Jump to content

vand bmw 316


hamm3411

Recommended Posts

ms .....dar cei interesati pot vedea pozele pe id ul meu "hamm3411"sau ma pot suna 0767916131....astea sunt doar niste scuze...ca nu sunt facute bine pozele!!

 

Pai atunci de ce nu pui pozele alea aici,sa le vada un eventual cumparator,ai pus pozele alea de parca n-ai vrea sa-ti vinzi masina.

Link to comment
Share on other sites

ms .....dar cei interesati pot vedea pozele pe id ul meu "hamm3411"sau ma pot suna 0767916131....astea sunt doar niste scuze...ca nu sunt facute bine pozele!!

 

Pai atunci de ce nu pui pozele alea aici,sa le vada un eventual cumparator,ai pus pozele alea de parca n-ai vrea sa-ti vinzi masina.

pozele au fost mai mari si le am micsorat .....si da vreau sa vand masina!!!darca ma juti tu sa pun niste poze mai clare!!!ok

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare un Bmw tiganit, tipic unei persoane din zona in care locuiesti tu, luat ieftin din Italia (aprox 1000Eur) si aranjat un pic ca sa-l vinzi in Romania. Detest astfel de masini si nu le-as recomanda la nimeni. Esti multumit? Din pacate asta e realitatea in Romania. Masina ta nu are ce sa caute pe acest forum. Incearca pe autovit.ro
Link to comment
Share on other sites

Razvan,daca mai dai mult,il faci sa planga :lol:
doar impresii...

:) .....gratuite...si oricum nu ti a cerut nimeni parerea...!!!!canta si in alta parte....inca una te duce capul ala putin??de ce o mai inscriam pe numele meu???sau ma interesa si variante in 4 usi???

Link to comment
Share on other sites

Mai pune mana pe cartea de gramatica si lasa-ma cu ineptii de samsar. Inmatricularea pe numele tau e irelevanta, este totusi un motor de 1.6, nu vorbim de vreo taxa astronomica. Dupa cum ti-am spus, asta nu e un site unde se vand masini cocalarite si "tipla". Asta e un site pentru pasionati. Primele tale posturi au fost legate de vanzarea acestei masini. nicidecum nu ai prezentat vreun interes pentru comunitatea Bmw. Sa vii duminica la targ cu ea, sunt destui pasionati pe acolo.
Link to comment
Share on other sites

Mai pune mana pe cartea de gramatica si lasa-ma cu ineptii de samsar. Inmatricularea pe numele tau e irelevanta, este totusi un motor de 1.6, nu vorbim de vreo taxa astronomica. Dupa cum ti-am spus, asta nu e un site unde se vand masini cocalarite si "tipla". Asta e un site pentru pasionati. Primele tale posturi au fost legate de vanzarea acestei masini. nicidecum nu ai prezentat vreun interes pentru comunitatea Bmw. Sa vii duminica la targ cu ea, sunt destui pasionati pe acolo.

cred ca esti ...!!!iti spun foarte clar si o singura data .....nu sunt samsar.....sant familist si vreau o masina in 4 usi!!!este clar???si nu te intereseaza pe tine unde vreau sa imi vand eu masina ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Salut,mda...chestile alea sunt cam de prost gust,dar,dar....eu observ un coupe cum trebuie sa arate un coupe,linii clasice,originale,inalta,robusta ideala pt. soselele din ro,chestile alea lipite se pot da jos usor,eu mai degraba a-si prefera masina lui decat sa iau un 2.5,2.0 e36 de la un ''geniu'' proiectant cu jante pe 18,17,suspensii sport,pachet m si sa ma pot misca cu ea o statie de autobuz pt. ca nu am pe unde sa merg cu ea,cu masina lui pot imbina utilul cu placutul,niste jante maxim 16 ai mai trebuie si e ok,cu un 2.0 coupe din ala facut de ''genii'' ce fac?poate sa intind o fata de masa pe capota,sa pun niste seminte,niste energizante si sa-mi chem 2-3 amici sa vb. despre performantele ei in parcare,doar,doar in parcare,atat,e 1.6 a lui coupe,asa trebuie pastrat un coupe,multa bafta la vanzare.

http://www.funnystuffblog.com/images/granny-owned.jpg

Link to comment
Share on other sites

poate sa intind o fata de masa pe capota,sa pun niste seminte,niste energizante si sa-mi chem 2-3 amici sa vb. despre performantele ei in parcare,doar,doar in parcare,atat,e 1.6 a lui coupe,asa trebuie pastrat un coupe,multa bafta la vanzare.

 

Asta cam asa este, coupe-ul este coupe.Nu am prea inteles care este faza cu fata de masa si cu semintele, dar mai mult ca sigur ca ai dreptate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.