Jump to content

PRO si CONTRA


81rgl

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne-ai luat cam tare... ii fi tu mai impulsiv asa...

Nu "mis" cum zice la voi dar cand tu te zbati sa ceri un sfat, o parere, cum a fost cu boy genius asta al vostru, vanzatoru' cere pe masina 7k si asta vine si.mi zice sa .i ofer 8000 asa la misto te deranjeaza nu ?

 

ne-ai luat cam tare... ii fi tu mai impulsiv asa...

Nu "mis" cum zice la voi dar cand tu te zbati sa ceri un sfat, o parere, cum a fost cu boy genius asta al vostru, vanzatoru' cere pe masina 7k si asta vine si.mi zice sa .i ofer 8000 asa la misto te deranjeaza nu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

nu e impulsiv, e doar analfabet :), dar o sa conduca BMW ce mai conteaza :)

 

Apropos, nu era o conditie asta... sa stii sa scrii si alte maruntisuri de genul asta, ca sa fii "eligibil" pentru un permis de conducere ? :)

 

Eu asa stiam, se pare insa si cu siguranta asa este, m-am inselat :D

 

edit: frate mor cand il vad pe asta cu "i-mi" :lol: chiar in halul asta ?

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

nu e impulsiv, e doar analfabet :), dar o sa conduca BMW ce mai conteaza :)

 

Apropos, nu era o conditie asta... sa stii sa scrii si alte maruntisuri de genul asta, ca sa fii "eligibil" pentru un permis de conducere ? :)

 

Eu asa stiam, se pare insa si cu siguranta asa este, m-am inselat :D

 

edit: frate mor cand il vad pe asta cu "i-mi" :lol: chiar in halul asta ?

am sa conduc un bmw in sfarsit, dar pe can eu invatam pe carting-uri (masinute) nu stiai poate decat sa te ti de covrig si sa invarti in benzina, a tu erai la bastonase cand eu invatam despre supraviraj, subviraj acceleratie combinata cu frana in curbe sa nu pierzi turatia, ti.as mai zice dar ai intra in ceata esti oricum deja. la 8 ani locul 2 pe tara la Arad nu e chiar nimic pt un copil pe vremea aia era de neegalat, tu poate erai la olimpiada la chimie.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
nu e impulsiv, e doar analfabet :D, dar o sa conduca BMW ce mai conteaza :)

 

Apropos, nu era o conditie asta... sa stii sa scrii si alte maruntisuri de genul asta, ca sa fii "eligibil" pentru un permis de conducere ? :)

 

Eu asa stiam, se pare insa si cu siguranta asa este, m-am inselat :D

 

edit: frate mor cand il vad pe asta cu "i-mi" :) chiar in halul asta ?

am sa conduc un bmw in sfarsit, dar pe can eu invatam pe carting-uri (masinute) nu stiai poate decat sa te ti de covrig si sa invarti in benzina, a tu erai la bastonase cand eu invatam despre supraviraj, subviraj acceleratie combinata cu frana in curbe sa nu pierzi turatia, ti.as mai zice dar ai intra in ceata esti oricum deja. la 8 ani locul 2 pe tara la Arad nu e chiar nimic pt un copil pe vremea aia era de neegalat, tu poate erai la olimpiada la chimie.

 

aha, atunci asa se explica lipsa de la scoala sau lipsa de educatie, ai dreptate, tara asta are nevoie si de sportivi, nu te lasa ! :)

 

recunosc, multe din cele insirate de tine sunt "in ceata" pentru mine... cum ar fi aia cu "sa ma invart in benzina"..totusi, nu mi-a placut niciodata chimia, ba chiar am fost corigent :D pfff, ce vremuri...

 

Practic stii sa lovesti cu ciocanul intr-un cui nu ? :lol:

 

Lasa-ma sa ghicesc... si tu ai scoala vietii ? :D

Link to comment
Share on other sites

nu e impulsiv, e doar analfabet :D, dar o sa conduca BMW ce mai conteaza :)

 

Apropos, nu era o conditie asta... sa stii sa scrii si alte maruntisuri de genul asta, ca sa fii "eligibil" pentru un permis de conducere ? :)

 

Eu asa stiam, se pare insa si cu siguranta asa este, m-am inselat :D

 

edit: frate mor cand il vad pe asta cu "i-mi" :) chiar in halul asta ?

am sa conduc un bmw in sfarsit, dar pe can eu invatam pe carting-uri (masinute) nu stiai poate decat sa te ti de covrig si sa invarti in benzina, a tu erai la bastonase cand eu invatam despre supraviraj, subviraj acceleratie combinata cu frana in curbe sa nu pierzi turatia, ti.as mai zice dar ai intra in ceata esti oricum deja. la 8 ani locul 2 pe tara la Arad nu e chiar nimic pt un copil pe vremea aia era de neegalat, tu poate erai la olimpiada la chimie.

 

aha, atunci asa se explica lipsa de la scoala sau lipsa de educatie, ai dreptate, tara asta are nevoie si de sportivi, nu te lasa ! :)

 

recunosc, multe din cele insirate de tine sunt "in ceata" pentru mine... cum ar fi aia cu "sa ma invart in benzina"..totusi, nu mi-a placut niciodata chimia, ba chiar am fost corigent :D pfff, ce vremuri...

 

Practic stii sa lovesti cu ciocanul intr-un cui nu ? :lol:

 

Lasa-ma sa ghicesc... si tu ai scoala vietii ? :D

 

scoala vieti nush. dar ce ti.am enumerat mai sus era la 8 ani acu am 29 incearca si intreaba azi un pusti de 8 ani de asa ceva si iti va zice de conterstrik nfs si etc dar totusi aici sa ajuns de la ofera.i 8.000 sa.l uimesti. de ce ai zis asa? nu zi ca e masina ta ca ma arunc sub tren. ahihihi

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

-CUTIE MANUALA 5+1 ,169 000 KM CU CARTE SERVICE ,ISTORIC BMW

-4GEAMURI ELECTRICE,OGLINZI ELECTRICE INCALIZTE M3

-CALCULATOR BORD , CLIMATRONIC , TERMOMETRU EXTERIOR

-SCAUNE SPORT ELECTRICE CU 3 MEMORII

-PILOT AUTOMAT , MAGAZIE CD-URI , TELEFON CU CARTELA SIM

-VOLAN SPORT REGLABIL IMBRACAT IN PIELE CU COMENZI

-FARURI ANGEL EYES + XENON REGLABILE ELECTRIC + PROIECTOARE

-STOPURI M3 CU LEDURI

-EVACUARE INOX RAGGAZON ,

-SUNSPENSII SPORT

-jANTE 18" WOLFRACE , FATA 225 40 R 18, 8J

SPATE 255 35 R 18, 9 J

2,5 170cp

 

 

Cateva din optiunile pe care le-ai enumerat, vin standard pe coupe:

 

4 geamuri electrice, termometru exterior, volan reglabil, reglaj pe inaltime al farurilor (manual, nu autoleveling), suspensii sport (asta de la 320 in sus mi se pare)

Link to comment
Share on other sites

Eu mi`am dat seama ce vrea el sa faca .... a citit topicul lui tata ursu` si vrea sa`l detroneze! In ritmul asta are sanse foarte mari!

Acum sincer, in privinta asta cred ca trebuie cumva schimbat regulamentul forumului... nu se poate sa intre chiar asa orice analfabet (se mai lauda si cu varsta saracul - 29 ani) si sa poceasca in asa maniera limba romana, forumul este totusi BMWclub nu Guta&friends ...

Link to comment
Share on other sites

Vroiam sa dau quote la unul din posturile sale pentru perle dar nu ma pot decide :)

 

fa si tu un "best of" ceva :lol:

nu am crezut ca este un site de ortografie, am vazut ca nici altii nu au dat atentie la scris, asa ca am mers si eu pe repezeala, sa nu zica lumea ca uite a venit si asta de la Oxford, dar vad ca aici se comenteaza mai mult ortografie decat masini.

si un best off poti sa faci de la mai multi, stai linistit.

Nu pot sa-ti inteleg frustrarile.

 

Eu mi`am dat seama ce vrea el sa faca .... a citit topicul lui tata ursu` si vrea sa`l detroneze! In ritmul asta are sanse foarte mari!

Acum sincer, in privinta asta cred ca trebuie cumva schimbat regulamentul forumului... nu se poate sa intre chiar asa orice analfabet (se mai lauda si cu varsta saracul - 29 ani) si sa poceasca in asa maniera limba romana, forumul este totusi BMWclub nu Guta&friends ...

bine fratilor voi fi mai atent la felul scrisului nu am crezut ca e asa grav si importanat ortografia.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Ce am observat, cand era de comentat on topic erau 6-7 membri care ma ajutau, eee dar sau inmultit cand a venit vorba de ingropat.

 

Dap, se mai intampla. :)

Daca vrei cu adevarat ajutor, iti sugerez din nou sa gasesti masina care iti place, toate chestiile si verificarile legate de ea, sa ai banii pregatiti , dupa care poti cere sfaturi de la toata trupa.......ceva de genul "punct ochit, punct lovit"

 

P.S Faptul ca intri in discutii contradictorii cu membrii clubului , mult mai experimentati decat tine , nu iti este de nici un ajutor.....dimpotriva.

Mult succes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.