Jump to content

ce durata de viata are un amortizor la bmw?


gts

Recommended Posts

totusi... la 60 de mii, oricum ai lua-o... nu mi se pare normal sa cada...

nu e de la tine, adica depinde cum ai dat cu ea prin macadamurile patriei, e de la calitatea din ce in ce mai buna pusa pe masini...

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

ca viaţa unui om ... poţi trăi 80 de ani, sau poţi să mori la 24 ... te ĂŽmpiedici şi dai cu freza de bordură ... :)

 

cu alte cuvinte daca mergi cu grijă te duc la 100 k, sau te pot lăsa din senin ... :lol:

Edited by alex77xax
Link to comment
Share on other sites

totusi... la 60 de mii, oricum ai lua-o... nu mi se pare normal sa cada...

 

daca "te ajuta" niste damburi luate in oarecare viteza pe drumurile noastre....e posibil nu?

..si inca ceva....este vreo marca de amortizoare care sa fie mai buna pentru E90? sau cele mai bune sunt cele originale bmw?

Edited by gts
Link to comment
Share on other sites

pai aia asa e... poa sa te tina 2 km.... dupa ce ai iesit cu ea din reprezentanta sa iei o gura de canalizare si sa-l scoti prin capota... dar ca o medie, intre condus cu grija si condus brutal, intre a tine mult si a tine putin, nu cred ca 60 de mii e o cifra corecta...
Link to comment
Share on other sites

pai aia asa e... poa sa te tina 2 km.... dupa ce ai iesit cu ea din reprezentanta sa iei o gura de canalizare si sa-l scoti prin capota... dar ca o medie, intre condus cu grija si condus brutal, intre a tine mult si a tine putin, nu cred ca 60 de mii e o cifra corecta...

 

 

eu zic ca 60k e o cifra decenta

mai ales pentru cele de pe fata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.