Jump to content

vand 4 jante tabla pe 16+gume+capace serie 1


Recommended Posts

so vand 4 jante tabla pentru serie 1 cu gume Good Year Ultra Grip M+S 205/55/16 fabricate in 2004 luna septembrie 2 in stare mai buna 2 ceva mai tocite(oricum tin inca o iarna) mai am si 4 capace (din targ luate ).Jantele sunt echilibrate vineri si umflate cu azot,practic cine le ia trebuie de le puna pe masina doar.Jantele sunt de pe o serie 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=36&fg=10

 

din ce am probat nu merg e 325 compct -ating in etrier,banuiesc ca nu merg nici la 320 si 330,pentru 318 si 316 nu stiu sa zic pare-se ca sunt 6 J si ating in etrier

poze zilele astea

pret 600 ron negociabil

 

contact :alecs230ro@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

so vand 4 jante tabla pentru serie 1 cu gume Good Year Ultra Grip M+S 205/55/16 fabricate in 2004 luna septembrie 2 in stare mai buna 2 ceva mai tocite(oricum tin inca o iarna) mai am si 4 capace (din targ luate ).Jantele sunt echilibrate vineri si umflate cu azot,practic cine le ia trebuie de le puna pe masina doar.Jantele sunt de pe o serie 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=36&fg=10

 

din ce am probat nu merg e 325 compct -ating in etrier,banuiesc ca nu merg nici la 320 si 330,pentru 318 si 316 nu stiu sa zic pare-se ca sunt 6 J si ating in etrier

poze zilele astea

pret 600 ron negociabil

 

contact :alecs230ro@yahoo.com

salut dai doar jantele de tabla??? si daca da cu ce pret???
Link to comment
Share on other sites

Salut ,in principiu vreau sa le dau cu tot cu gume, sunt echilibrate umflate,nu mai stau sa le dau jos,daca se gaseste cineva care sa ia gumele poate le dau si separat :) la fel si cu capacele prefer sa le dau cu tot cu jante si gume .

 

Multumesc Iti ofer 250 RON pe jante daca arata bine.... daca te hotarasti suna-ma pana pe la ora 17 ca azi imi vin anvelopele si maine dimineata ma duc sa imi caut jante 0724.367.678 0763.494.444

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
valabil:

jante+gume+capace echilibrate umflate cu azot :) =600 ron negociabil

AVETI GRIJA CA ESTE NESERIOS .... IL SUNAM IN FIECARE ZI SI IMI ZICEA CA SA NE VEDEM MAINE SA MI LE DEA ...BA ZICEA CA LUCREAZA PANA LA 9 SEARA .... SAU SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI... MA INCURCAT 2 SAPTAMANI ASA DUPA CARE MI-A DAT UN SMS CA NU MI LE MAI DA ....ASA CA AVETI GRIJA POTENTIALI CUMPARATORI...

Link to comment
Share on other sites

valabil:

jante+gume+capace echilibrate umflate cu azot :) =600 ron negociabil

AVETI GRIJA CA ESTE NESERIOS .... IL SUNAM IN FIECARE ZI SI IMI ZICEA CA SA NE VEDEM MAINE SA MI LE DEA ...BA ZICEA CA LUCREAZA PANA LA 9 SEARA .... SAU SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI... MA INCURCAT 2 SAPTAMANI ASA DUPA CARE MI-A DAT UN SMS CA NU MI LE MAI DA ....ASA CA AVETI GRIJA POTENTIALI CUMPARATORI...

 

salut,

fara suparare,dar imi permit sa te contrazic:

eu i-am vandut jantele cu pricina lui alex(din pacate a avut ghinion sa nu se potriveasca pe 325-ul lui,nici eu nu am stiut),mie nu mi s-a parut un baiat fara obraz.din potriva este un user vechi pe forum si majoritatea il cunosc.

poate a avut treaba cine stie,

eu unul nu as fi facut asa ceva pe topicul lui de vanzare,este urat ce ai facut.

Link to comment
Share on other sites

nu e problema,baiatul are dreptate pur si simplu nu am avut timp sa ajung sa le dau jos dupa jante,asta e imi pare rau.Oricum de aia le si dau cu totul nu mai stau sa aleg de nebun sa le dau jos de pe cauciucuri.Lucrez in contabilitate si in perioada aia am avut inchidere de luna+o raportare.

 

Later edit:de jante am vorbit pe data de 20 oct iar SMS-ul l-am trimis pe 24 oct deci in nici un caz 2 sapt nu te-am tinut :)

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

valabil:

jante+gume+capace echilibrate umflate cu azot :) =600 ron negociabil

AVETI GRIJA CA ESTE NESERIOS .... IL SUNAM IN FIECARE ZI SI IMI ZICEA CA SA NE VEDEM MAINE SA MI LE DEA ...BA ZICEA CA LUCREAZA PANA LA 9 SEARA .... SAU SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI... MA INCURCAT 2 SAPTAMANI ASA DUPA CARE MI-A DAT UN SMS CA NU MI LE MAI DA ....ASA CA AVETI GRIJA POTENTIALI CUMPARATORI...

 

salut,

fara suparare,dar imi permit sa te contrazic:

eu i-am vandut jantele cu pricina lui alex(din pacate a avut ghinion sa nu se potriveasca pe 325-ul lui,nici eu nu am stiut),mie nu mi s-a parut un baiat fara obraz.din potriva este un user vechi pe forum si majoritatea il cunosc.

poate a avut treaba cine stie,

eu unul nu as fi facut asa ceva pe topicul lui de vanzare,este urat ce ai facut.

DA NU E URAT CA L-AM RUGAT SA IMI ZICA DACA NU MI LE DA??? CA PRIMISEM SI EU ANVELOPELE IN ZIUA AIA SI DE CE MA TINUT SA STAU CA FRAIERU CAND PUTEAM SA IMI CAUT ALTELE.... CHIAR AVEAM NEVOIE URGENT SI 2 WEEKENDURI AM STAT CA SA MA DUC SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI...BA CA VINE UN PRIETEN CU ELE DA SA ISI SCOATA MASINA DIN SERVICE... SI ASA MAI DEPARTE . I-AM ZIS CA VIN EU LA EL LE IAU LE DAU JOS LA ORICE ORA ...CHIAR AVEAM MARE NEVOIE DE ELE...L-AM RUGAT SA IMI SPUNA DACA NU MAI VREA SA LE VANDA SI MI-AM STRICAT WEEKWNDU SA NU PLEC LA MUNTE CA TREBUIA SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI SAMBATA... SI CE ZA VEZI EL PLECAT DE VINERI DIMINEATA DIN BUCURESTI SE GANDESTE DUPA 2 WEEKENDURI SA IMI DEA UN SMS CA SA RAZGANDIT SI NU LE MAI DA.... ACUM TE INTREB PE TINE E FRUMOS ASA ?????????

 

 

valabil:

jante+gume+capace echilibrate umflate cu azot :lol: =600 ron negociabil

AVETI GRIJA CA ESTE NESERIOS .... IL SUNAM IN FIECARE ZI SI IMI ZICEA CA SA NE VEDEM MAINE SA MI LE DEA ...BA ZICEA CA LUCREAZA PANA LA 9 SEARA .... SAU SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI... MA INCURCAT 2 SAPTAMANI ASA DUPA CARE MI-A DAT UN SMS CA NU MI LE MAI DA ....ASA CA AVETI GRIJA POTENTIALI CUMPARATORI...

 

salut,

fara suparare,dar imi permit sa te contrazic:

eu i-am vandut jantele cu pricina lui alex(din pacate a avut ghinion sa nu se potriveasca pe 325-ul lui,nici eu nu am stiut),mie nu mi s-a parut un baiat fara obraz.din potriva este un user vechi pe forum si majoritatea il cunosc.

poate a avut treaba cine stie,

eu unul nu as fi facut asa ceva pe topicul lui de vanzare,este urat ce ai facut.

DA NU E URAT CA L-AM RUGAT SA IMI ZICA DACA NU MI LE DA??? CA PRIMISEM SI EU ANVELOPELE IN ZIUA AIA SI DE CE MA TINUT SA STAU CA FRAIERU CAND PUTEAM SA IMI CAUT ALTELE.... CHIAR AVEAM NEVOIE URGENT SI 2 WEEKENDURI AM STAT CA SA MA DUC SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI...BA CA VINE UN PRIETEN CU ELE DA SA ISI SCOATA MASINA DIN SERVICE... SI ASA MAI DEPARTE . I-AM ZIS CA VIN EU LA EL LE IAU LE DAU JOS LA ORICE ORA ...CHIAR AVEAM MARE NEVOIE DE ELE...L-AM RUGAT SA IMI SPUNA DACA NU MAI VREA SA LE VANDA SI MI-AM STRICAT WEEKWNDU SA NU PLEC LA MUNTE CA TREBUIA SA MA INTALNESC CU SOCRU LUI SAMBATA... SI CE ZA VEZI EL PLECAT DE VINERI DIMINEATA DIN BUCURESTI SE GANDESTE DUPA 2 WEEKENDURI SA IMI DEA UN SMS CA SA RAZGANDIT SI NU LE MAI DA.... ACUM TE INTREB PE TINE E FRUMOS ASA ?????????

ASA CA NU CRED CA ITI PERMITI SA MA CONTRAZICI IN CEEA CE MA PRIVESTE PE MINE... TE ROG FRUMOS ...
Link to comment
Share on other sites

@Grama diseara pun o poza cum sms-ul trimis pe 24.10 ,te-am incurcat 4 zile recunosc imi pare rau pentru asta.Repet eu am trimis sms-ul pe 24.10 nu vad cum aveai cum sa il primesti dupa 2 weekenduri

oricum abia azi se fac 2 sapt de cand am vorbit prima oara.Te inteleg si repet imi pare rau

PS:sms-ul l-am trimis tocmai ca sa nu te mai incurc ,eram constient ca deja te incurcasem plus ca vazusem ca deja aveai topic deschis in care cumparai alte jante :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=66254&hl=

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

@Grama diseara pun o poza cum sms-ul trimis pe 24.10 ,te-am incurcat 4 zile recunosc imi pare rau pentru asta.Repet eu am trimis sms-ul pe 24.10 nu vad cum aveai cum sa il primesti dupa 2 weekenduri

oricum abia azi se fac 2 sapt de cand am vorbit prima oara.Te inteleg si repet imi pare rau

PS:sms-ul l-am trimis tocmai ca sa nu te mai incurc ,eram constient ca deja te incurcasem plus ca vazusem ca deja aveai topic deschis in care cumparai alte jante :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=66254&hl=

pai nu era normal ca am inceput sa imi caut jante daca tu ma amanai de pe o zi pe alta????? sau ce vroiai sa fac ??? sa astept sa ma mai duci cu vorba??? oricum stai linistit ca mi-am cumparat altele.... tu sa fi sanatos...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
so vand 4 jante tabla pentru serie 1 cu gume Good Year Ultra Grip M+S 205/55/16 fabricate in 2004 luna septembrie 2 in stare mai buna 2 ceva mai tocite(oricum tin inca o iarna) mai am si 4 capace (din targ luate ).Jantele sunt echilibrate vineri si umflate cu azot,practic cine le ia trebuie de le puna pe masina doar.Jantele sunt de pe o serie 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=36&fg=10

 

din ce am probat nu merg e 325 compct -ating in etrier,banuiesc ca nu merg nici la 320 si 330,pentru 318 si 316 nu stiu sa zic pare-se ca sunt 6 J si ating in etrier

poze zilele astea

pret 600 ron negociabil

 

contact :alecs230ro@yahoo.com

pune o poza te rog.ms

Link to comment
Share on other sites

salut,

am niste capace pe 16'' modelul pentru seria 3 e90, dar nu se potrivesc pe jantele de pe seria 1 (ies un pic inafara, trebuie jante de tabla cu alt J).

 

Capacele sunt noi, luate din germania.

 

Te intereseaza un schimb cu cele de seria 1 ?

 

Mersi,

Adi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.