Jump to content

Ma enerveaza semnalizarile astea,fata


Recommended Posts

Asa am luat masina,cu semnale modelul asta(o sa pun poza),am avut 2 ocazii sa le dau pe semnale albe dar mate,stiti modelul,acelea albe care s-au pus pe e36 din fabrica,cat costa un set de semnale din astea de care am eu?am vazut e36 cu ele galbene e un clasic frumos dar parca alea albe de care spun sunt mai frumoase,nu stiu nu suport ideia de tuning asa...,nu se asorteaza,as dori cateva detalii,va salut.

post-550-1254506860_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am fost pana in oras sa vb. ceva cu cineva cand m-am intors am trecut pe langa o benzinarie am vazut o pisica coupe,am intors masina,am intrat in benzinarie am crezut ca are semnale din acelea la 28 ron cum imi plac mie si cand colo dezamagire la fel ca ale mele le avea,m-am gandit ca omu vroia ceva tuning si se rezolva ,o surubelnita si faceam schimbul.
Link to comment
Share on other sites

Era vorba de schimb,nici gand de...(doamne ce va trece prin minte)..:),pai am avut 2 ocazii sa le schimb cu unele de care vroiam eu si imi pare rau ca nu le-am dat,pai nu stiu,de ce sa le cumpar cand le pot da la schimb,sunt destui care doresc sa puna tot felul de accesorii din astea pe masina,am vazut un e36 cu faruri din alea cum sa zic ciudate,dintr-o bucata,bine ca nu a pus ''geniu'' asta care a avut masina si niste faruri din alea,de ex. astea ale mele merg cu stopurile alea cristal la e36 adica se asorteaza,nu stiu fratilor ca nu am ceva ce sa imi placa la masina asta,ma mancat in fund si coupe si motor in 6,astea parca sunt blestemate,pica pe mana la fel de fel de tipi,le pocesc,le ''culca'',le pun fel de fel de accesorii si dupa aceia le vand si spune''uite aici masina'' si parca iti vine sa-i spui''pai da-mi frate si strada pt ea,sau sa le vanda cu un bax de seminte in portbagaj,un bax de bere,de energizant,sa stam in parcare seara de seara,dupamiaza de dupamiaza,sa ne uitam la ele,sa vorbim si sa le pozam,pt. ca daca am iesit pe strada cu una din aia si am dat de santul facut de cei de la gaze o sa regret:)asa sa intreb si aici daca vrea cineva semnale albe sa dea un semn,nu stiu... cine se ocupa cu dezmembrari ceva,ele sunt ca noi,nu sunt zgariate,sparte sau ceva de genu asta,eu oricum caut sa le schimb.
Link to comment
Share on other sites

E36 are farurile relativ inchise la culoare deoarece plasticul dintre cele 2 elemente optice este negru. Din aceasta cauza cele albe nu prea dau bine - este contrastul prea mare intre semnal si restul farului. Imi plac cum arata cele originale portocalii sau fumurii.
Link to comment
Share on other sites

Era vorba de schimb,nici gand de...(doamne ce va trece prin minte)..:),pai am avut 2 ocazii sa le schimb cu unele de care vroiam eu si imi pare rau ca nu le-am dat,pai nu stiu,de ce sa le cumpar cand le pot da la schimb,sunt destui care doresc sa puna tot felul de accesorii din astea pe masina,am vazut un e36 cu faruri din alea cum sa zic ciudate,dintr-o bucata,bine ca nu a pus ''geniu'' asta care a avut masina si niste faruri din alea,de ex. astea ale mele merg cu stopurile alea cristal la e36 adica se asorteaza,nu stiu fratilor ca nu am ceva ce sa imi placa la masina asta,ma mancat in fund si coupe si motor in 6,astea parca sunt blestemate,pica pe mana la fel de fel de tipi,le pocesc,le ''culca'',le pun fel de fel de accesorii si dupa aceia le vand si spune''uite aici masina'' si parca iti vine sa-i spui''pai da-mi frate si strada pt ea,sau sa le vanda cu un bax de seminte in portbagaj,un bax de bere,de energizant,sa stam in parcare seara de seara,dupamiaza de dupamiaza,sa ne uitam la ele,sa vorbim si sa le pozam,pt. ca daca am iesit pe strada cu una din aia si am dat de santul facut de cei de la gaze o sa regret:)asa sa intreb si aici daca vrea cineva semnale albe sa dea un semn,nu stiu... cine se ocupa cu dezmembrari ceva,ele sunt ca noi,nu sunt zgariate,sparte sau ceva de genu asta,eu oricum caut sa le schimb.

 

:lol: :lol: ! Macar tu intelegi si crezi ceea ce zici ?!

 

Daca semnalu ala nu-i crapat , atunci ce are , Model ?!?! :)

Link to comment
Share on other sites

Semnalele de pe masina mea sunt ca cele de sus,ne avand o poza cu masina la indemana am pus poza cu semnalele alea care sunt identice cu ale mele,vreau sa le dau pe unele clasice albe pt. ca mie imi plac mai mult alea clasice,cum vad o pisica coupe cu semnale de care vreau eu ai propun schimbul,cei amatori de tuning si care doresc sa schimbe ceva la masina sa-si puna din astea ,chiar daca sunt mai scumpe mie unul nu imi plac.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.