Jump to content

Grila neagra E46


supras_clan

Recommended Posts

Salut,stie cineva vreun site nemtesc de unde se poate cumpara online o grila neagra pentru masina din semnatura?

 

o desfaci si pui autocolant pe ea.e cel mai ieftin.nu cred ca ai da 100 E cel putin pe e.mai ales ca de afara platesti si transportul si comisioane la banca,pt ca nu iti trimite nimeni alea fara sa platesti inainte cu transfer bancar.asa ca....

Link to comment
Share on other sites

cumpara un spray cu 10 euro si vopseste grila actuala. sa nu cumperi chinezarii cu 10 RON.

 

grila este cromatasi nu prinde vopseaua pe eacel putin nu pentru mult timp.

cel mai bine folie de calitate.recomand folia 3M imitatie de carbon.eu mi-am pus singur si sta foarte bine.

am vopsit si eu acele grile dar de la pietre si jetul de apa de la spalatorie sarea cam la o luna.atasez o poza cu folie.cam neclara dar daca vreti alta mai buna ramane pe maine

Link to comment
Share on other sites

Salut,stie cineva vreun site nemtesc de unde se poate cumpara online o grila neagra pentru masina din semnatura?

 

o desfaci si pui autocolant pe ea.e cel mai ieftin.nu cred ca ai da 100 E cel putin pe e.mai ales ca de afara platesti si transportul si comisioane la banca,pt ca nu iti trimite nimeni alea fara sa platesti inainte cu transfer bancar.asa ca....

 

 

lipitul cu autocolantul e traba' a la romani. este vorba despre un bmw din '99 si nu de dacie 1300 din '77 unde mere' si vorba aia: las' ase ca bine ase'

cat despre ebay .....de obicei firmele care vand pe ebay.de au sistemul de plata paypal prin care se poate transfera suma dorita in contul vanzatorului. taxele de transfer sunt suportate de catre vanzator. asta daca si cumparatorul are cont paypal.pe cumparator il costa doar produsul + transportul. transferul bancar direct intradevar este scumpa. ex. ca sa transferi 10 eu in contul din germania mai platesti in plus inca 15 eu :)daca vrei te pot ajuta la cumparare (am cont paypal) in caz ca nu ai cont paypal.

Link to comment
Share on other sites

daca vrei te pot ajuta la cumparare (am cont paypal) in caz ca nu ai cont paypal.

 

pai am vrut si eu sa cumpar dupa www.salesafter.de cateva chestii sim-am razgandit cand am vazut ce comision imi lua la 300 de E :)

poate faci un bine pt mai multi si ne ajuti cu contul tau:D

referito la folie.daca ai rabdare si indemnare sa sti se pune foarte bine si este de calitate.nu se compara cu cele de carbon.

Link to comment
Share on other sites

...pacat ca nu mai am poze cu grila mea vopsita !!! am cumparat cu 12 euro un spray. am dat in 3 sau 4 straturi pe ea. am stat asa cu ea cam 12.000-15.000km fara urma de deteriorare. cred ca am spalat masina de 20 de ori si ... evident ca a fost stearsa cu carpa cel putin tot de atatea ori.
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic,la mine s-a facut praf...si toti vopsitorii pe care i-am intrebat au zis ca nu sta vopseaua pe el pt ca e nichelat iar ca sa stea trebuie cojit cu smirghel pana cand se duce de tot nichelul si e munca multa aiurea,asa ca nu are sens.

 

 

daca vrei te pot ajuta la cumparare (am cont paypal) in caz ca nu ai cont paypal.

 

pai am vrut si eu sa cumpar dupa www.salesafter.de cateva chestii sim-am razgandit cand am vazut ce comision imi lua la 300 de E :)

poate faci un bine pt mai multi si ne ajuti cu contul tau:D

referito la folie.daca ai rabdare si indemnare sa sti se pune foarte bine si este de calitate.nu se compara cu cele de carbon.

Am cont paypal dar nu platesc eu,mi le cumpara un "prieten" din australia si le achita el.

Link to comment
Share on other sites

Salut,stie cineva vreun site nemtesc de unde se poate cumpara online o grila neagra pentru masina din semnatura?

 

 

slaut. fi atent aici: http://cgi.ebay.de/Sport-Nieren-Grill-schw...=item2c5145a7a4

 

asta cauti? costa 39,99 eu + transport in romanaia 32,50 eu + 4 eu daca vrei asigurare pe pachet

 

e neagra cum ti-ar trebui tie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.