Jump to content

BMW ruleaza


SpeedMaster

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deci: ai masina de 500 de cai, stai prin Franta (din cate zici tu), nu esti in stare sa pui 2 poze cu masina ta cea mareata, nu stii cat e asigurarea ptr MASINA TA, tatal tau e plin de bani, dar nu iti permiti sa vii cu masina in Romania, ca poate trebuie sa o speli mai des si costa..., vorbesti numai de circuite, mii de cai, upgrade-uri pe care si le fac numai adevarati impatimiti, desi ma repet: ai tai si implicit tu sunteti plini de bani, dar cu toate astea nu cred ca ai auzit de un laptop (e ca si supercalculatorul tau <comparabil cu cele de la NORAD, banuiesc>,pe care il ai acasa in Franta <banuiesc ca pe Coasta de Azur>), numai ca se poate cara cu tine si eventual poate stoca si vreo 2-3 poze, dar.... nu e prea buna tastatura ptr NFS.

Sincer, eu vad 2 posibilitati: ori nu stii sa te exprimi si sa te faci inteles aducand niste argumente solide care sa iti sustina spusele, ori ai ceva probleme psihice, daca esti in stare sa sustii un asemenea "show".

.....si scuza-ma dar nu stiu ce inseamna ptr tine "bogat", din moment ce te plangi ca ai bagat 1500 euro in nu stiu ce kit si te doare inima sa vii cu masina in Romania. Si a propos: cred ca jumatate din membrii forumului asta "isi permit sa se plimbe cu masina dintr-o tara in alta"; ca nu isi are rostul, este alta poveste, dar...totusi. Nu cumva umbli si cu un bidon de 2litri cu benzina in portbagaj ?

Hai si lasa-ne.

Singurul lucru bun pe care l-ai zis e ca nu o sa te mei vedem pe aici.

Numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Deci: ai masina de 500 de cai, stai prin Franta (din cate zici tu), nu esti in stare sa pui 2 poze cu masina ta cea mareata, nu stii cat e asigurarea ptr MASINA TA, tatal tau e plin de bani, dar nu iti permiti sa vii cu masina in Romania, ca poate trebuie sa o speli mai des si costa..., vorbesti numai de circuite, mii de cai, upgrade-uri pe care si le fac numai adevarati impatimiti, desi ma repet: ai tai si implicit tu sunteti plini de bani, dar cu toate astea nu cred ca ai auzit de un laptop (e ca si supercalculatorul tau <comparabil cu cele de la NORAD, banuiesc>,pe care il ai acasa in Franta <banuiesc ca pe Coasta de Azur>), numai ca se poate cara cu tine si eventual poate stoca si vreo 2-3 poze, dar.... nu e prea buna tastatura ptr NFS.

Sincer, eu vad 2 posibilitati: ori nu stii sa te exprimi si sa te faci inteles aducand niste argumente solide care sa iti sustina spusele, ori ai ceva probleme psihice, daca esti in stare sa sustii un asemenea "show".

.....si scuza-ma dar nu stiu ce inseamna ptr tine "bogat", din moment ce te plangi ca ai bagat 1500 euro in nu stiu ce kit si te doare inima sa vii cu masina in Romania. Si a propos: cred ca jumatate din membrii forumului asta "isi permit sa se plimbe cu masina dintr-o tara in alta"; ca nu isi are rostul, este alta poveste, dar...totusi. Nu cumva umbli si cu un bidon de 2litri cu benzina in portbagaj ?

Hai si lasa-ne.

Singurul lucru bun pe care l-ai zis e ca nu o sa te mei vedem pe aici.

Numai bine !

98839[/snapback]

 

 

OK!Am pozele dar nu le mai pun!La revedere!

Link to comment
Share on other sites

OK!Am pozele dar nu le mai pun!La revedere!

98843[/snapback]

 

:) :) :blink: :D :w00t: Alte emoticoane nu am mai gasit... mor de ras prin casa... :D

 

P.s. ma intreb cum o sa mai dorm la noapte daca nu pune asta pozele cu masina :) :bounce:

Edited by DarKWavE
Link to comment
Share on other sites

IP-ul lui Turbopower este de Romtelecom, nici pomeneala de Franta sau ceva asemanator.

 

Lipsesc o saptamana si forumul se transforma in 4Tuning. Topicul asta se inchide, la fel si orice altul asemanator. Ii rog pe minori sa continue discutiile astea penibile pe 4tuning. O sa incep sa dau ban si pentru abuzarea rabdarii noastre .

 

Are galerie pentru poze, daca vrea sa demonstreze ceva cuiva, si se poate si comenta acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.