Jump to content

Placute de frana tocite


st.neeo

Recommended Posts

Acum cateva zile am mai avut niste probleme cu avertizare in bord (schimb ulei , filtre : polen , ulei...) , dar cu ajutorul THX-1 am resetat computerul de bord. Ca printr-o coincidenta oarba in acelasi interval de timp , computerul tipa ca nu mai am placute , dar cine sa-l bage in seama ? Intr-un final m-am dus cu masina in service ca sa schim placutele . Problema e , ca , eu nu sunt in tara , mai exact sunt in IT. , si pe langa mine nu exista reprezentanta bmw ,dar sunt cateva service-uri , iar eu l-am ales , cica pe cel mai bun . Baiatul de la service mi-a facut un preventiv , pt. placutele de frana spate , dar eu ma pricep ... Sunt PLANTA .

Firma care le face este : TEXTAR , iar pretul este de 144 + 25 manopera. Nu stiu ce sa fac ? sunt bune? , sunt scumpe? Alta alegere nu prea am dor sa ma duc cu masina la cel mai apropiat oras , dar nu pot sa mai merg cu ea prea mult si nici nu am timp , dar daca este nevoie mare imi fac.

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

textar sunt bune,144 depinde dc e scump sau ieftin..144 de ce? lire englezesti,lei,euro?Din moment ce zici italia,ma gandesc euro..dar nu zici ce masina ai,pt un m5 cred ca pretul e ok :)

 

Scuze.... 144 euro , eu fiind in it nu mai am contact cu alta moneda

 

textar sunt bune,144 depinde dc e scump sau ieftin..144 de ce? lire englezesti,lei,euro?Din moment ce zici italia,ma gandesc euro..dar nu zici ce masina ai,pt un m5 cred ca pretul e ok :lol:

 

Masinaa , ce masina?... :lol:) 320d e90 din 2005

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.