Jump to content

vand opel astra 1.8i 125 cai


robert87

Recommended Posts

Opel Astra gri 3 usi 1.8i hatchback motor z18xe euro 4 an 2001

172.000km

Adusa in tara la 127.000 (anexa la factura de la aaa auto)pe planforma, eu am luat-o de la AAA AUTO in 2008 ianuarie.

Are carte tehnca pana la 120 000 si ceva nu stiu exact.

Nu am avut nici o problema cu ea, majoritatea km sunt facuti pe dn7 care e perfect.

Schimburile s-au facut la max 10 000 km cu castrol 5w40.

Functioneaza perfect, de cand o am i-am schimbat doar consumabile, nimic altceva, nu

s-a stricat nimic.Cand am luat-o am gasit in ea numai cd-uri cu muzica simfonica....

Masina are 1215 kg si 125 cai, se infige foarte bine si consuma 7 mixt.

Dotari:

 

piele neagra in stare perfecta putin uzata in parti

aer conditionat

scaune incalzite

comenzi volan

proiectoare ceata

jante 16' originale opel

casetofon cu telefon si magazie de 4 cd original opel

abs

pilot automat

4 airbag-uri

 

 

Are cateva zgarieturi probabil din parc de la aaa auto de unde am luat-o.Sunt vizibile doar daca te uiti de aproape.

Accept orice test masina este in stare perfecta.

O vand doar ca sa imi iau seria 3.

Astept parerile voastre.

poze pun maine.

 

Pretul este 4600 putin negociabil.

Fac schimburi doar daca ma avantajeaza si daca se accepta test, astfel nici nu se discuta.

Link to comment
Share on other sites

Opel Astra gri 3 usi 1.8i hatchback motor z18xe euro 4 an 2001

172.000km

Adusa in tara la 127.000 (anexa la factura de la aaa auto)pe planforma, eu am luat-o de la AAA AUTO in 2008 ianuarie.

Are carte tehnca pana la 120 000 si ceva nu stiu exact.

Nu am avut nici o problema cu ea, majoritatea km sunt facuti pe dn7 care e perfect.

Schimburile s-au facut la max 10 000 km cu castrol 5w40.

Functioneaza perfect, de cand o am i-am schimbat doar consumabile, nimic altceva, nu

s-a stricat nimic.Cand am luat-o am gasit in ea numai cd-uri cu muzica simfonica....

Masina are 1215 kg si 125 cai, se infige foarte bine si consuma 7 mixt.

Dotari:

 

piele neagra in stare perfecta putin uzata in parti

aer conditionat

scaune incalzite

comenzi volan

proiectoare ceata

jante 16' originale opel

casetofon cu telefon si magazie de 4 cd original opel

abs

pilot automat

4 airbag-uri

 

 

Are cateva zgarieturi probabil din parc de la aaa auto de unde am luat-o.Sunt vizibile doar daca te uiti de aproape.

Accept orice test masina este in stare perfecta.

O vand doar ca sa imi iau seria 3.

Astept parerile voastre.

poze pun maine.

 

Pretul este 4600 putin negociabil.

Fac schimburi doar daca ma avantajeaza si daca se accepta test, astfel nici nu se discuta.

bafta la vanzare... :)

Link to comment
Share on other sites

Opel Astra gri 3 usi 1.8i hatchback motor z18xe euro 4 an 2001

172.000km

Adusa in tara la 127.000 (anexa la factura de la aaa auto)pe planforma, eu am luat-o de la AAA AUTO in 2008 ianuarie.

Are carte tehnca pana la 120 000 si ceva nu stiu exact.

Nu am avut nici o problema cu ea, majoritatea km sunt facuti pe dn7 care e perfect.

Schimburile s-au facut la max 10 000 km cu castrol 5w40.

Functioneaza perfect, de cand o am i-am schimbat doar consumabile, nimic altceva, nu

s-a stricat nimic.Cand am luat-o am gasit in ea numai cd-uri cu muzica simfonica....

Masina are 1215 kg si 125 cai, se infige foarte bine si consuma 7 mixt.

Dotari:

 

piele neagra in stare perfecta putin uzata in parti

aer conditionat

scaune incalzite

comenzi volan

proiectoare ceata

jante 16' originale opel

casetofon cu telefon si magazie de 4 cd original opel

abs

pilot automat

4 airbag-uri

 

 

Are cateva zgarieturi probabil din parc de la aaa auto de unde am luat-o.Sunt vizibile doar daca te uiti de aproape.

Accept orice test masina este in stare perfecta.

O vand doar ca sa imi iau seria 3.

Astept parerile voastre.

poze pun maine.

 

Pretul este 4600 putin negociabil.

Fac schimburi doar daca ma avantajeaza si daca se accepta test, astfel nici nu se discuta.

 

 

 

 

Spune-mi te rog ce sa inteleg ca ai gasit in masina numai muzica simfonica sau care-i scopul sa spui asa ceva . Cumva fostul proprietar era un om linistit care mergea lin cu ea si frumos ? Sau era un maniac care isi punea muzica simfonica si innebunea , ii dadea "blana" ?

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum scrie cat se poate de CLAR in regulile de postare la MP, NU SUNT permise anunturi de vanzare pentru alte marci in afara de BMW, indiferent daca se aduce ca pretext ca de banii obtinuti se doreste achizitionarea unui BMW.

 

Va rugam sa aveti in vederea ca:

 

1. Acesta este un forum dedicat pasionatilor de BMW.

2. Forumul doreste sa-si ajute membrii sa-si cunosca si sa-si ingrijeasca cat mai bine masina sau motocicleta.

3. Forumul nu este orientat in scop comercial. Anunturile de vanzare de pe acest forum sunt acceptate in masura in care ajuta forumul sa-si indeplineasca primele 2 obiective. Atat. Nu ne propunem sa devenim un bazar auto. Vrem sa ne limitam doar la ce are legatura cu marca BMW.

4. urmare consideram ca anunturile de vanzare pentru alte marci de masini sau moto decat BMW nu contribuie deloc la realizarea dezideratelor enumerate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.