Jump to content

Bmw e38 725 automatic


dibla

Recommended Posts

Vand Bmw 725 tds 143cp 1997 numere tzol valabile 10.02.2010 un singur proprietar in germania.

Dotari : Abs Esp Epc(fata spate)

tapiterie piele(neagra) scaune incalzite

8 airbaguri

xenon cu faruri adaptive

climatronic

cruise control

computer bord & sirocou

4 geamuri elecrice, trapa electrica

telefon,etc

Pret 3999 euro

0769696733 Vlad

post-27297-1263318948_thumb.jpg

post-27297-1263319011_thumb.jpg

post-27297-1263319037_thumb.jpg

post-27297-1263319064_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Foarte smecher modelul... pacat ca are porcaria aia de motor... ceva gen seria 3 cu motor de Matiz. Oricum, free-up pentru unul dintre cele mai reusite serii 7 ale BMW

e putin exagerat postul tau si crede-ma ca masina chiar fuge nici nu iti dai seama cand ajungi la 200 :)

Link to comment
Share on other sites

sincer, modelul E38 imi place cel mai mult dintre seriile 7, chiar dintre toate bmw-urile, dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i fiu partinitor.

deci...are putina dreptate MAS, motorul e slabut pt o masina de 1.8 tone, face suta in vreo 12 secunde aproape :)

Edited by dumitruvlad
Link to comment
Share on other sites

sincer, modelul E38 imi place cel mai mult dintre seriile 7, chiar dintre toate bmw-urile, dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i fiu partinitor.

deci...are putina dreptate MAS, motorul e slabut pt o masina de 1.8 tone, face suta in vreo 12 secunde aproape :)

 

boa voi astia cu suta: ce sa faci daca atunci asa era motorizarea????? plus ca asta nui masina de 0-100 ci de plimbat de relaxat de cruisin nu de dat blane.....daca vine omu cu 750i mama ce mare e motoru mama cat consuma si alte vrajeli. asa ca laso moale man si get real

Link to comment
Share on other sites

eu nu ma refer exclusiv la faptul ca face suta in "n" secunde. eu ma refer ca este o masina cam puturoasa. si pt o limuzina de aceasta clasa, nu prea se cade sa fie puturoasa, ca doar nu e chevrolet aveo. stiu si eu ca e de lux, ca e de croaziera, bla bla, dar pt clasa de lux nu prea se cade o asa motorizare. asa ca "get real" Edited by dumitruvlad
Link to comment
Share on other sites

Am condus 728iA e38 si era putoare... nu vreau sa ma gandesc cum e asta... Daca vine omul cu 750i nu ma mir cat d emare e motorul si cat consuma, ci o apreciez si o admir, pentru ca este ceva ce intalnesti mai greu. In desisul de TDI, CDI, D, DI-D, un 750i e o raza superba de soare :lol:

 

 

 

ete ai condus tu.. sigur era e38? :) k stiu ca nu prea le ai cu bmw-urile :) zic si eu nu dau cu parul dar stiu ca masina fuge.

 

... totusi ce se copuleaza lumea pe threadul omului. el vrea sa vanda o masina nu sa auda pareri despre motorizari de 5.0...

 

 

succes, bun pret!

Edited by CuzKo
Link to comment
Share on other sites

ce probleme are masina (daca are)? cat costa inmatricularea?

Daca astepti pana in mai taxa este 2700 . Poti circula pana atunci cu numere rosii (n-am scos nici un rand pana acum dar poate din 10 februarie o sa scot). Si probleme ,trebuie schimbat intinzatorul hidraulic de la lant care nou cost 500 ron ( face din cand in cand un mic tremurat la relantii) pe mine personal nu ma deranjeaza dar pe viitor...

Ps: accept orice fel de test in orice service

Link to comment
Share on other sites

oferta mea ramane valabila inca!

sincer sa fiu am gasit sa o inmatriculez pe o persoana cu handicap la noi si ies destul de bineasta numa dupa 10 februarie pana atunci raman doar interesat de niste schimburi avantajoase sau bani si sincer cu volvoul tau ma gandesc odata la consum piese se gasesc mai greu e mai veche..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.