Jump to content

Vand kit reparatie DUBLU VANOS


Recommended Posts

este comandat de pe site-ul asta: http://www.beisansystems.com/products.html

 

 

kitul contine: Double Vanos Seals Repair Kit , Double Vanos Rattle Repair Kit , Soft Vise Jaw Liners

 

 

detaliile pt montaj le gasiti pe site-ul de mai sus, cu poze si tot ce vreti

 

 

 

pret: 450 roni

trimit si in tara

Edited by georgexu
Link to comment
Share on other sites

bai frate, dar tu citesti inainte sa scrii?

 

 

kitul contine 3 chestii: 60 + 60 +15 USD + transport pana in RO 15 USD = 150 USD

 

ce-i asa greu?

 

 

crezi ca-mi trimite cineva moca piesa din state in romania?

Edited by georgexu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
si pe mine m-ar fi interesat sa achizitionez un set , dar n-am intalnit pana acum un mecanic care sa faca operatiunea de schimbare a acestor garnituri...asa ca probabil ca o sa caut si eu un vanos nou cum ai facut si tu....banuiesc ca si tu te-ai lovit de aceeasi problema cu schimbatul acestor garnituri pe ca observ ca nimeni nu se incumeta sa le schimbe...si vanosul cel nou unde vrei sa-l montezi?..deoarece am inteles ca se monteaza intr-o anumita pozitie gen cum este la distributie altfel va functiona prost....daca ai totusi pe cineva care se baga la montaj as fi interesat de acest set...
Link to comment
Share on other sites

nu pare chiar atat de complicat montajul, pe site-ul lor ai documentatie destul de completa, si cu imagini pentru demontaj vanos, si inlocuit garnituri

 

inca nu o sa-l schimb pe al meu, abia in primavara o sa ma ocup de treaba asta si nu stiu nici eu exact unde

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.