Jump to content

De vanzare BMW530 D E 39


DacianG

Recommended Posts

An fabricatie 2003,motor diesel 3 litri ,culoare albastru Le Mans,inmatriculata Ro in iunie 2009 cumparata din reprezentanta BMW Germania.

Kilometri absolut reali 77000 cu carte service,cutie de viteze Steptronic ,stare deosebit de buna.

 

Extrase:faruri xenon adaptive ,stergatoare faruri,senzor de ploaie,tapiserie piele crem(beige),bord maro deschis,scaune cu multiple reglaje electrice si 3 memorii inclusiv oglinzi si volan,navigatie business cu interfata bluetooth,comenzi vocale pentru telefon si navigatie,clima bizonala,sistem audio 14 difuzoare,Tv tuner,DVD,MP3,USB,geamuri heliomate duble,carlig de tractare rabatabil,trapa panoramica electrica,geamuri electrice fata-spate,pachaet shadow line,senzori de parcare(PDC),cruise control,suport pt pahare intre scaunele fata pozitionate la ventilatie,8 airbag-uri,pachet edition sport,suspensie cu reglare automata etc.Lista completa de optionale are 3 pagini la producator.

 

Masina a avut un singur proprietar in Germania cu certificat de unicitate.

 

telefon 0726674171-Arad

 

Pretul este de 18 mii euro.Poze nu am disponibile momentan.Voi posta pe viitor daca sunt persoane interesate.

 

mario...cu tot respectul cele doua masini nu au nimic multe in comun.Este mult mai putin dotata.O alta chestiune....in opinia voastra daca e Touring trebuie sa fie mai ieftina?

Nu o vand sub 18 mii.Daca nu o vrea nimeni nu o vand.Nici un E 60 la acesti bani nu imi ofera aceleasi conditii.

 

 

daca ai afirmat asta e clar ca am de-a face cu un nebun... cum mai omule sa ai faruri xenon adaptive pe e39? si cum sa treci ca optiune "bord maro deschis" "suport pt pahare intre scaunele fata pozitionate la ventilatie"

 

"suspensie cu reglare automata etc" nu a existat pe e39 nicioadata

 

Rog un moderator sa mute topicul la " Replici Samsariale"

 

Esti dus frate...rau de tot

 

Deja ai sarit calul Mario.Cand afirmi anumite lucruri ar trebui sa uiti de anumite complexe de inferioritate.pe langa faptul ca are dotarile mentionate de tine mai are si altele nementionate de mine printre care monitorizarea presiunii la roti.Vis-a-vis de bord am mentionat acest lucru pt ca este unicat ca si combinatie de culori.dar tu mai poti incerca sa ma faci nebun si/sau mincinos in continuare.Nu faci decat sa te faci de ras si sa zambesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pot sa scanez ambele documente.Pot sa pun si poze.Intrebarea este cu ce ma ajuta?Nu o va cumpara nimeni fara sa o vada,asta e clar chiar daca postez 20 de poze.

 

Aşa poţi să ne ĂŽnchizi gura ... dovedeşte-ne că maşina ta ĂŽşi merită banii ... :)

 

Nu am nici o intentie sa inchid gura nimanui.

 

Scopul principal era sa sustii afirmatiile tale.

Las-o moarta. E la vrajeala treaba. Tu chiar credeai ca o sa gasesti tembelul ala retardat care sa puna botu' la cazanul tau aici pe forum????

Asa este poate sa fie masina cu cele mai multe optiuni facute pe comanda pentru presedintele germaniei... si nici asa nu s-ar vinde la banii astia

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Pot sa scanez ambele documente.Pot sa pun si poze.Intrebarea este cu ce ma ajuta?Nu o va cumpara nimeni fara sa o vada,asta e clar chiar daca postez 20 de poze.

 

AÂşa poĂži sĂŁ ne ĂŽnchizi gura ... dovedeÂşte-ne cĂŁ maÂşina ta ĂŽÂşi meritĂŁ banii ... :)

 

Nu am nici o intentie sa inchid gura nimanui.

 

Scopul principal era sa sustii afirmatiile tale.

Las-o moarta. E la vrajeala treaba. Tu chiar credeai ca o sa gasesti tembelul ala retardat care sa puna botu' la cazanul tau aici pe forum????

 

PS: Ar trebui sa ne multumesti. Iti tinem topicul in varful listei ...

 

E opinia ta.Aceeasi invitatie si pt tine ca si pt Mario.

Link to comment
Share on other sites

Deja ai sarit calul Mario.Cand afirmi anumite lucruri ar trebui sa uiti de anumite complexe de inferioritate.pe langa faptul ca are dotarile mentionate de tine mai are si altele nementionate de mine printre care monitorizarea presiunii la roti.Vis-a-vis de bord am mentionat acest lucru pt ca este unicat ca si combinatie de culori.dar tu mai poti incerca sa ma faci nebun si/sau mincinos in continuare.Nu faci decat sa te faci de ras si sa zambesc.

 

zise Vadim...

 

ps: lasa-ne si pleaca cu dricul de pe forum du-te in targ cred ca te iau si la bataie aia...

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Pot sa scanez ambele documente.Pot sa pun si poze.Intrebarea este cu ce ma ajuta?Nu o va cumpara nimeni fara sa o vada,asta e clar chiar daca postez 20 de poze.

 

AÂşa poĂži sĂŁ ne ĂŽnchizi gura ... dovedeÂşte-ne cĂŁ maÂşina ta ĂŽÂşi meritĂŁ banii ... :)

 

Nu am nici o intentie sa inchid gura nimanui.

 

Scopul principal era sa sustii afirmatiile tale.

Las-o moarta. E la vrajeala treaba. Tu chiar credeai ca o sa gasesti tembelul ala retardat care sa puna botu' la cazanul tau aici pe forum????

Asa este poate sa fie masina cu cele mai multe optiuni facute pe comanda pentru presedintele germaniei... si nici asa nu s-ar vinde la banii astia

 

 

pai e simplu atunci.Nu o cumpara tu sau altcineva.Unde e problema?

Link to comment
Share on other sites

Tu chiar credeai ca o sa gasesti tembelul ala retardat care sa puna botu' la cazanul tau aici pe forum????

 

etc, etc

 

Baieti, voi va spalati dimineata pe dinti?

 

Candidezi la postul de "Moderator"? Nu suntem de acord cand vine un ... pe forum si incearca sa ne vanda gogosi...atat

 

pai e simplu atunci.Nu o cumpara tu sau altcineva.Unde e problema?

 

 

Chiar nu este nici o problema doar incercam sa iti expun realitatea pe care negi sa o vezi... respectele mele

Link to comment
Share on other sites

Deja ai sarit calul Mario.Cand afirmi anumite lucruri ar trebui sa uiti de anumite complexe de inferioritate.pe langa faptul ca are dotarile mentionate de tine mai are si altele nementionate de mine printre care monitorizarea presiunii la roti.Vis-a-vis de bord am mentionat acest lucru pt ca este unicat ca si combinatie de culori.dar tu mai poti incerca sa ma faci nebun si/sau mincinos in continuare.Nu faci decat sa te faci de ras si sa zambesc.

 

zise Vadim...

 

ps: lasa-ne si pleaca cu dricul de pe forum du-te in targ cred ca te iau si la bataie aia...

 

 

cate "pasiuni' se nasc in capul tau Mario.E chiar atat de greu sa gandesti putin?uite ca eu ma duc doar unde vreau eu si cand vreau eu.

 

Scuze pt offtopic dar promit ca nu mai raspund userului mario.nu are nici un sens.

 

Pune nene poze. Altfel o sa vezi ca o sa-ti inchida moderatorii topicul. E trasa rau de par treaba. Sincer si fara rautate.

 

Am sa pun.Promit!

Link to comment
Share on other sites

Lasati omu sa ceara cat vrea, e dreptul lui, poate asa mai cresc preturile la e39 (care au ajuns de .....) :lol:

 

Pe criza asta nici vanzarea papa-mobilului nu o sa ajute preturile ... in sus evident. :)

Realitatea nu se va schimba ... nu sunt destui bani disponibili pentru achizitii de masini. Preturile sunt reglementate de legea cererii si a ofertei.

Oferta mare (vis-a-vis de cererea reala) se traduce intr-un pret mic.

Oricum, pentru un E39 de 6-7 ani o valoare de 7-10.000 (in functie de dotari si motorizare, exclus M), mie personal, mi se pare de bun simt.

Edited by GekZ
Link to comment
Share on other sites

usurel usurel..unde e graba?Vin pozele dar oamenii mai au si de muncit!

 

 

Decat sa ne aburesti atat, mai bine postai poze de la inceput, cum ar fi fost si normal de altfel ! Ai avut timp sa pui un link cu una de pe mobile, dar sa pui cateva poze cu a ta, nu !!! Deci, si asta cu muncitul, tot un fel de abureala e !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.