Jump to content

Vand 530d e60


MateiBarbu

Recommended Posts

an : 2006

 

motor: 2993cmc Diesel , 231cp , 500Nm

 

cutie : automata - steptronic

 

culoare: schwartz 2 (negru)

 

kilometraj : 176.600

 

dotari : bi-xenon

navigatie mare (profesionala)

buton start/stop

8 airbag-uri

lumini ambientale

cotiera fata-spate

jante 17" (doppelspreiche 116)

pachet shadow-line

clima automata

senzori parcare fata-spate

senzori lumina/ploaie

oglinzi cu efect anti-orbire,electrice si incalzite(laterale) , retrovizoare doar anti-orbire

sistem audio BMW Profesional

sac ski

bancheta spate rabatabila

scaune electrice

carlig pt remorca

intrare audio auxiliara

magazie 6cd-uri

volan M cu comenzi

perdeluta electrica luneta + perdelute manuale pt geamurile laterale spate

carte service + factura de la ultima revizie

 

 

PRET : 20.500 euro negociabil

 

 

masina a fost adusa din germania anul acesta (28 aprilie) : si inmatriculata definitiv la sfarsitul lui septembrie !

post-5500-1258141119_thumb.jpg

post-5500-1258141126_thumb.jpg

post-5500-1258141131_thumb.jpg

post-5500-1258141135_thumb.jpg

post-5500-1258141140_thumb.jpg

post-5500-1258141146_thumb.jpg

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu stiu ... sa vad daca o dau pe asta mica... daca nu imi iau un pret bun , nu o dau...

 

 

multumesc pt incurajari ... pretul eu zic ca e f bun , avand in vedere ca ultima pe autovit 2006 cu motorul de 231cp e 21.900

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

@alexandru_83 : pai mai pune taxa la ea ... si MAI ales sa vezi daca iese 2006 in talon ... ca pun eu 01/2006 pe autovit e o chestie, daca nu e prima inmatriculare in 01/2006 ci in 12/2005 o sa iasa 2005 in talon ... mie mi se pare dubios de ieftina masina aia , nici 2005 cu optiunile alea nu e asa ieftina in germania, sau cine stie o avea omu nevoie de bani. Eu unu nu tin neeaparat sa dau masina , e decat o incercare , daca o dau bine, daca nu lafel ! Multumesc pt urari !

 

 

ps : eu am dat pe autovit la stare : inmatriculata RO , la putere 231 , an fab 2006 dai asa si o sa-ti apara cea mai ieftina 21.900

 

 

@mirceagsm : masina a fost 19 euro pt ca nu am amortizat tva-ul , mi-o trec sapt viitoare pe numele meu de pe firma tatalui + taxa prima inmatriculare 1700 euro + 1000 euro drumul (bilete avion 2 , cazare &stuff) , revizie vreo 250 euro , si inca vreo 400-500 euro restul taxelor ... daca faci un calcul ajungi pe undeva pe la 23 de mii toata distractia ...

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Ce modificari ai adus pentru cei 20500e? Vad ca masina a costat (masina a fost luata pe firma 15880 euro fara tva + 1,700 euro)Cu orice tva,mancare,drum,cazare.bautura,etc nu ajungi la 20500.

 

ce explicatii cereti :):) pai omul poate sa ceara cat vrea. ca regula, exista si cumparatori neinformati, care dau banii in prima zi cand merg in targ. depinde si de norocul vanzatorului.

 

de pretul lui MateiBarbu nu am ce zice, nu e ca si cum a cerut peste 25.000.

Link to comment
Share on other sites

greseala mea : Volan sport :)) , sper sa parcurg repede drumul asta care e destul de lung, nu prea e mare diferenta intre ele dupa cate am obs , ala e umpic mai umflat sus si are lateralele jos colorate negru si o sigla m , scuze de confuzie , altceva mai observi ? nu de alta...dar ca sa nu mint in anuntul meu ! danke !

 

ps: de pachet M nici nu am mentionat , de unde ai scos`o cu pachet-ul M ? am pus eu in anunt ? nu ma intarata ca ma duc acu prin oras sa fac rost de unu dar doar daca vrei si tu unul pt x6 :lol:

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
UP , Negociabil , accept variante ! (de preferat : audi tt (modelu nou) , m3 2003-2004 , 320d/si 2006- , 330d/i 2006 - , mercedes CLK 320cdi 2005 - , audi a6 3.0tdi 2005- fara masini combi ! ) pretul se discuta PM ! Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca, masina ar merita un interior din piele. Interiorul tau trage in jos masina mult. Am un simplu exemplu: Un amic de-al meu avea un q7 cu un interior ce era foarte fad. A dus omul masina la tapitier si cu 1300e i-a croit un interior absolut superb cu cusatura dubla . Crede-ma, a vandut masina instant....

 

Era doar o parere.

Link to comment
Share on other sites

personal , nu`mi place pielea decat cea ventilata ... puteam la banii la care am luat masina sa aleg una cu piele, am preferat sa fie automata si cu navigatie mare in detrimentu pielii plus ca este modelu 2006 , cu motorul imbunatatit ...(sau puteam sa iau una 2003-2004 full dar hartanita grav)... ma ajuta mai mult anul pe mine decat sa ma traga pielea in jos , daca o vrea cineva , poate sa isi puna singur piele ...nu sunt grabit sa o dau , daca o vrea cineva asa cum e ok...negociem cat negociem si batem palma ...

 

 

ps : imi place interiorul meu , combinatia cu trimul argintiu , volanul sport si navi mare e reusita dupa parerea mea + tapiseria de stofa e mult mai usor de intretinut si in cazul meu arata foarte bine .

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.