum nu vad ce legatura are cu acest topic dar na ce sa mai zic ... In plus nu vreau sa fiu off-topic asa ca tine :lol: .

 

Totusi nu stiu de ce il aperi atat pe inconstient ?! De ce nu vrei sa recunosti ca majoritatea care au asemenea masini se cred ce-i mai tari si e ceva cert ca cele mai multe accidente sunt provocate de soferii de bmw.

Sunt de acord cu ultima replica a lui Rares :) .

 

daca ai stii si sa citesti ar fi ok...

 

deci 1 la mana am zis clar ca nu il apar si detest cu comentati ca niste babe pe marginea ulitei de parca voi ati merge cu numai cu 40 la ora

 

" deci inca o data..nu incurajez ce s-a intamplat...departe de mine...doar spuneam ca sa nu mai comenteze toata lumea de parca ei nu ar depasi viteza legala nicioadata...compredes? "

 

2 la mana nu vreau sa te ridici la nici un nivel( de sub pamant nu ai unde sa te ridici), ideea este ca tu ai spus de "altii" ca sufera dar de fapt tu suferi cel mai tare cu cele 41 de dotari ale masini tale pe care le expui cu mandrie in semnatura deci in concluzie daca nu intelegi romaneste nu te baga...

 

 

nu cele mai multe accidente sunt provocate de soferii de bmw... dar de fapt ce ... cauti tu pe forumul asta? o sa ignor de acum toate mesajele tale

 

'ce-i mai tari' ?

 

e grele... :lol:

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.