Jump to content

Recommended Posts

In dorinta de a-mi ajuta un bun prieten, mecanicul meu, de ceva vreme colaborez cu MOTORCOD pentru interfete de diagnoza. Ce pot sa spun este ca tot ce am achizitionat de la el a corespuns perfect cu ceea ce a fost descris de catre el, nu s-a codit vreodata sa ajute la telefon la nevoie, ba mai mult, la achizitionarea unei "scule" mai scumpe a batut cateva sute de km pana in Arad, pentru a o livra si pentru a face un mini "training" in utilizarea ei.

 

Asadar, recomand MOTORCOD. (nu am pus site-ul ca n-am stiut daca-i voie)

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Eu NU recomand.

 

1) Ceea ce am cumparat n-a fost deloc precum descrierea(ex: capul de diagnoza care cica trebuia sa faca si codare nu face)

2) Nu mai zic ca softul da o tona de erori(inpa lor modificat da erori peste erori, slava domnului ca netul e mare)

3) de codit s-a codit de fiecare data sa ma ajute(i-am trimis nus cate mailuri,yahoo msg,etc), mi-am facut pe forumul lui si NIMIC

4) atunci cand am cumparat m-a grabit ca are programare la film desi eu strabatusem drum pana la el si in contextul in care m-a amanat cu vanzarea de cateva ori

5) ajutorul ulterior s-a lasat cu injuraturi in contextul in care eu am vorbit decent.

 

Ca sa nu mai zic ca ceea ce comercializeaza este o mare teapa si toate softurile pe care el le vinde ilegal si pe bani buni se gasesc free pe net.

 

Ceea ce m-a enervat e ca intotdeauna am mers pe principiul cat dai atata face si ca drept urmare am cumparat produsul de top pentru masina mea ca sa aflu de fapt ca e un cap de diagnoza care puteam sa-l iau MUUUULT mai ieftin de pe ebay.

 

Eu unul m-am simtit fraierit..si chiar nu aveam de gand sa-i fac reclama negativa(chiar daca s-a intamplat acum un an), dar cand vad ca unii il mai si reclama mi se pare nedrept sa nu povestesc despre el si felul in care isi trateaza clientii.

 

Dar asta e. Sper ca altii sa deschida ochii mai bine cand dau bani mai ales fara factura si garantie.

Edited by siulian
Link to comment
Share on other sites

am luat de la el urmatoarele: Mercedes STAR+laptop, Inpa+DIS, Opel-Tech, Op-Com, Vag-Com, VCDS, VAS... cu niciuna n-au fost probleme majore, cu Star-ul de mercedes a venit personal pana in Arad sa-l livreze si sa faca un mini-training cu el... VAS-ul nu vroia sa se conecteze, nu-si lua interfata driverele, i-am trimis laptopul+interfata si le-a configurat el personal(+reinstal de windows care chiar nu era obligatia lui)... le-a trimis inapoi functionale + update la OP-Com... tot ce a livrat, a livrat cu instructiuni de instalare mura-n gura, foarte rar a trebuit sa-i cer ajutor extra...

 

Intr-adevar modul lui de abordare mi s-a parut si mie cam "ciudat", dar am pus-o pe seama "accentului" zonei respective, dar pana acum, chiar nu am ce sa-i reprosez.

 

@siulian: INPA iti da erori cand il folosesti pe mufa de sub volan la masini sub 2002(parca)... si eu m-am lovit de asta, dar prin conectorul rotund merge foarte bine. (ca o varianta)

 

 

A nu se intelege ca-i fac reclama!!! Dar am mai comandat unele chestii si de prin alte parti(de ex. autoscan) si au venit niste chinezarii de doi lei, care daca le trageai de fir cand le scoteai din mufa, ramaneai cu firu-n mana etc...

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

pai la E46 sub 2002(sau 2001, nu mai retin exact) anumite module nu le vezi prin mufa de sub volan... de exemplu ABS

 

 

Unele E46 au si mufa "rotunda"(langa motor) si mufa dreptunghiulara sub volan.

O fost perioada de tranzitie cand unele device-uri se vedeau doar intr-o parte si viceversa.

 

Cat despre INPA stiu f bine ce livra inainte(adica o versiunea in limba romana care era extrem de busita). Acum vad ca s-au lasat la mana lor si livreaza varianta in engleza(care se gaseste pe net- ca de fapt toate softurile care le vinde).

Rhaziel - ma bucur ca ai avut o experienta mai fericita decat a mea. Eu unul nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca se gasesc acum variante mult mai ieftine decat cele de la baiatul asta de exemplu eu mi-am luat o diagnoza ce merge si impa ,gt1 si sss program(am intrat doar de curiozitate in el dar nu ma bag la el) si am dat numai 300lei si se putea si mai bine la nevoile pe care le am eu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ca sa nu mai zic ca ceea ce comercializeaza este o mare teapa si toate softurile pe care el le vinde ilegal si pe bani buni se gasesc free pe net.

 

INPA, DIS ... si tot ce se vinde sunt ilegale, nu au licenta de la BMW pentru comercializare.

Oricum, nu inteleg de ce le cumpara cineva cand se gasesc free pe net. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Eu unul recomand. Am luat o interfata INPA si functioneaza perfect.

Si o interfata DDT pentru Renault mi-a dat-o gratis in schimbul unui DDE stricat de E90 320d.

 

Ma bucur ca iti merge dar ma intristez ca ai luat-o la pret triplu.

O interfata care la el se numeste interfata rapida (adica dcan) la el este 1500 de lei dar poate fi comanda de pe ebay(testat) la 400 de lei.

Dar asta e, trebuie si gura lui sa manance o paine din pacate.

 

@Bavaria - le cumpara oamenii care nu studiaza inainte si merg pe o chestie "sigura" dar platesc triplu. Asa cum am facut si eu acum f multa vreme.(iar eu am avut parte si de "suport" de 3 lei jumate, adica injuraturi pe mess, inclus in pret).

 

Ma rog, e ultima oara cand zic: NU RECOMAND.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce sa zic, probabil depinde si cum vorbesti cu omul si in ce toane il prinzi...

in ceea ce am interactionat cu el pe parcursul timpului, trecand cu vederea accentul specific al zonei cand vorbeam la telefon si mie la inceput imi dadea o stare de neincredere, a facut tot timpul mai mult decat i-am cerut... a venit la Arad cu un Star de Mercedes, a vazut o interfata de INPA mai uzata, a zis "sa-mi aduci aminte sa-ti dau una noua"... mi-a dat... cat despre garantie, a fost o interfata care nu a mai functionat, i-a fost trimisa, a schimbat-o, a reparat-o, el stie ce i-a facut, a trimis-o inapoi functionala.

 

pana la proba contrarie... ce pot sa zic, au fost momente in care l-am sunat si i-am zis ca nu gasesc aia sau ailalta si mi-a raspuns mai fugitiv: "frate, cauta pana gasesti, nu pot sa le stiu pe toate din cap", dar au existat si momente cand a stat omu si mi-a explicat cu lux de amanunte... probabil dupa cum poate si el...

Link to comment
Share on other sites

Eu unul recomand. Am luat o interfata INPA si functioneaza perfect.

Si o interfata DDT pentru Renault mi-a dat-o gratis in schimbul unui DDE stricat de E90 320d.

 

Ma bucur ca iti merge dar ma intristez ca ai luat-o la pret triplu.

O interfata care la el se numeste interfata rapida (adica dcan) la el este 1500 de lei dar poate fi comanda de pe ebay(testat) la 400 de lei.

Dar asta e, trebuie si gura lui sa manance o paine din pacate.

 

@Bavaria - le cumpara oamenii care nu studiaza inainte si merg pe o chestie "sigura" dar platesc triplu. Asa cum am facut si eu acum f multa vreme.(iar eu am avut parte si de "suport" de 3 lei jumate, adica injuraturi pe mess, inclus in pret).

 

Ma rog, e ultima oara cand zic: NU RECOMAND.

De unde stii ca am luat-o la pret triplu?

Am luat interfata normala ce-i drept, nu DCAN. Am dat 450lei pe ea + adaptor rotund 20 pini + cd cu INPA.

Nu zic ca nu este mai scumpa decat una chinezeasca de pe EBAY, dar atat timp cat mi-a mers perfect si omul m-a ajutat intotdeauna cand am avut nevoie sunt foarte multumit.

Am vrut sa-l intreb de un pret pentru interfata DCAN si a zis ca-mi zice, dar sa-l intreb separat, dar nu l-am mai intrebat, imi trebuia pentru un E92 335i, dar a picat cumpararea respectivei masini.

Eu cred ca depinde si cum ai vorbit tu cu el, daca te-ai enervat repede si l-ai atacat, e normal ca omul sa-ti raspunda cu aceeasi moneda.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Eu sunt MOTORCOD, ma rog ..romania e plina de carcotasi,adesea ce se ascund in spatele la proxiuri si id-uri diverse.

Ce sa facem.. astia suntem. Mi-e martor dzeu ca oricui din cine a avut ceva interfata de la mine si nu i-a functionat i-am schimbat-o sau reparat-o.

Nu este vina mea ca unii oameni sunt incapabili de a utiliza un soft de diagnoza si nu au cultura bmw.

 

 

Dar de ce nu i-am dat suport telefonic cui se vaita ca nu i-am dat ? Pai dau si suport dar cat sa raspunzi la telefon? pai unde ne credem ? am call center cumva? Dau suport dar in probleme serioase,sau la prima instalare daca omul chiar nu e capabil de a intelege niste instructiuni de instalare ce se afla pe cd , in romaneste. Chiar multi i-am ajutat in diagnoza si telefonic,acei ce au putut cere ajutor amiabil. Inpa la modelele ce nu au diagnoza pe can nu identifica automat motoarele si trebuie selectate.

 

Respectivul SIULIAN, daca imi erai client si nu functiona fii sigur ca stiam cine esti si aveai interfata schimbata,astfel ca ma faci curios sa te indentific si eu.de ce tu sa scrii atatea lucruri despre mine iar eu sa nu stiu viceversa?Identifica-te.

 

Apropo de ce am forumul autocod? ca sa imi tin clientii aproape si sa le dau suportul acolo, nu telefonic si sa vada lumea ca nu dispar ca alti vanzatori ambulanti.

 

In general inpa nu a depasit 500 roni, nu stiu de unde scoateti preturi de 1500..etc..

 

Si apropo, am furnizat GT1 emulat pe usb de peste 5 ani printe primii in RO pana sa apara pe ebay .Sa nu mai zic de Progmann si DIS cu CODING in el ce are inserate si filele de progman in el si resofteaza direct. L-am furnizat gratis ca sa nu se mai afirme de vanzari la negru .

 

Sunt cativa membrii pe aici ce au aceste jucarioare de la mine si le folosesc ,au scutit mia de euro pe un ops sau head galben, si ..ca sa inchei..

deja este ISID de cateva luni( softul diagnoza nou bmw) cu emulator de ICOM ce ruleaza pe laptop cu 4GB ram in imagine virtuala pe interfata anume pe usb .

 

Dar..este pentru baietii destepti ce stiu sa colaboreze ca profesionist la profesionist si lucreaza in domeniu ,nu pentru cei ce acuza online ,nici pt cei ce vorbesc de softuri piratate avand in vedere ca vechile softuri piratate le au in casa si ei si le folosesc fara jena.

 

 

Celor cu gandire pozitiva le doresc de bine si sa ne auzim cu bine , celorlalti nu le doresc nimic ca n-am timp de ei.

 

MOTORCOD.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt MOTORCOD, ma rog ..romania e plina de carcotasi,adesea ce se ascund in spatele la proxiuri si id-uri diverse.

Ce sa facem.. astia suntem. Mi-e martor dzeu ca oricui din cine a avut ceva interfata de la mine si nu i-a functionat i-am schimbat-o sau reparat-o.

Nu este vina mea ca unii oameni sunt incapabili de a utiliza un soft de diagnoza si nu au cultura bmw.

 

 

Dar de ce nu i-am dat suport telefonic cui se vaita ca nu i-am dat ? Pai dau si suport dar cat sa raspunzi la telefon? pai unde ne credem ? am call center cumva? Dau suport dar in probleme serioase,sau la prima instalare daca omul chiar nu e capabil de a intelege niste instructiuni de instalare ce se afla pe cd , in romaneste. Chiar multi i-am ajutat in diagnoza si telefonic,acei ce au putut cere ajutor amiabil. Inpa la modelele ce nu au diagnoza pe can nu identifica automat motoarele si trebuie selectate.

 

Respectivul SIULIAN, daca imi erai client si nu functiona fii sigur ca stiam cine esti si aveai interfata schimbata,astfel ca ma faci curios sa te indentific si eu.de ce tu sa scrii atatea lucruri despre mine iar eu sa nu stiu viceversa?Identifica-te.

 

Apropo de ce am forumul autocod? ca sa imi tin clientii aproape si sa le dau suportul acolo, nu telefonic si sa vada lumea ca nu dispar ca alti vanzatori ambulanti.

 

In general inpa nu a depasit 500 roni, nu stiu de unde scoateti preturi de 1500..etc..

 

Si apropo, am furnizat GT1 emulat pe usb de peste 5 ani printe primii in RO pana sa apara pe ebay .Sa nu mai zic de Progmann si DIS cu CODING in el ce are inserate si filele de progman in el si resofteaza direct. L-am furnizat gratis ca sa nu se mai afirme de vanzari la negru .

 

Sunt cativa membrii pe aici ce au aceste jucarioare de la mine si le folosesc ,au scutit mia de euro pe un ops sau head galben, si ..ca sa inchei..

deja este ISID de cateva luni( softul diagnoza nou bmw) cu emulator de ICOM ce ruleaza pe laptop cu 4GB ram in imagine virtuala pe interfata anume pe usb .

 

Dar..este pentru baietii destepti ce stiu sa colaboreze ca profesionist la profesionist si lucreaza in domeniu ,nu pentru cei ce acuza online ,nici pt cei ce vorbesc de softuri piratate avand in vedere ca vechile softuri piratate le au in casa si ei si le folosesc fara jena.

 

 

Celor cu gandire pozitiva le doresc de bine si sa ne auzim cu bine , celorlalti nu le doresc nimic ca n-am timp de ei.

 

MOTORCOD.

 

Preturile au fost scoase de pe site-ul tau. Acum vad ca ai avut grija sa nu mai pui preturi pe site.(sau poate nu am gasit eu sectiunea)

Eu am dat 1000 de lei pe o interfata k-line + GT1.

IulianC a dat 450 de lei pe un K-line +INPA.

In 2010 vindeai "interfata rapida"(adica DCAN) cu 1500 de lei.

 

La momentul respectiv GT1 si INPA se gasea moca pe torenti iar o interfata D-CAN(deci mult mai buna) era 100 de dolari pe ebay.(cu tot cu transport ajungea la 400 de lei)

 

Nu am zis ca interfata ta nu a functionat ci doar ca nu se puteau face codari cu ea pe E60 si m-ai trimis si la plimbare cand am incercat sa te intreb despre.

 

Stai linistit, eu doar nu te recomand pentru ca exista alternative multe mai ieftine si mult mai bune la ce vinzi tu.(si au fost colegi pe aici care au afirmat ca asa este).

 

 

Cat despre conversatiile noastre pe messanger imi pare rau dar nu cred ca le mai am. Lasa tu sa fii sanatos eu am trecut demult peste etapa in care tu injurai.

 

 

Oricum se pare ca n-am fost singurul tepuit, iar la un singur search dupa site-ul tau se pare ca ai un admirator mult mai inflacarat.

 

 

PS: ceea ce ai facut tu aici se numeste reclama la propriile produse si nu cred ca ai voie :p

Link to comment
Share on other sites

URAAAA ! Acum stiu cine esti, ai venit cu un e60,eu eram cu o toyota landcruiser argintie , tii bine minte toate detaliile doar ca nu vrei sa le spui.

Si am stat cu tine sa iti fac instalarea la DIS+gt1 vro ora pe laptopul tau supra protejat de firewale si antivirusi, la petrom in rondul giratoriu, si ti-am facut si inspectiile la placutele tale obosite si te-am invatat sa utilizezi dis-ul inca vro ora.

 

Asta de ce nu spui aici? vrei doar sa te razbuni ca ulterior te-am ignorat ca incepusesi sa ceri mai mult decat ti se cuvine pe yahoo messanger de parca eram HOT CHAT?

 

Ti-am acordat toata atentia atunci, chiar daca incercai sa copiezi pe furis cu Norton comander de pe hardiskul meu extern si alte manuale inclusiv voiai SSS progmann sa mi-l transferi doar ca era cam mare si am surprins actiunea ta.

 

Manuale ti-am dat atunci gratis bonus WDS,TIS, si inca cateva zeci.

 

Afirmai atunci ca lucrezi undeva pe la iesire spre autostrada la militari in domeniul IT si expert in www.

 

Puteai sa spui singur cine esti si de ce te tot agiti atat pentru ce ai fost nemultumit ca dis iti merge si in ziua de azi.

 

Esti pur si simplu ofticat ca ai platit niste bani atunci pe ceva care puteai sa il gasesti mai ieftin dupa 1 an sau 2? Iti functioneaza si acum? atunci care este exact problema ta? Ciuda invidia sau ce anume mai exact vrei sa expui? Ca nu am stat la taclale cu tine pe yahoo dupa ce incepusesi sa fii obraznic si chiar tu sa injuri?

 

Hai scoate tot din tine ce te doare asa mult si acum dupa 2 ani de cand ai DIS functional .SI NU INTERFATA FACE CODARILE CI SOFTUL Care nu stii tu sa il utilizezi, respectiv CODINGUL din DIS, sau Codingul din PROGMANN ( care nu il ai si nici nu il vei avea )NCS din INPA ( care iarasi nu stii sa il utilizezi probabil) remarc asta pentru ca ai spus ca nu face interfata mea codari. Asa ca ti-am raspuns in termenii cat se poate de corecti .

NU INTERFATA FACE CODARI CI utilizatorul cu softul in mana si cunostintele in cauza !

 

Ce anume te doare ? ca nu am fost eu vesnicul tau sfetnic pe yahoo messanger?

 

Acum in sfarsit stiu cine a facut sitele pe wordpress , te-ai ascuns destul iata ca te-am gasit;) he he he.

 

Cu asta am incheiat discutia in acest topic, poate o ne intalnim real sa discutam legat de tema cu wordpress , si nu imi fac reclama deoarece o am deja . reclama mi-au facut-o observ alti membrii de pe acest forum cu mii de postari la activ dupa cate vad.

Edited by bmwdtc
Link to comment
Share on other sites

URAAAA ! Acum stiu cine esti, ai venit cu un e60,eu eram cu o toyota landcruiser argintie , tii bine minte toate detaliile doar ca nu vrei sa le spui.

Si am stat cu tine sa iti fac instalarea la DIS+gt1 vro ora pe laptopul tau supra protejat de firewale si antivirusi, la petrom in rondul giratoriu, si ti-am facut si inspectiile la placutele tale obosite si te-am invatat sa utilizezi dis-ul inca vro ora.

 

Uau. Daca insisti atunci o sa dau mai multe detalii despre experienta mea cu tine. Totodata tind sa cred ca ai mari probleme de memorie. De fapt ori probleme de memorie ori pur si simplu minti.

Cred ca ar fi bine sa-ti aduci aminte ca m-ai repezit pt ca aveai programare la film.(in contextul in care stiai ca vin din bucuresti in pitesti).

Nu, nu m-ai invatat sa folosesc dis-ul pentru ca nici tu nu stiai. M-ai vrajit atunci ca e o versiune mai noua si nu prea stii exact cum e in asta si alte povesti de genul asta. Eu recunosc ca eram mai habarnist si am inghitit galusca foarte repede. Singurul lucru care ai putut sa faci e sa dai un quick scan. Un quick scan dureaza o ora? Hmm..dubios.

 

Apropos de "placutele mele obosite" ce anume le-ai facut? Inspectie? Iti arata grosimea la placute pe tester? Nu stiam. Sa ne spui si noua cum.

 

Hai sa-ti spun eu despre ce a fost vorba. Tocmai ce imi schimbasem placutele(deci erau noi :p) iar nenea mecanicul n-a stiut sa reseteze intervalul de service(precum n-a stiut nici ca daca nu se schimba senzorii nu se reteaza nimic, dar am aflat si eu si el ulterior).Dupa ce ai instalat pe laptop DIS-ul trebuia sa faci si o proba. Tot ce te rugasem atunci e sa-mi arati de unde se reseteaza dar cum nu stiai mi-ai bagat-o repede pe aia cu quick scan-ul si ca lasa ca te uiti tu prin meniuri acasa.(oricum tu aveai programare la film)

 

 

Asta de ce nu spui aici? vrei doar sa te razbuni ca ulterior te-am ignorat ca incepusesi sa ceri mai mult decat ti se cuvine pe yahoo messanger de parca eram HOT CHAT?

 

Ti-am acordat toata atentia atunci, chiar daca incercai sa copiezi pe furis cu Norton comander de pe hardiskul meu extern si alte manuale inclusiv voiai SSS progmann sa mi-l transferi doar ca era cam mare si am surprins actiunea ta.

 

Manuale ti-am dat atunci gratis bonus WDS,TIS, si inca cateva zeci.

 

Nu am incercat sa ma razbun, ci doar nu te-am recomandat din prisma experientei avute cu tine. Cred ca ar fi sa recitesti tot ce am scris la adresa ta.

Singurul lucru care ti l-am cerut prin mess a fost access la forumul tau(ti-am zis si pe mess si pe mail) dar pur si simplu m-ai ignorat iar la un moment dat mi-ai ras si userul.

 

 

Afirmai atunci ca lucrezi undeva pe la iesire spre autostrada la militari in domeniul IT si expert in www.

 

Nu sunt deloc expert in www, ci in telecomunicatii. Sunt jalnic la partea de design web.

Daca iti aduci aminte ti-am zis ca ma pricep la Linux si chiar tu incepusei sa te rogi de mine daca putem porta interfata usb in linux ca sa scapi de masina virtuala.

 

Puteai sa spui singur cine esti si de ce te tot agiti atat pentru ce ai fost nemultumit ca dis iti merge si in ziua de azi.

 

Esti pur si simplu ofticat ca ai platit niste bani atunci pe ceva care puteai sa il gasesti mai ieftin dupa 1 an sau 2? Iti functioneaza si acum? atunci care este exact problema ta? Ciuda invidia sau ce anume mai exact vrei sa expui? Ca nu am stat la taclale cu tine pe yahoo dupa ce incepusesi sa fii obraznic si chiar tu sa injuri?

Nu te-am injurat ci a fost fix contrariul. Ar fi bine sa nu mai rastalmacesti subiectul asta ca sa nu ma apuc sa pun loguri de mess public.

Ceea ce nu intelegi tu e ca desi ai fost un magar absolut cu mine eu nu te-am recomandat aici datorita pretului foarte mare pe care l-ai practicat la momentul acela si ulterior(vezi de ex cum IulianC a luat un K-line la 450 de lei cand atunci un DCAN facea 400 de lei).Totodata nu te-am recomand din prisma relatiilor interumane avute.

Fa bine si reciteste posturile mele.Cred ca am fost extrem de docil si moderat la adresa ta desi puteam sa te fac albie de porci.

 

Hai scoate tot din tine ce te doare asa mult si acum dupa 2 ani de cand ai DIS functional .SI NU INTERFATA FACE CODARILE CI SOFTUL Care nu stii tu sa il utilizezi, respectiv CODINGUL din DIS, sau Codingul din PROGMANN ( care nu il ai si nici nu il vei avea )NCS din INPA ( care iarasi nu stii sa il utilizezi probabil) remarc asta pentru ca ai spus ca nu face interfata mea codari. Asa ca ti-am raspuns in termenii cat se poate de corecti .

NU INTERFATA FACE CODARI CI utilizatorul cu softul in mana si cunostintele in cauza !

 

Ce anume te doare ? ca nu am fost eu vesnicul tau sfetnic pe yahoo messanger?

 

Poti sa demonstrezi aici public ce codari se pot face pe E60 cu DIS/PROGMANN?

Apropo:stai linistit stiu si ncsexpert

 

Acum in sfarsit stiu cine a facut sitele pe wordpress , te-ai ascuns destul iata ca te-am gasit;) he he he.

 

Cu asta am incheiat discutia in acest topic, poate o ne intalnim real sa discutam legat de tema cu wordpress , si nu imi fac reclama deoarece o am deja . reclama mi-au facut-o observ alti membrii de pe acest forum cu mii de postari la activ dupa cate vad.

 

Aici ai dat-o in bara rau de tot. Nu ti-am facut eu site-ul ala de antireclama, mai cauta.

Oricum in felul in care te-ai purtat cu mine sunt sigur ca ai facut-o si cu altii iar pesemete altii nu sunt dispusi sa-ti inghita tampeniile.

Vazand totusi cat de necioplit ai ramas in continuare nu pot sa nu zambesc ca macar cineva ti-o coace. Vorba aia exista un Dumnezeu pentru toti.

In schimb, cu ocazia descoperirii minunatului site am lasat un comentariu(nu stiu daca a fost aprobat). Este acelasi NU RECOMAND din motivele evidentiate mai sus.

Link to comment
Share on other sites

In calitate de initiator al topicului, cer inchiderea lui. si o mica nelamurire vizavi de suport... Daca sa zicem ati cumpara o interfata de la ... sa zicem autosc*n... Cine te-ar baga in seama telefonic sau pe mess? in fine, fiecare cu experientele lui.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.