Jump to content

NEOANE SUB MASINA?


Alex Dragan

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol... vad ca foarte multi neavizati in ale tunning-ului isi dau cu parerea. Istoria neoanelor vine din state unde luminile erau montate sub masini ca sa indeparteze scorpioni de masina (te opreai noaptea sa fumezi o tigare cu usa deschisa la masinam si te trezeai cu cine stie ce lighioane in masina.). Bineinteles ca de la o chestie utila s-a ajuns la ce sa ajuns. Faptul ca niste tarani cu daci si-au pus neoane peste tot nu inseamna ca ii taranism (importanta este locatia neonului, tipul neonului, si efectul final.)

 

 

p.s. Conform declaratilor voastre inseamna ca fast and furious sau jocul need for speed sunt create de tarani pentru tarani. Daca nu va pricepeti nu incurcati omu. Daca legea zice nu (exista o solutie sa fie ocolita, daca nu atuncea asta este) http://www.youtube.com/watch?v=H_a5U3ArECw

 

Personal agreez partea de neoane dar masina sa fie statica (chiar daca as zice ca este un plus faptul ca exista un neon sub masina la partea de vizibilitate in trafic, mai ales ca au niste stopuri de frana unii din alea inegrite- aia tarani)

 

 

Spor la Tunning :)

Link to comment
Share on other sites

lol... vad ca foarte multi neavizati in ale tunning-ului isi dau cu parerea. Istoria neoanelor vine din state unde luminile erau montate sub masini ca sa indeparteze scorpioni de masina (te opreai noaptea sa fumezi o tigare cu usa deschisa la masinam si te trezeai cu cine stie ce lighioane in masina.). Bineinteles ca de la o chestie utila s-a ajuns la ce sa ajuns. Faptul ca niste tarani cu daci si-au pus neoane peste tot nu inseamna ca ii taranism (importanta este locatia neonului, tipul neonului, si efectul final.)

 

ÂŞi tu eÂşti avizat ĂŽn "ale tunning-ului"? :)

 

Se scrie tuning nu tunning.

Link to comment
Share on other sites

da.. am avut cateva greseli gramaticale, dar termenul de "tunning" este destul de folosit pe internet, ia dai un search pe google si o sa vezi daca am dreptate sau nu, orcum daca eu am gresit, atunci a gresit jumate din internet :) (eu personal sunt obisnuit cu

de ani de zile )

 

oricum tunning = tuning

 

scuzati greselile gramaticale, "neavizatilor care v-ati atacat" :lol: ...daca va plac masinile cu un "tuning" mai light nu inseamna ca neoanele sunt taranisme. peace

 

 

"Şi tu eşti avizat ĂŽn "ale tunning-ului"? laugh.gif" nu sunt avizat, sunt doar "open minded"

Edited by LionM
Link to comment
Share on other sites

lol... vad ca foarte multi neavizati in ale tunning-ului isi dau cu parerea. Istoria neoanelor vine din state unde luminile erau montate sub masini ca sa indeparteze scorpioni de masina (te opreai noaptea sa fumezi o tigare cu usa deschisa la masinam si te trezeai cu cine stie ce lighioane in masina.). Bineinteles ca de la o chestie utila s-a ajuns la ce sa ajuns. Faptul ca niste tarani cu daci si-au pus neoane peste tot nu inseamna ca ii taranism (importanta este locatia neonului, tipul neonului, si efectul final.)

 

 

p.s. Conform declaratilor voastre inseamna ca fast and furious sau jocul need for speed sunt create de tarani pentru tarani. Daca nu va pricepeti nu incurcati omu. Daca legea zice nu (exista o solutie sa fie ocolita, daca nu atuncea asta este) http://www.youtube.com/watch?v=H_a5U3ArECw

 

Personal agreez partea de neoane dar masina sa fie statica (chiar daca as zice ca este un plus faptul ca exista un neon sub masina la partea de vizibilitate in trafic, mai ales ca au niste stopuri de frana unii din alea inegrite- aia tarani)

 

 

Spor la Tunning :)

 

1. de cand ai spus faza cu scorpionii sunt total de acord cu neoanele sub masina , a devenit imediat un lucru cool .

2. ultimul nfs jucat pe care lam considerat reusit a fost Hot Pursuit 2 !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
p.s. Conform declaratilor voastre inseamna ca fast and furious sau jocul need for speed sunt create de tarani pentru tarani.

Personal agreez partea de neoane dar masina sa fie statica.

+1

Corect; si eu o sa-mi pun ...

Unora la place, altora nu, dar pana a spune ca sunt taranisme este cale lunga. parerea mea, fara suparare.

Dupa parerea mea abtibildurile sunt de prost gust, dar ....hei ....poate sa-si puna fiecare, daca asa vrea el sa-si personalizaze masina....

Bafta

 

 

</SPAN>

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti.

Am un seria 3 2007. Ma intrebam daca pot sa i pun in primavara niste neoane pe sub ea ? Ai voie ? Stiti despre asa ceva?

Cred ca am intrat bine aici la tuning | sper !

 

ia legatura cu useru duxter: el este un guru in domeniu neoanelor sub masina

Exact !

 

Am neoane si in bazinul de la WC :)

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.