Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

Produse Noi:

 

Va punem la dispozitie leduri special concepute pentru farurile cu angel eyes original, se poate schimba culoarea sau pastra cea originala:

 

Pret 150 lei/set cu un an garantie!!

post-19812-1275861073_thumb.jpg

 

post-19812-1275860950_thumb.jpg

 

-------------------------

 

Led Auto Can-Bus 3 SMD 5050 (cu 3 chipuri) - FARA EROARE DE BEC ARS!

pret: 22 lei/bucata

 

post-19812-1275861038_thumb.jpg

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ai inele de 130mm?ptr un e46fl

 

angel eyes pt un e46 325ci, 2004, cu xenon, lupa din fabrica? m-ar interesa doar daca asiguri si montaj.

 

LE: acum am vazut ca esti din arad..poti atasa o poza cu senzorii de parcare? cei de 100ron si cei de 180ron..si cu afisajul pt distanta la cei de 180 te rog. multumesc!

Edited by razvanflorin90
Link to comment
Share on other sites

Pret 150 lei, garantie 1 an, sunt cu striatii, am si pe alb si pe galben :twoup:

le vreau. cum facem?

 

AM nevoie de adresa si nume, iar eu il voi expedia prin posta romana sau fan courier

 

ai inele de 130mm?ptr un e46fl

 

angel eyes pt un e46 325ci, 2004, cu xenon, lupa din fabrica? m-ar interesa doar daca asiguri si montaj.

 

LE: acum am vazut ca esti din arad..poti atasa o poza cu senzorii de parcare? cei de 100ron si cei de 180ron..si cu afisajul pt distanta la cei de 180 te rog. multumesc!

 

Senzorii sunt la 150 de lei cu display iar fara display la 110 lei.

 

ai inele de 130mm?ptr un e46fl

 

Inbele de angel eyes?>

post-19812-1276509166_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut am un e34 din 93 angel eyes pt el la ce preturi .... ?si presupun ca sunt galbene nu ?

 

Am si galbene am si Albe. Momentan pe stoc nu am de e34, eventual da caimi dai dimensiunile sa vedem dintre toate daca se potrivesc la tine. Multumesc

 

angelii cu striatii sunt CCFL sau LED?

 

Angelurile cu striatii sunt CCFL

Link to comment
Share on other sites

salut am un e34 din 93 angel eyes pt el la ce preturi .... ?si presupun ca sunt galbene nu ?

 

Am si galbene am si Albe. Momentan pe stoc nu am de e34, eventual da caimi dai dimensiunile sa vedem dintre toate daca se potrivesc la tine. Multumesc

dimensiunile alea cum le aflu ?

angelii cu striatii sunt CCFL sau LED?

 

Angelurile cu striatii sunt CCFL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.