Jump to content

intrebare pompa de apa HEPU


RobyS

Recommended Posts

am fost la un magazin care aduce pompe hepu aici in TM si au pompa la fel cu stanta polizata.

deci e foarte ok pompa aceasta luata de la 4ucom.

o s-o montez linistit pe masina.

Multumesc 4ucom si scuze de indoielile mele care le consider firesti pentru o experienta ca aceasta traita pentru prima data :) .

 

se poate inchide topicul.

 

no problem

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Mi-am cumparat de curand o pompa de apa HEPU.

A venit in cutia Hepu, dar cand m-am uitat in interior este o pompa pe care nu scrie absolut nici o firma.

Nu scrie niciunde sigla Hepu. Pe o bucata de 1cm patrat se vede ca este polizat, probabil acolo scria ceva.

In rest nu e stantat nici o firma nici un cod. De asemenea nici pe garnitura care esti intr-o folie langa pompa nu scrie nimic. A avut un abtipild dar se vede ca a fost dezlipit (rupt) de acolo.

 

Vreau sa va intreb daca ati cumparat pompa de apa Hepu (318d, 320d) si sa-mi spuneti cum arata pompa si daca scria ceva pe ea.

 

multumesc

 

Si eu am luat pompa HEPU si era stantat HEPU pe ea.

Link to comment
Share on other sites

atunci cand ete polizata o serie pe o piesa este pt ca acolo era codul oe si pt ca aceasta piesa se vinde in sistemul aftermarket. e ceva foarte des intalnit si perfect normal.cum s-ar mai vinde piese oe daca toata lumea ar sti ca le poate lua la juma de pret?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.