Jump to content

vopsitor auto


stranger

Recommended Posts

Salut. Vrei sa vopsesti usa sau toata masina ? Eu cunosc un vopsitor foarte bun dar nu stiu exact ce preturi practica. Zi-mi ce ai de vopsit si-l voi intreba de pret. Daca iti convine pretul o sa-ti dau numarul lui de tel sa vorbesti cu el.

 

Baiatul lucreaza intr-o reprezentanta deci lucreaza foarte bine iar in timpul liber face si el ciubuc...

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Salut. Vrei sa vopsesti usa sau toata masina ? Eu cunosc un vopsitor foarte bun dar nu stiu exact ce preturi practica. Zi-mi ce ai de vopsit si-l voi intreba de pret. Daca iti convine pretul o sa-ti dau numarul lui de tel sa vorbesti cu el.

 

Baiatul lucreaza intr-o reprezentanta deci lucreaza foarte bine iar in timpul liber face si el ciubuc...

ti-am dat si pm, vreau sa vopsesc numa usa. Lasa-mi si mie nr lui de tel. mersi

Link to comment
Share on other sites

mai bine du-te la reprezentanta... acolo sigur ai o garantie si daca nu ti place si vezi inperfectiuni le zici sa o faca iar in aceeasi bani!

orice ai face nu te duce la IRMEB

ai vopsit vreodata la reperzentanta? Daca da zi si mie cat iti ia per piesa. Eu vreau sa vopsesc o usa ca mi-a sarit lacu de pe ea.

a si ca tot veni vorba de reprezentanta cat costa la ei un test la motor?

Link to comment
Share on other sites

Am vopsit eu cateva repere la reprezentanta din Constanta si a iesit perfect.

Pretul e foarte greu de dedus, nu am avut rabdare sa adun toate maruntisurile, lacurile, carpele si operatiile insirate ca sa vad cat a costat de fapt vopsitul :).

Link to comment
Share on other sites

incearca la http://www.afscars.ro/ este un service mare se numeste Andre's fast services si nu au preturi exorbitante au cuptor mare profi si vopsesc cu vopsea de calitate. Masinile ies impecabil de acolo. Numai cu asta se ocupa, tinichigerie si vopsitorie si este pe undeva prin berceni in capat. Da un telefon si dute pana acolo sa te convingi nu ai ce sa pierzi Edited by andrei cosmin
Link to comment
Share on other sites

inca caut un vopsitor

 

 

vad ca nu te multumeste nimeni ? care e problema ? ? ?

pai daca imi zice vino peste 2 saptamani ca am srviceul full sau imi zice 7milioane pt. o usa numa vopsit si mai vrea sa io las si 2 zile..tu nu ai cauta mai departe?

 

Ca sa fiu sincer cu tine Vreo 2 zile tot o lasi in service garantat pt asta oriunde din lumea asta te-ai duce pt ca nu o vopseste asa pur si simplu trebuie pregatita inainte de vopsire etc etc iar in privinta pretului cam atat costa daca vrei sa iasa bine treaba. O poti vopsi si in atelier la nea Grigore la bani mai putini dar sa nu te sperii cand te duci sa o iei.

Pretul este per piesa iar el include demontarea fetei de usi izolarea masinii vopsea si alte materiale cuptor care consuma curent de mori etc

7 mil pt o usa este dupa parerea mea ok. La serviceul pe care ti l am recomandat baietii de acolo chiar fac treaba am vopsit in decusul timpului de 3 ori masina acolo si nici nu iti dai seama unde a fost atinsa masina este perfecta.

Link to comment
Share on other sites

inca caut un vopsitor

 

 

vad ca nu te multumeste nimeni ? care e problema ? ? ?

pai daca imi zice vino peste 2 saptamani ca am srviceul full sau imi zice 7milioane pt. o usa numa vopsit si mai vrea sa io las si 2 zile..tu nu ai cauta mai departe?

 

 

 

 

 

daca vrei hai pana in Brasov ? se rezolva cam intr-o zi , dar mai intai pune te rog o poza sa ved despre ce e vorba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.