Jump to content

e36 un pisoi alb


Catalin.KHL

Recommended Posts

On : KHL - ai idee cum pot sa scot doar partea de sus a cotierei , cea cu pielea pe ea , fara sa fie nevoie sa o desfac tot calul ?!

 

Vezi ca in parti sunt ca niste tuburi care ies afara cu ajutorul unei surubelnite dar usor ca sa nu le spargi sau zgarii, maine daca e o sa-ti fac o poza ca sa-ti dai seama in caz ca nu reusesti .......e simplu oricum.

 

Bafta!:)

 

Valentine,dragul meu,sunt multe epave de acest gen,dar diferenta sti care este,ca eu cu acesta masina imi vad ''lungul nasului'' sti ce inseamna ,da?adica recunosc,sunt realist,poate altu spunea,''mama super masina,phaa ce bord are,cum sunt ceasurile de la bord'' visatori de genul asta,cand ea defapt este o masina trecuta,dar depinde cum percepi acesta masina,iar in legatura cu aerisirea sa sti ca am antigel si este aerisita din moment ce imi baga caldurabine pe la parbriz si picioare,dar prin fata asa am inteles ca este sistemul,sa bage calaie,o idiotenie mai bine zis a ''sistemului de concept'',apropo cu bonul valoric Valentine,asta este de punctat,sti de ce?in sfarsit o asfel de masina indeplineste niste cerinte ale sistemului ''rabla'' adica,are toate atuurile(anii vechime) de a merita un valoros bon din acela:) si de a integra-o acolo unde este locul in 2010,dar uite ca mai ma pacaleste,cu o piele in interior,cu o piesa,face ce face de mai ma pacaleste....,apropo cu pisica alba,pai cum man tu nu aveai cotiera si mid?phaa...pai eu sunt departe,mai am si un pachet lumini,volan reglabil,interior sport....,sunt un norocos,ok,sti bine ca glumesc:).

Mie imi baga prin fata pe acolo pe unde zici caldura de nici nu o pot suporta asa ca .............nu prea e asa sistemul cum zici tu :lol:

 

 

poate nu ai acea rotita data pe cald pana la maxim si din cauza asta ........verifica si asta :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ce darnic esti,zi pt. masina asta tu lasi si ciubuc,insa eu negociez rau de tot,la cat ma satisface pe mine....nu prea merita nici 80 ron,adica..si 80 ron,e ok,dar nu-i dau cu inima impacata asa,ai dai mai bine zis cu regrete,bine asta in cazul meu fata de masina mea care o am,daca ma satisfacea si pe mine cu siguranta ai dadeam cu inima larga,ma tinut toata iarna cu caldura pe la parbriz si pe la picioare prin fata calaie de tot,sistemul,ingineria neamtului si-a spus cuvantul,eu cred ca si-au dat creierii peste cap de atata destaptaciune,pt. ca inghetam de frig:),salut.

 

te las o zi la mine in masina , daca imi arata ceva ce nu functioneaza ti-o donez :) !

Link to comment
Share on other sites

Ce darnic esti,zi pt. masina asta tu lasi si ciubuc,insa eu negociez rau de tot,la cat ma satisface pe mine....nu prea merita nici 80 ron,adica..si 80 ron,e ok,dar nu-i dau cu inima impacata asa,ai dai mai bine zis cu regrete,bine asta in cazul meu fata de masina mea care o am,daca ma satisfacea si pe mine cu siguranta ai dadeam cu inima larga,ma tinut toata iarna cu caldura pe la parbriz si pe la picioare prin fata calaie de tot,sistemul,ingineria neamtului si-a spus cuvantul,eu cred ca si-au dat creierii peste cap de atata destaptaciune,pt. ca inghetam de frig:),salut.

 

te las o zi la mine in masina , daca imi arata ceva ce nu functioneaza ti-o donez :) !

Iti gaseste el ceva stai linistit :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
am parcat langa tine la Real Berceni ! Am intrat , am cumparat , am esit si era tot acolo masina . Iti place la cumparaturi , nu gluma :) !

 

Foarte bine arata masina si foarte foarte curata era :) !

:twoup: :( :D merci merci B)

 

Hai sa pun si cateva cu interiorul :)

 

omule de unde ti-ai luat lip-ul ala de la spoilerul fata???

De la userul Valy ,numai ca are alte modele asta e facut special pentru mine :D

 

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=61460

 

ia legatura cu el :D

Bafta !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.