Jump to content

Vand/schimb M6


Guest Pole

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e perversa rau masina mea, azi cand am plecat cu ea, mai avea putin si dadea si din coada :) mai, mai ca isi deschidea si usile singura, cred ca a mai stors saraca si vreo 10 cai in plus numai sa ma multumeasca... cred ca banuieste ceva :lol:

ai grija ca saraciile astea se baga pe sub piele :)

a si daca vede ca nu te razgandesti va pica ceva la ea :)

Link to comment
Share on other sites

Sunt sansele destul de mari ca dintre 1000 de participanti castigatorul nu isi poate permite sa le intretina mai ales iemul.

 

Pai daca castiga vre-unu de sta la bloc sau prin cine stie ce cartier,tre sa tina M6-le parcat intre celalalte dacii,vw-uri si alte masini de 5-10 mii euro,sa ii arunce babele cu mancare si rosii pe el :)) Pentru omul ala mai mult e o povara,trebuie ceva de genul dau 50 euro pentru cei ce vor sa se inscrie la concurs,singura conditie e sa sa o tina macar 1-2 ani si sa circule zilnic cu ea :lol:))),nu stiu cine s-ar baga nici pe 500 euro.

 

Asa ca omul cu o situatie materiala nu foarte stralucita o tine si el 1-2 luni,da si el in ea cat poate dupa o da pe 30 mii,asta nu inseamna ca nu are dreptul sa participe,poate o vinde si ala cu bani daca nu e adeptul zecilor\sutelor de milioane bagate intro masina careia ii scade valoarea pe zi ce trece.

Link to comment
Share on other sites

Absolut,insa pentru oamenii despre care vorbeam e greu sa tina o asa masina,mai bine o vand.Mi se pare tare aiurea sa iesi dintr-un bloc jegos si comunist al unui cartier normal din Bucuresti,sa il saluti pe vecinul care pleaca pe bicicleta la serviciu sa te urci intr-o masina de 500 cai sa ocolesti gropile si baltile aferente din jurul blocului si sa pleci la drum.

 

ps:Si vezi ca totusi Dinamic Xenon asta de pe masina lui Pole e folositor si pentru oamenii despre care vorbeam, cand iei curbele printre blocuri in cautarea unui loc de parcare,ai sanse sa le observi mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Absolut,insa pentru oamenii despre care vorbeam e greu sa tina o asa masina,mai bine o vand.Mi se pare tare aiurea sa iesi dintr-un bloc jegos si comunist al unui cartier normal din Bucuresti,sa il saluti pe vecinul care pleaca pe bicicleta la serviciu sa te urci intr-o masina de 500 cai sa ocolesti gropile si baltile aferente din jurul blocului si sa pleci la drum.

 

ps:Si vezi ca totusi Dinamic Xenon asta de pe masina lui Pole e folositor si pentru oamenii despre care vorbeam, cand iei curbele printre blocuri in cautarea unui loc de parcare,ai sanse sa le observi mai bine.

De parca nu e specific romanului sa isi dea totii banii pe o masina cat mai scumpa, mai incolo nu conteaza, cred ca sunt o gramada de oameni cu gandirea asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.