Jump to content

capace jante de tabla...


Stefan_SNK

Recommended Posts

Salutare ... zilele trecute cand "alergam" si eu cam orice om 316peul meu "nervos" pe strazile capitalei cred ca am vizitat unul dintre canionele cu roata.... ca zdruncinatura a fost destul de mare.... frumos... ca deobicei am mers mai departe zicand ca .... lasa ca tot schimb amortizoare.. bucse ... si tot ce mai tine de amortizarea socurilor...

La destinatie am constatat cu stupoare ca .....imi lipsteste capacul :blink: ...deprimant dealtfel..ca tocmai ce le cumparasem dupa ce am crapat un capac singur incercand sa il bag la loc dintr-un set anterior.

 

Eh...acum e shchiapa... de un capac.. strica aspectul... strica tot....

Acum stau si ma gandesc, exista si alte persoane care au descompletat setul de capace si au din intamplare acelasi model de capace cu al meu ca as fi destul de incantat sa cumpar 1 ...sau 3 :) poate mai vizitez si alte canioane in vara asta.

 

o sa atasez o imagine cu modelul de capac care il am.

As fi incantat sa gasesc pe cineva care si-a schimbat jantele sau ... cu unul din cazurile de mai sus ca sunt de-a dreptul stresat de lipsa capacului.

 

in toata povestirea mea am uitat sa va spun ca am roti de 15 :)

post-1464-1150269695_thumb.jpg

Edited by snk_2cool4u
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aceasi problema aceasi masina acelasi model de capac... solutia .. ori in targ la vitan duminica.. ori la filaret 35 euro original cu plata in avans 50% perioada de asteptare 8 zile ... ori cauti un model asemanator in cartier si mergi pe la 2 noaptea

112707[/snapback]

 

 

Man mi-ai trimis un e-mail. Raspunsul este DA.

Link to comment
Share on other sites

"snk_2cool4u" As fi incantat sa gasesc pe cineva care si-a schimbat jantele sau ... cu unul din cazurile de mai sus ca sunt de-a dreptul stresat de lipsa capacului.

 

in toata povestirea mea am uitat sa va spun ca am roti de 15 :blink:

 

 

 

 

Cum i-am raspuns lui "e46_316i" am eu niste jante pe 15 cu modelul respectiv de capac. Problema este ca sunt doar 3 bucati (capace), jentile sunt perfecte, cauciucurile bune. Le dau la 100 RON/bucata (janta+cauciuc+capac).

Edited by v2b3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.