Jump to content

E60 530i


B.M.W.

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

misto masina! :lol:

 

da' ce ai avut cu permisul?

 

120 in localitate cu fosta masina. am avut 90 de zile dar am scapat cu 30 la examen. Tot raul spre bine, am avut timp sa dau coupe-ul si sa caut masina.

 

cat a fost pretul ...

 

s-o stapanesti sanatos , frumoasa foc :)

 

Merci. Pretul il pastrez confidential. Puteti sa ma intrebati orice in rest.

 

Frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos.

Nu vinzi jantele? :)

 

Ma gandesc deja sa imi iau un set pe 17. Astea sunt pe 19 si e jale cu ele prin Bucuresti.

Nu m-am gandit sa le vand. Cine stie poate ma razgandesc.. Te tin minte.

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce pastrezi pretul cofidential??? ai dat prea mult pe masina si ti-e frica sa nu rada cineva de tine ...sau prea putin si sa nu te creada nimeni???

Cred ca daca iti spune pretul o sa pici de pe scaun sau o sa tii se faca rau INSTANT ...mai bine nu comenteaza detaliul asta ....si eu as fii facut la fel ... :)

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce pastrezi pretul cofidential??? ai dat prea mult pe masina si ti-e frica sa nu rada cineva de tine ...sau prea putin si sa nu te creada nimeni???

Cred ca daca iti spune pretul o sa pici de pe scaun sau o sa tii se faca rau INSTANT ...mai bine nu comenteaza detaliul asta ....si eu as fii facut la fel ... :)

 

totusi sa incerce! suntem multi curiosi, care vor sa carcoteasca.

Link to comment
Share on other sites

bune scaunele confort, era bine sa aiba pdc si alt volan. sa o stapanesti fara incidente!

 

are pdc. se vede pe bara. uite si in poza asta, in dreptul schimbatorului sunt 2 butoane. dsc si pdc :)

 

 

 

 

[LE] am incercat azi sa prind canale tv. se vede prost si nu am sunet decat pe tvr1. cred ca e ceva de la semnal. poate sa ma sfatuiasca si pe mine cineva?

post-5415-1258515455_thumb.jpg

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce pastrezi pretul cofidential??? ai dat prea mult pe masina si ti-e frica sa nu rada cineva de tine ...sau prea putin si sa nu te creada nimeni???

Cred ca daca iti spune pretul o sa pici de pe scaun sau o sa tii se faca rau INSTANT ...mai bine nu comenteaza detaliul asta ....si eu as fii facut la fel ... :)

nu cred, pt ca nu ma intereseaza e60... nici invidios nu sunt de fel :lol: ci doar curios la cat au mai ajjuns e60-urile

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

Acum am vazut Topicul,Bravo,Felicitari,Foarte frumoasa si dotata masina! :)

 

Cum merge??

 

In general cand se schimba seturile de jante(de exemplu iarna mai mici cu vara mai mari) nu trebuie facuta geometria.Daca ai rotile echilibrate corect nu ai nevoie,doar dc simti tu ca masina trage intr-o parte sau anvelopele nu se uzeaza uniform.

Edited by THX-1
Link to comment
Share on other sites

Acum am vazut Topicul,Bravo,Felicitari,Foarte frumoasa si dotata masina! :)

 

Cum merge??

 

In general cand se schimba seturile de jante(de exemplu iarna mai mici cu vara mai mari) nu trebuie facuta geometria.Daca ai rotile echilibrate corect nu ai nevoie,doar dc simti tu ca masina trage intr-o parte sau anvelopele nu se uzeaza uniform.

 

Merci pentru informatie. Mi-e mila de masina cu jantele astea.

 

Masina e completa, nu am ce sa ii mai cer. Poate ne vedem la o tura. Sti ca mi-am dorit 325i ca al tau........................

Link to comment
Share on other sites

pt aspect macar 17 ar trebui sa pui

 

Un styling 22 ar prinde-o bine. Nu prea gasesc din pacate.

 

E de vis masina asta.Si interiorul e de asemenea mai deosebit (am eu o slabiciune pt. trim-uri de lemn).

 

Si a ta e foarte frumoasa. Am avut interior ca al tau.. e ceva deosebit pe e46

post-5415-1258736009_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ciudat....Aceeasi culoare,aceleasi jante,numere rosii....

 

 

E un pic atinsa bara fata in coltul din stanga? :)

 

e un pic stearsa cea din spate pe dreapta. se vede daca te uiti atent. habar n-am unde e grand arena.. am fost la cel din orhideea acum cateva zile.

 

[LE] vezi poza :lol: .. inseamna ca mai e o masina exact ca a mea

 

mi se pare destul de mult la mers civilizat, dar ce mai conteaza...

 

poate e mult spus civilizat. am venit dinspre olanesti, pe dealul negru am facut cam multe depasiri dar intre ele am mers normal, acul la 8-10%.

pe autostrada am mers cu 140-150 constant. a stat acul la 9%, dar sunt multe loganuri, trebuie mereu sa incetinesti, iar sa accelerezi...

 

nu cred ca puteam sa scot mai putin de 12%

post-5415-1258918134_thumb.jpg

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.