Jump to content

[Vand/Schimb] E46,320d fabricat 11.2004


cipi_g

Recommended Posts

As fi eu interesat, poate mi-a scapat prin restul posturilor dar cati km are masina? A fost adusa? Cati a facut in tara? 10.000 e pretul de schimb sau de vanzare? Eu nu sunt interesat de schimb.

 

Putin off-topic: Sincer eu pun un 2004 (cu 6 viteze) fara optiuni cu un 2002 (5 viteze) cu ceva pe el. Sunt diferente mari intre cutiile de 5 si 6 viteze in vitezele mici? A sasea e pentru viteza sau au micsorat toate rapoartele? Adica sa zicem ca intr-antaia ajunge aia cu 5 la 50Km/h si aia cu 6 la 40Km/h (cred ca stiti deja ce zic). Ca asa as prefera un 5 viteze. Nu stiu pentru ce au facut a sasea viteza, sa micsoreze consumul sau sa mareasca viteza maxima? Eu vreau sa fuga, na :) . Sunt interesat de 320d. Cred ca o sa fac un topic...

 

pretul de vanzare este 9500e

chiar azi am fost la bmw sa cerceteze masina,deoarece urmeaza sa plec cu ea pana in decembrie,si sa nu am probleme

masina nu a rulat aici de loc,cat timp sunt in romania masina sta in garaj,si ma plinb cu peugeout-ul.

o scot doar o data pe sapt

in urma testului a iesit ca nu are nevoie de nimic,singurul lucru are un tampon al motorului defect,ca urmare le schimb ambele saptamana viitoare.

cat priveste a doua intrebare,habar nu am sa-ti raspund,nu am mers cu masina in 5 viteze.

din ceea ce stiu,masini in 6 viteze s-au facut in 2003-2004,si astea ar fi cele mai bune

mai departe,tu stii

km sunt 155000,

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Eu sunt un nou cumparator de BMW si iau in calcul fiecare masina aparuta pe piata si fac comparatia intre ele insa nu vreau sa fiu rautacios dar convinge-ma si pe mine de ce as da 10 mii pe masina ta care se pare ca nu e prea dotata. Ce ii drept dispun de 10 mii sa dau pe o masina dar insa a ta nu are nici faruri cu lupa (xenon) nici senzori lumina probabil nici volan in 3 spite asa ca de ce ar merita sa dau 10 mii pe masina ta ? Ca aspect arata bine nu am ce zice (cel putin din poze) dar insa la acelasi pret pot gasi una mult mai dotata si la fel de buna , sau cel putin asa zice proprietarul ca pana la proba contrarie ramane de vazut.
Link to comment
Share on other sites

masina este in stare perfecta(mi-as dori ca urmatoarea masina sa se prezinte la fel de bine).la inceputul anului am plecat din romania,intre timp am facut cam 3000 de km.inainte de a pleca am facut test la banat-car si am schimbat tot ce mi-au spus ei, cauciucuri,toate filtrele,bucsi,pana si lichidul de frana,si altele.

pret 10.000e,sau schimb cu 320 sau motor mai mare,seria e90.benzina sau diesel,egal.

email la cyp892@yahoo.com,sap viitoare ajung in tara si voi lasa si nr de telefon

 

alte poze

care este ultimul pret?

Link to comment
Share on other sites

pretul este 9.000

 

Eu sunt un nou cumparator de BMW si iau in calcul fiecare masina aparuta pe piata si fac comparatia intre ele insa nu vreau sa fiu rautacios dar convinge-ma si pe mine de ce as da 10 mii pe masina ta care se pare ca nu e prea dotata. Ce ii drept dispun de 10 mii sa dau pe o masina dar insa a ta nu are nici faruri cu lupa (xenon) nici senzori lumina probabil nici volan in 3 spite asa ca de ce ar merita sa dau 10 mii pe masina ta ? Ca aspect arata bine nu am ce zice (cel putin din poze) dar insa la acelasi pret pot gasi una mult mai dotata si la fel de buna , sau cel putin asa zice proprietarul ca pana la proba contrarie ramane de vazut.

mie mi-e greu sa te conving,doar masina o poate face

ce-i drept nu e prea dotata,insa e o masina buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.