Jump to content

E 46 avariat


PityWPN

Recommended Posts

Foarte putin o sa-ti ofere cineva care se ocupa cu dezmembrari. Mai bine incearca sa-l vinzi tu pe bucati, nu iei toti banii o data, dar castigi mult mai mult. Fa o lista cu tot ce mai e bun pe masina si cere preturi ptr absolut fiecare piesa la diverse dezmembrari. Astfel, o sa stii si cat sa ceri pe fiecare in parte.
Link to comment
Share on other sites

In jur de 3000-3500 EUR cred eu....

 

Un prieten care a avut masina asta (nu cel care a initiat topicul) : http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...;hl=arata+odata a dat-o cu 2300 parca, acum un an si ceva...

 

In ce stare e motorul la a ta ?

 

 

motorul e in perfecta stare...asta mi-a zis cineva care se "pricepe" in sensul ca nu e spart si alte alea

 

ĂŽncearcĂŁ sĂŁ o dai pe bucĂŁĂži ... ĂŽnsĂŁ ĂŽĂži trebuie spaĂžiu pentru asta Âşi ceva timp ..

 

 

spatiul ma omoara + lenea din mine :)

Link to comment
Share on other sites

sincer maxim 2000 o sa iti dea pe ea cei de la dezmembrari,personal in afara de motor nu stiu ce altceva mai merge luat de pe ea :)

 

 

Interiorul e in perfecta stare...4 discuri de frana ATE power racing 4 amortizoare sachs bascule originale noi rulate 600-700 km + la motor diverse ar fi ceva de luat dupa ea :lol:

Link to comment
Share on other sites

vreau eu amortizoarele...:)

 

vreau eu amortizoarele...:lol: si dau amortizoarele mele la schimb...a mele sunt bune.. numai dreapta fata e dus..si dau diferenta...si asa....la dezmembrari sau cand tio cumpara cienva..nu te intreaba...de amortizoare//cand leai luat...pls...dami un measj..chiar am nevoie..

Link to comment
Share on other sites

vreau eu amortizoarele...:)

 

vreau eu amortizoarele...:lol: si dau amortizoarele mele la schimb...a mele sunt bune.. numai dreapta fata e dus..si dau diferenta...si asa....la dezmembrari sau cand tio cumpara cienva..nu te intreaba...de amortizoare//cand leai luat...pls...dami un measj..chiar am nevoie..

 

 

Brrrr crede-ma ca am primit multe PM-uri de genul asta.... nu promit nimic...momentan incerc sa vad cam la ce pret se vinde o epava de genul asta....oricum pana nu i-mi iau banii de la asigurari nu am voie sa umblu la ea si nici o sa o vand....

 

P.S. Amortizoarele sint cumparate de la grozadan...ca si alte multe din piesele care se afla pe masina iar altele de la Baffy.... deci sint noi iar de cand i-am facut " revizia generala " au trecut doar 600-700 Km...

Edited by PityWPN
Link to comment
Share on other sites

da e important e sa o dai...orikum...daca rezolvi cu asigurarea e bine...dar daca pastrezi masina si o vinzi separat...ori pe bucati ori cu totul.....ti-am zis,am eu nevoie de amortizoare dau bani cat trebuie diferenta,si el dau pe ale mele la schimb...la o masina facuta praf nuti verifica nici cel de la casco...uzura,sau cel care o cumpara....ti le dau pe ale mele...ale mele sunt bune in afara de cel dreapta fata care e scurs uleiul...is uzate nu foarte tare...dar daca ai zis ca ale tale is noi..nah...dami un semn...daca se poate...merci..bafta
Link to comment
Share on other sites

da-mi un PM ca sa te am acolo :) dar repet...nu promit nimic....daca vine cineva si-mi ofera un pret bun si vrea sa o ridice pe loc...am dat-o...deci repet...nu promit :lol:

 

Ce inseamna pret bun pentru tine?Daca esti hotarat sa o dai eu sunt dispus sa platesc pe loc o suma reala pentru epava asta.....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

da-mi un PM ca sa te am acolo :) dar repet...nu promit nimic....daca vine cineva si-mi ofera un pret bun si vrea sa o ridice pe loc...am dat-o...deci repet...nu promit :lol:

 

Ce inseamna pret bun pentru tine?Daca esti hotarat sa o dai eu sunt dispus sa platesc pe loc o suma reala pentru epava asta.....0723.77.67.67

 

Fa-mi o oferta reala...eventual in PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.