Jump to content

e36 un pisoi alb


Catalin.KHL

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o pisica foarte frumoasa, ingrijita si cu destul de multe dotari. sunt un pic invidios :) Sa te duca mult si fara incidente.

 

P.S. Domnul Valy mai are buze pt bara? ca as vrea si eu :lol:

ms frumos si a ta sa te tina la fel de mult si fara incidente ......

.http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Piese-Auto/Splitere-E-36-Pentru-2350371.html .......in legatura cu valy :) bafta

Link to comment
Share on other sites

Salut man,deci tu ai vrut coupe e36 320i,ce coincidenta man si eu am vrut unu,mie mi sa indeplinit dorinta..........:),s-o porti sanatos altceva nu mai pot comenta ca am primit avertismente de la moderatori,deh cenzura..,asta e,te salut.

chiar sunt curios de comentariu da-i pe PM nu-i problema ...

nu te spun promit :lol:

Edited by b-87-khl
Link to comment
Share on other sites

Merge masina man?circuli cu ea pe timpul asta?...

de ce nu ar merge ???? am echipat-o corespunzator si nu este nici o problema ...tu nu circuli pe perioada asta cu masina ta ????

:)

Si apropo masina nu are suspensie sport daca asta ti se pare .......

Edited by b-87-khl
Link to comment
Share on other sites

Eu nu circul,ai mai dau cate o cheie asa zilnic,nu stiu,nu,nu am incredere,nu ma bazez,dupa ce ca si asa era handicapata locomotor a mai dat si zapada asta,cauciucurile le am noi pe spate dar imi este teama.......

pai degeaba le ai noi tu daca sunt de vara. dece nu intelegeti voi o data ca nu conteaza sa fie nou??, conteaza in primul rand sa fie pt suprafata de rulare respectiva.

 

ON: se potrivesc jantele astea cu anotimpul asta.

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

Eu nu circul,ai mai dau cate o cheie asa zilnic,nu stiu,nu,nu am incredere,nu ma bazez,dupa ce ca si asa era handicapata locomotor a mai dat si zapada asta,cauciucurile le am noi pe spate dar imi este teama.......

atunci de ce nu-ti schimbi masina ia-ti una tractiune fata si stai linistit .....?Si daca chiar ai treaba si trebuie sa pleci ce faci ???

 

Pentru unii este o adevarata bucurie zapada cand ai tractiune spate :):D

Link to comment
Share on other sites

Man pai mai am una,cu tractiune fata si romanesca cu motor Renault:),daca aveam numai bmwul era vai de mine....,trebuia mai mult cu autobuzul,pe jos si taxi si apropo ce bucurii man cand da zapada?ca te dai un pic de ''fund'',lasa-ma omule eu vreau sa ajung la destinatie cu caldura,o muzica,confortabil uite nu mai pot eu de marea senzatie ca te invarti de spate cu masina,mie sa-mi bage caldura,sa nu-mi creieze probleme in trafic,confortabila sa fie,sa-mi ascult o muzica asta imi place,dar de asa e cand iei o masina si la scurt timp iti dai seama ca nu e masina care ti-ai dorit-o,fi tu bucuros,eu m-am ''fript'' dar e pt. ultima oara,pt. ultima oara,te salut si relaxare placuta....la marile senzatii domnu' cu bmwul alb:).
Link to comment
Share on other sites

Man pai mai am una,cu tractiune fata si romanesca cu motor Renault:),daca aveam numai bmwul era vai de mine....,trebuia mai mult cu autobuzul,pe jos si taxi si apropo ce bucurii man cand da zapada?ca te dai un pic de ''fund'',lasa-ma omule eu vreau sa ajung la destinatie cu caldura,o muzica,confortabil uite nu mai pot eu de marea senzatie ca te invarti de spate cu masina,mie sa-mi bage caldura,sa nu-mi creieze probleme in trafic,confortabila sa fie,sa-mi ascult o muzica asta imi place,dar de asa e cand iei o masina si la scurt timp iti dai seama ca nu e masina care ti-ai dorit-o,fi tu bucuros,eu m-am ''fript'' dar e pt. ultima oara,pt. ultima oara,te salut si relaxare placuta....la marile senzatii domnu' cu bmwul alb:).

Mda.... fiecare cu zenzatiile care il bucura .... :) atunci schimba e36-ele cu un e39 ceva si ai parte de tot ce vrei :) ...dar din cate vad nu prea esti fan BMW ,gasesti numai defecte la marca asta de masina .....salutari !!!

Si sa stii ca caldura si muzica avem si noi pe ale noastre bmw-uri :lol:

Edited by b-87-khl
Link to comment
Share on other sites

Sunt fan dar nu mai sunt cum eram inainte....placerea asta mi sa diminuat,cand masina nu te satisface uiti de tot si de Munchen,si de stema alb albastra si de cotiere si de obc-uri,miduri,de oglinzi anti orbire,de toate,e39 da am mers in el,e ok,e confortabila,te simti si tu ca omu in ea dar pt. mine e mare,nu sunt familist,aia e batrane,deci eu vreau confort,caldura,muzica,sa miroase frumos in masina,sa ma simt bine sa stau relaxat sa discut cu persoana din dreapta,sa abordam fel de fel de subiecte,nu vreau stres,nu vreau sa ma zdruncine,nu vreau probleme,succes la drifturi man,senzatii tari:),asa o fi.........,oricum suntem colegi nu uita man,aveam aceiasi stema:),deci te rog frumos......
Link to comment
Share on other sites

A si apropo CLK 230 ia uitate pe net cum este coupeul asta?pai are si confort,lux,garda inalta,stil,ce interior poate sa aibe,ce plasticuri,man man tu crezi ca eu vb. asa doar ca mi-a venit mie sa spun ca nu ma simt bine in e36 care al am?ok,succes cu masina,vezi ce-i mai trebuie, xenoane,vezi pe la interior ce mai trebuie,pe la motor,daca faceam si eu ca tine si renuntam la gandul de a lua coupe poate aveam o amarata de masina,sedan sau cum era cu 4 usi dar sa poti merge cu ea,la tine sti cum a fost?orice rau spre bine,sau bine daca luai un coupe poate tie iti placea ca masina,salut.
Link to comment
Share on other sites

A si apropo CLK 230 ia uitate pe net cum este coupeul asta?pai are si confort,lux,garda inalta,stil,ce interior poate sa aibe,ce plasticuri,man man tu crezi ca eu vb. asa doar ca mi-a venit mie sa spun ca nu ma simt bine in e36 care al am?ok,succes cu masina,vezi ce-i mai trebuie, xenoane,vezi pe la interior ce mai trebuie,pe la motor,daca faceam si eu ca tine si renuntam la gandul de a lua coupe poate aveam o amarata de masina,sedan sau cum era cu 4 usi dar sa poti merge cu ea,la tine sti cum a fost?orice rau spre bine,sau bine daca luai un coupe poate tie iti placea ca masina,salut.

Pai si ce tu nu poti merge cu ea pentru ca este la 2 usi ,nu inteleg .....?????

 

Xenoanele sunt pe primul loc in rest la interior eventual o cotiera alteva nu mai vad ce i-as putea face ...

Si vinde e36-ele, sunt sigur ca exista cineva care se va bucura mai mult decat tine de el si achizitioneaza-ti mertzu :) salutari !!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu circul,ai mai dau cate o cheie asa zilnic,nu stiu,nu,nu am incredere,nu ma bazez,dupa ce ca si asa era handicapata locomotor a mai dat si zapada asta,cauciucurile le am noi pe spate dar imi este teama.......

 

Cauciucuri de iarna sau de vara? :lol:

 

Ontopic: Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si fara incidente! :)

Link to comment
Share on other sites

Eu nu circul,ai mai dau cate o cheie asa zilnic,nu stiu,nu,nu am incredere,nu ma bazez,dupa ce ca si asa era handicapata locomotor a mai dat si zapada asta,cauciucurile le am noi pe spate dar imi este teama.......

 

Cauciucuri de iarna sau de vara? :)

 

Ontopic: Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si fara incidente! :)

Sunt sigur ca sunt de vara altfel nu stiu de ce nu ar iesi cu ea :)

 

Ms pt urari si tie la fel :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.