Jump to content

martor check engine


cosmynu89

Recommended Posts

din ce cauza poate sta aprins martorul check engine atata timp cat masina merge la fel ca si inainte de a se aprinde acest martor .

ce e drept ca sa stins de 2 ori pana acumadar sa aprins din nou.Inainte sa ajung la tester am zis sa revizuiesc forumul bmw.

Orice parere ,sfat imi sunt de folos .

va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Check engine indica ca exista un defect care poate cauza cresterea emisiilor poluante. Nimeni nu te poate ajuta pe forum, de la distanta, trebuie sa mergi la un service.

 

Cel mai bun sfat este sa cauti pe forum, subiectul s-a discutat de foarte multe ori.

 

Mai sunt o gramada de topicuri pe aceasta tema. Inca un topic nu ajuta deloc, doar face informatia mai greu de gasit.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act...ghlite=%2Bcheck

Link to comment
Share on other sites

cred ca nu a scapat niciun topic.

deci pana la urma reprezentanta poate sa imi spuna exact care este problema sau un oarecare tester.

dar imi este oarecum teama ca ma va pune pe schimbat piese si de acest martor tot nu ma voi scapa,ceea ce am mai vazut in nenumarate cazuri pe acest forum si nu numai .

merci oricum de informatii paul.

te salut !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.