Jump to content

Evacuare inox bmw


Recommended Posts

Se vinde evacuare completa inox pentru bmw 1.8is sau 2.0 ,este completa din inox(diametru fi 60), eliminat catalizatorul(cost aprox 500lei) toba intermediara de Renault Megane RS(directflow pentru cuplu jos) si finala Opel Asta OPC(directflow) +tipsuri M3 style din inox (180lei). Montajul este inclus in pret, in momentul de fata este pe un E36 coupe 2.0 dar se poate adapta si pe alte caroserii.

Pret 650 lei. 0726207950 Tavy

Edited by zn_tavy
Link to comment
Share on other sites

ai cumva poze cu dedesuptul masini, care ar fi ultimul pret?

cu dedesubtul nu am,daca nu esti din bucuresti pot face, daca esti si te-ar interesa o poti vedea live, la garaj.in legatura cu pretul, cam asta ar fi,dar imi poti ace o oferta si daca este cea mai buna, devii posesorul unei evacuari sport de inox :>

Link to comment
Share on other sites

as fi interesat, doar ca sunt din CJ, montajul nu ar fi o mare problema, cat timp a fost folosita? ma intereseaza sa vad cum este lucrata!!!

Poti vizita siteul nostru, allcustom.ro pentru a vedea exact cu ce ne ocupam si cum lucram, o sa revin si cu poze

Link to comment
Share on other sites

Tavy schimbi si cu piese de e36?

Eu as vrea sa montez evacuarea pe 325 vanos.momentan ea are si galeria din inox?adica e cap-coada?

baga id-ul meu sa vb acolo

YM: cos7el

Ti-am dat add.

Este fara galerie, dinainte de unde este catalizatorul stock, unde se unesc cele 2 tevi din galerie continua cu inox, toba de renaul RS! inox si finala de OPC cu tips de inox M3 Style

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.