Jump to content

E 46 avariat


PityWPN

Recommended Posts

Slabe sanse sa iei 1500 , mult noroc totusi .. oricum sub 1000 zic eu ca ai gasi pe cineva decis sa o cumpere .

 

 

ai fii si tu interesat la sub 1000 euro huh? :):P sint oferte ....

 

 

Nu sunt eu interesat ca eu nu cumpar masini bubuite sa imi fac avere , putin imi pasa mie , eu ti`am zis cat consider eu ca ti`ai lua tu pe ea cum e acum , fara batai de cap . Asta ca raspuns la intrebarea ta .

 

Iar ca sfat ce iti pot oferi e sa iti iei o salopeta pe tine si o trusa de "scule" si sa o dezmembrezi tu si sa o vinzi ca iti garantez ca iei mai mult pe ea . Treaba ta

 

Salut.

Link to comment
Share on other sites

MaÂşina este cumva asta?

DacĂŁ da o Âştiu, am vrut eu sĂŁ o cumpĂŁr acum doi ani de la un bĂŁiat din BucureÂşti.

ArĂŁta foarte bine maÂşina :lol:

 

Scuze de off topic. Baftã la vânzare!

 

 

Seamana foarte bine cu a mea...dar nu este aceeasi :) eu cand am cuparat-o avea b-03-wpn si nu a avut nr rosii...si alte jante...

Link to comment
Share on other sites

Din cate am inteles scoti banii astia... ( 1500 euro ) doar din vanzarea motorului....sincer nu ma pricep...

 

motor cu tot cu anexe , pompa etc . Motorul in sine poti sa-l gasesti si cu 5-700

 

 

la mine partea stanga e avariata rau..la motor...in partea dreapta anexele sint ok...sa nu vorbim de partea electrica toata...si ce am enumerat mai sus...deci cine da 1500 euro pe epava asta...scoate 5000...pacat ca nu am loc unde sa depozitez masina...

Link to comment
Share on other sites

Exact, ce era mai important s-a dus. pe motor scoti maxim 600-700. fata e praf 0 castig, vinzi interiorul cu cateva sute... si ala ma gandesc ca e varza de la airbaguri.

spatele... ce naiba e asa scump acolo? stopurile si bara?

 

mai mult de 1500-2000 nu merita pentru dezmembrat, nu ma ofer eu sa platesc suma asta,nu ma intereseaza, cat poti sa scoti din ea?

2300 maxim? 2500 zic cu indulgenta.

 

Pai clima sa zicem... jumate nu mai e...

faruri nu,

capota nu,

ce e in interior la motor, jumate e praf, nu mai poti folosi. decat motorul in sine daca e ok.

la interior... dotari multe nexam...

Tu daca ti-ai luat banii pe casco, eu zic ca e ok sa te multumesti cu o suma modica, adica 1500-2000.

Acum, bineinteles ca nu trebuie sa asculti sfatul meu, fiecare face ce vrea.

 

Ah, masina e si inscrisa, si din acte poti scoate un ban. in cazul asta 1500 e extrem de putin, nu o da...

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.