Jump to content

De vanzare BMW530 D E 39


DacianG

Recommended Posts

Amice, cred ca a`i depashit orice limita de variate a pietei auto. cu alte cuvinte esti foarte ipocrit prostit de foame.

 

PS... cum dracu sa ceri atatia bani pe un E39.. TOURING? :lol:)))))))))))))))) e60,e65,x5`uri.. si multe alte masini dupa 2004.. sunt sub 16 mii... tu esti cu E39 TOURING :)))))))))) la 18 ooo EURO? :))))))))))))) aaahahahaha poate era 18 ooo RON ...

in fine... CITATIE PERSONALA

 

 

 

Votez pentru inchiderea acestui Topic.

multumesc anticipat

 

 

+1 bravo, e foarte praf omu' cred ca nici nu e masina lui doar saliveaza pe ea din cand in cand..

 

 

- ce sa zica si el ca...are chip Alpina am crezut ca pic pe jos :) cat de terminat sa fii? nu cumva are si 4 tubine ca doar nu se vad ele sunt!!! dar nu se vad...

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Giasas!!!Crezi ca daca ai E 39 stii tot ce fabrica BMW AG?

Ceea ce o parte din voi nu intelegeti este ca eu pot dovedi tot ce am scris.Inclusiv cu documente.

 

In rest ...nu sunteti de acord ...e treaba voastra.Aveti dreptul la opinie insa e pacat sa pozezi in cunoscator teribilist.

 

Hai, sunt foarte curios cum vei dovedi tu cu documente.

 

Nu sunt un cunoscător teribilist, dai dovadă de infantilism.

 

Nu ai nici un pachet M, nu ai cum să păcăleşti pe nimeni.

 

E39-urile cu pachet M au bare de M, ornamente pe praguri inscripţionate M, ĂŽn general şi jante pe 17 de pachet M.

 

Tu ai jante de E39 prefacelift pe un E39 destul de dotat dar banal.

 

Dacă iei 10 000 € pe ea să zici bogdaproste. :)

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Amice, cred ca a`i depashit orice limita de variate a pietei auto. cu alte cuvinte esti foarte ipocrit prostit de foame.

 

PS... cum dracu sa ceri atatia bani pe un E39.. TOURING? :))))))))))))))))) e60,e65,x5`uri.. si multe alte masini dupa 2004.. sunt sub 16 mii... tu esti cu E39 TOURING :lol:))))))))) la 18 ooo EURO? :))))))))))))) aaahahahaha poate era 18 ooo RON ...

in fine... CITATIE PERSONALA

 

 

 

Votez pentru inchiderea acestui Topic.

multumesc anticipat

 

 

Sa il inchida daca doresc.Exista ceasuri de mana cu 22 mii euro second hand.Si se vand!Asa vorbiti de Touring parca e o masina blestemata:))

Link to comment
Share on other sites

Giasas!!!Crezi ca daca ai E 39 stii tot ce fabrica BMW AG?

Ceea ce o parte din voi nu intelegeti este ca eu pot dovedi tot ce am scris.Inclusiv cu documente.

 

In rest ...nu sunteti de acord ...e treaba voastra.Aveti dreptul la opinie insa e pacat sa pozezi in cunoscator teribilist.

 

Hai, sunt foarte curios cum vei dovedi tu cu documente.

 

Nu sunt un cunoscĂŁtor teribilist, dai dovadĂŁ de infantilism.

 

Nu ai nici un pachet M, nu ai cum sĂŁ pĂŁcĂŁleÂşti pe nimeni.

 

E39-urile cu pachet M au bare de M, ornamente pe praguri inscripĂžionate M, ĂŽn general Âşi jante pe 17 de pachet M.

 

Tu ai jante de E39 prefacelift pe un E39 destul de dotat dar banal.

 

DacĂŁ iei 10 000 € pe ea sĂŁ zici bogdaproste. :)

 

si cu acestea fiind spuse sper matale sa ne intelegi si sa nu te mai bagi in seama domnule DariusG ( G-ul presupun de la ce vine, La Naiba! )

Link to comment
Share on other sites

Giasas!!!Crezi ca daca ai E 39 stii tot ce fabrica BMW AG?

Ceea ce o parte din voi nu intelegeti este ca eu pot dovedi tot ce am scris.Inclusiv cu documente.

 

In rest ...nu sunteti de acord ...e treaba voastra.Aveti dreptul la opinie insa e pacat sa pozezi in cunoscator teribilist.

 

Hai, sunt foarte curios cum vei dovedi tu cu documente.

 

Nu sunt un cunoscĂŁtor teribilist, dai dovadĂŁ de infantilism.

 

Nu ai nici un pachet M, nu ai cum sĂŁ pĂŁcĂŁleÂşti pe nimeni.

 

E39-urile cu pachet M au bare de M, ornamente pe praguri inscripĂžionate M, ĂŽn general Âşi jante pe 17 de pachet M.

 

Tu ai jante de E39 prefacelift pe un E39 destul de dotat dar banal.

 

DacĂŁ iei 10 000 € pe ea sĂŁ zici bogdaproste. :)

 

Copiulule....degeaba incerci sa fii internaut know-how ca esti departe de adevar.Cand vei merge un pic in vizita la fabrica BMW poate vei mai invata.Vius-a-vis de jante masina are 3 seturi.Unul de 17 toli si doua de 16.Cele de 16 sunt cumparate de mine pt drumurile din Ro dar banuiesc ca tu preferi sa ai 18 toli chiar daca mergi la service de 2 ori pe saptamana.Jantele originale arata complet altfel.

Sincer sa fiu m-am plictisit de experti.pa pa

Link to comment
Share on other sites

Sa il inchida daca doresc.Exista ceasuri de mana cu 22 mii euro second hand.Si se vand!Asa vorbiti de Touring parca e o masina blestemata:))

 

Ce legătură are una cu alta?

 

Eu cred ca are grad de rudenie cu Vadim :)

 

Copiulule....degeaba incerci sa fii internaut know-how ca esti departe de adevar.Cand vei merge un pic in vizita la fabrica BMW poate vei mai invata.Vius-a-vis de jante masina are 3 seturi.Unul de 17 toli si doua de 16.Cele de 16 sunt cumparate de mine pt drumurile din Ro dar banuiesc ca tu preferi sa ai 18 toli chiar daca mergi la service de 2 ori pe saptamana.Jantele originale arata complet altfel.

Sincer sa fiu m-am plictisit de experti.pa pa

 

 

HUUUUUUUUUOOOOO iesi afara habar nu ai de masini acum are si 3 seturi de jante, maine poimaine mai ai si 1 pachet M de exerior de rezerva? mai baga-i inca 2 cipuri pe langa asta unu de la Hamann si unul de le G Power, se poate! apropo unde sunt amortizoarele alea reglabile :lol::lol2::)

 

 

ps: esti de ras!

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Copiulule....degeaba incerci sa fii internaut know-how ca esti departe de adevar.Cand vei merge un pic in vizita la fabrica BMW poate vei mai invata.Vius-a-vis de jante masina are 3 seturi.Unul de 17 toli si doua de 16.Cele de 16 sunt cumparate de mine pt drumurile din Ro dar banuiesc ca tu preferi sa ai 18 toli chiar daca mergi la service de 2 ori pe saptamana.Jantele originale arata complet altfel.

Sincer sa fiu m-am plictisit de experti.pa pa

Cred că ai dovedit cine e copil sau, mă rog, infantil.

 

Ăţi mai fac ĂŽncă o mică demonstraţie.

 

Extrase:faruri xenon adaptive ,stergatoare faruri,senzor de ploaie,tapiserie piele crem(beige),bord maro deschis,scaune cu multiple reglaje electrice si 3 memorii inclusiv oglinzi si volan,navigatie business cu interfata bluetooth,comenzi vocale pentru telefon si navigatie,clima bizonala,sistem audio 14 difuzoare,Tv tuner,DVD,MP3,USB,geamuri heliomate duble,carlig de tractare rabatabil,trapa panoramica electrica,geamuri electrice fata-spate,pachaet shadow line,senzori de parcare(PDC),cruise control,suport pt pahare intre scaunele fata pozitionate la ventilatie,8 airbag-uri,pachet edition sport,suspensie cu reglare automata etc.Lista completa de optionale are 3 pagini la producator.

 

Faruri xenon adaptive pe E39 nu există.

Sistem audio 14 difuzoare nu există de fabrică. Eu am sistemul Hi-Fi cu DSP şi are 10 difuzoare + subwoofer.

 

Suspensie cu reglare automată? Poate ai suspensie pneumatică pe spate.

 

Cam multe "inexactităţi" pentru un singur anunţ, nu crezi?

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Arata bine masina, dar e sub 10 mii la ora actuala.

 

 

Chiar, cand se vindeau E39 combi cu 18 mii? Imi aduc aminte ca acum vreo 5 ani, am fost cu un prieten sa cumpere un 525d impecabil cu pachet M si costa tot 18k.

 

avea si xenon adaptiv cum are acest e39 ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ba da oricum, sunt foarte socat de pretul asta, 18k pentru un E39 combi in 2009, incredibil.

 

Daca omul zice ca a inmatriculat-o in iunie 2009, deci a platit si mega taxa, vreo 5-6k cred, ca am impresia ca masina este Euro 3. Probabil 11-12k a costat masina in Germania, care oricum e enorm.

 

Acum daca esti fraier si te-ai ars, taci si nu mai spui la nimeni, nu mai incerca sa fraieresti pe altii ca mai mult te faci de ras, parerea mea.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Sunt o gramada, ramai socat de preturi ma jur, si stau pe autovit degeaba, nu se vand ca nu umbla cash-ul deloc, toti au alte masini si nimic lichid.

 

 

Aaa, si apropo. Apartament 2 camere 52mp la mansarda semifinisat in Valcea in zona ok, 20 mii euro negociabil. Toate preturile cad numai pentru E39-le asta sta timpul pe loc. Cum dracu sa dai 18k pe un E39?

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

cand ai de ales, sa dai 18.000 pe touring e39, si 10.000 pe e 60, ti se rupe ca e teapa, iei e60 si iti mai iei 10 dacii si esti boier

 

Ai dreptate. Ala de care ziceam eu. la 9900 arata foarte bine in poze, dar in descriere spune ca trebuie schimbat airbag sofer. dar, la banii aia, chiar nu mai conteaza, vorba ta !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.