Jump to content

PRO si CONTRA


81rgl

Recommended Posts

bmw 323 170cp 6900E >>???de ce?

astept pareri

adevarat la interior se mai poate lucra serios, dar nu poti sa le gasesti toate pe plac.

Numai bine

 

e perfecta, eu zic sa-i oferi 8000 ca sa-l uimesti.

 

 

 

Bun, un admin sa inchida topicul vad ca sunt fff multi loseri cu putine excepti. astept.am mai mult de la pasionatii de bmw.

Eu am intrebat aici pt ca am auzit ca lumea pe aici se pricepe, cunoaste, poate se facea o recomandare gen : am eu, sau are un prieten dar daca raspunsurile majoritati au fost: "asta isi vinde masina lui" pana la ultima "ofera-i 8.000 sa-l uimesti" cand eu am zis pretu'7k dar na daca nu ai cu cine, multi ratati si pe aici ca si peste tot, asta e dar pacat pt cei care i.si dau interesul sa faca treaba. DEZAMAGIT TOTAL. Pacat, pacat, pacat...

 

esti instabil si lejer isteric :)

 

 

si vezi ca "exceptii" se scrie cu 2 de "i", la fel si "majoritatii"... si da, o sa te uimeasca, insa "asteptam" se scrie legat, dar na... nu mai conteaza.

 

cred ca ar trebui sa mergi sa cauti masina prin alta tara si daca se poate sa ramai acolo, ca numai ratati si "loseri" pe aici. :lol:

si sa nu comentam ortografia, mai ales de pe forimuri nu.i dau mare atentie mai ales cand se scrie la suparari dar raspunsul tau cu 8000 zici ca a fost super ok?

daca te deranjeaza un topic dupa ce ai intrat in el si nu.ti place dai back si ai terminat. nu te p u.i sa dezamagesti si sa strici ziua si la alti cu asta am incheiat am sa te ignor oricat vei posta.

 

Aaaa si ratati si loser e acelasi lucru neamtule'

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest poleposition

inseamna acelasi lucru, insa in prima forma este intr-o limba pe care nu o stapanesti prea bine (adica limba romana, aia materna) si in a doua forma, intr-o limba in care mi-ar fi groaza sa te aud vorbind :)

 

Apoi, nu-s neamt... :lol:

 

In fine, posturile tale sunt atat de greu de urmarit, prin prisma greselilor de ortografie, incat chiar voi incerca sa le ignor. :D

 

PS: nu-mi spune ca ai scris "pu-i" astfel (bine, tu pui punct in loc de cratima..."pu.i") :) , ca te bag la categoria analfabet :)

 

PS2: "altii" se scrie cu doi de "i"... sunt convins ca stiai deja, insa emotiile :)

 

PS3: ah "virgula"... da, virgula... eu iubesc virgula, tu de ce nu iubesti virgula ? :D

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Ce inseamna nFL ?

 

Non-facelift.

 

:lol: Dap, ma doare cand vad ceea ce scrii, si stiu ca nu ai nici un motiv sa nu spui adevarul.

Cu siguranta ca nu exista padure fara uscaturi.

Problema cea mai grava este ca oricare dintre noi, odata ce sta fata in fata cu o "uscatura" de genul de mai sus.......pleaca si spune ca intreaga padure este urata.....chit ca langa "uscatura" aia, poate mai sunt 10 copaci frumosi......cred ca intelegi la ce ma refer.......si din pacate e normal sa fie asa. Pentru ca fiecare copac reprezinta padurea respectiva.

Dar sper ca pe langa situatia neplacuta pe care ai avut-o tu, mai sunt inca 100 de cazuri care au mers si a fost ok.

Ideea de baza este ca......trebuie sa luam totul in SCRIS.....cu semnatura si stampila. Atunci se complica lucrurile ......si daca cineva refuza sa va dea in scris.....sau baga tot felul de motive.....ceva este putred si trebuie mers in alta parte. E valabil pentru toate service-urile.

Nu e neapãrat problema generalizãrii, Însã când vine vorba de o maºinã pe care o cumperi sau de maºina ta, eºti foarte atent la banii tãi ºi nu vrei sã fii luat de prost.

 

Astea sunt pânã la urmã fraude, nu te aºtepÞi sã fii astfel tratat la o reprezentanÞã a unei mãrci auto de prestigiu, dar asta e, trãim În România.

 

Problema e cĂŁ nu toatĂŁ lumea Âştie chestia asta cu Âştampila Âşi diagnoza printatĂŁ, prin urmare unii tot pot fi pĂŁcĂŁliĂži.

 

 

 

De cand sunt eu pe forumul asta, asta e cea mai tare fraza pe care ai scris-o vreodata.....citita de mine :) ....chiar am ras cu lacrimi :D

Se vede ca la tine ""oamenii corecti" si "reprezentantele" nu au nimic in comun....desi, exceptii mai pot aparea......si, am si ochelari :)

 

Sper ca in timp, sa poti sa iti schimbi parerea :)

 

Cred ca ar trebui sa revenim ontopic....:D

MĂŁ bucur cĂŁ Ăži-a plĂŁcut. :)

 

Nu neapĂŁrat, ĂŽn general oamenii nu prea sunt corecĂži, indiferent unde lucreazĂŁ.

Cinstea este o virtute destul de rarĂŁ ĂŽn ziua de azi.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
poleposition, dar de ce nu te faci tu profesor de romana amice?

cred ca ai luat vreun virus de la tien, a ramas latent prin m6, ca uneori ii imprumuti comportamentul.

 

daca exista vreun virus prin care "s-ar infecta" unii, astfel incat sa vorbeasca/scrie corect in limba materna, atunci da, se poate spune ca imi doresc o pandemie in acest sens :)

Link to comment
Share on other sites

poleposition, dar de ce nu te faci tu profesor de romana amice?

cred ca ai luat vreun virus de la tien, a ramas latent prin m6, ca uneori ii imprumuti comportamentul.

lasa.l ma ca are si asta doctorate vezi ex: Elena Ceausescu, sau mai nou M. Sesnsual, da da, cu ssss

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Ai vrut sa exprimi ceva prin cuvinte si nu ai reusit ? :) ... e retorica, nu te hazarda.

M Sesnual cu sssss ?... dracu, esti pe pastile ? :lol:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Ai vrut sa exprimi ceva prin cuvinte si nu ai reusit ? :) ... e retorica, nu te hazarda.

M Sesnual cu sssss ?... dracu, esti pe pastile ? :D

Tu chiar te crezi asa imp incat sa te bage lumea in seama? :)

ce tiai iesi din mintiii VREI O PASTILA DE LA MINE :lol:

hazarda, ubicuitate, cuvinte grele folosesti.

nu cauta ubicuitate" nu.l vei stii folosi in propozitie.

:) :D :D :)

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

quote analfabet: "ce tiai iesi din mintiii "

 

 

vezi ca se scrie "ti-ai" si la faza cu "mintiiiii" ai exagerat, acolo chiar e cu un singur "i", dar apreciez efortul :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

 

Aproape ca am citit ce ai scris :lol:

 

Serios acum, nu iti este oarecum rusine ca nu stii sa scrii ? :)

ahahaha te-ai chinuit ceva hmm?

ma, iar pt scris nu mi-e rusine de ce sa-mi fie, sincer nu-i dau atentie, deloc dar te-ai gandit ca poti intalni unu' care chiar nu are scoala, sau aia nu au voie pe forum sau vaiiiii sa nu te simti insulta tu asta de "Dorobanti" de pe dreapta pe colt. ahihihihi

Link to comment
Share on other sites

ahahaha te-ai chinuit ceva hmm?

ma, iar pt scris nu mi-e rusine de ce sa-mi fie, sincer nu-i dau atentie, deloc dar te-ai gandit ca poti intalni unu' care chiar nu are scoala, sau aia nu au voie pe forum sau vaiiiii sa nu te simti insulta tu asta de "Dorobanti" de pe dreapta pe colt. ahihihihi

 

Eu v-as inchide intr-o cusca pana invatati sa scrieti corect..

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

 

Aproape ca am citit ce ai scris :)

 

Serios acum, nu iti este oarecum rusine ca nu stii sa scrii ? :)

ahahaha te-ai chinuit ceva hmm?

ma, iar pt scris nu mi-e rusine de ce sa-mi fie, sincer nu-i dau atentie, deloc dar te-ai gandit ca poti intalni unu' care chiar nu are scoala, sau aia nu au voie pe forum sau vaiiiii sa nu te simti insulta tu asta de "Dorobanti" de pe dreapta pe colt. ahihihihi

 

asta cu "ahihihihihi" a fost chiar adanca, e citita pe undeva ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

 @81rgl: acuma pe bune, vorbind astfel, cine crezi ca te ajuta p-aici? 

 

nu da atentie limbajului, n-are rost, numai asa poti fi catalogat drept un cocalar care incearca sa se bage-n seama cautand o masina..."dar de asta ce ziceti?" "dar asta" "asta nu???"...deocamdata esti p-un forum, si ortografia spune ceva despre om...in general... 

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

la asta a fost lovit ceva in fata... mie asa mi se pare

da, a fost mi-a si zis omu' dar nu sa ajuns la radiatoare, airbag-uri...deci usor.

Am cerut sfatueri despre masini nefiind hotarat suntem pe un forum de masini am cerut pareri despre bmw nu cum mai sunt topicuri pt "dureri in gat"pe ala nimeni nu sare eu cer pareri despre bmw-uri si lumea ma i.a la misto'ok e bine si asa. voi sa fiti sanatosi, nu? ca doar le sti.ti pe toate

Link to comment
Share on other sites

Ce motorizare este?

 

 

-CUTIE MANUALA 5+1 ,169 000 KM CU CARTE SERVICE ,ISTORIC BMW

-4GEAMURI ELECTRICE,OGLINZI ELECTRICE INCALIZTE M3

-CALCULATOR BORD , CLIMATRONIC , TERMOMETRU EXTERIOR

-SCAUNE SPORT ELECTRICE CU 3 MEMORII

-PILOT AUTOMAT , MAGAZIE CD-URI , TELEFON CU CARTELA SIM

-VOLAN SPORT REGLABIL IMBRACAT IN PIELE CU COMENZI

-FARURI ANGEL EYES + XENON REGLABILE ELECTRIC + PROIECTOARE

-STOPURI M3 CU LEDURI

-EVACUARE INOX RAGGAZON ,

-SUNSPENSII SPORT

-jANTE 18" WOLFRACE , FATA 225 40 R 18, 8J

SPATE 255 35 R 18, 9 J

2,5 170cp

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.