Jump to content

Sigla ///M Power


adi1987

Recommended Posts

Ai doua variante :La orice magazin de piese auto care aduc piese originale. Eu m-am comandat emblemele //M de pe jante (jante originale M). Au fost cam 1 mil toate 4 - Asta in cazul in care vrei originale.

 

Cea de-a doua varianta ar fi in targ daca vrei tiganii si bling-bling-uri. De curiozitate, pentru ce iti trebuie?

Edited by ryso
Link to comment
Share on other sites

incearca atunci sa iei de la un magazin care aduce piese originale,intrebi daca poate sa comande,daca nu, de la reprezentanta...dar nu mai bine o lasi asa? :) apropo si eu trebuie sa comand o sigla pt spate bmw...fostul proprietar a lipit direct pe stema un ''smile'' din ala....probabil era zgariata si de-aia a lipit...cat o fi una originala? Edited by kevinn14
Link to comment
Share on other sites

incearca atunci sa iei de la un magazin care aduce piese originale,intrebi daca poate sa comande,daca nu, de la reprezentanta...dar nu mai bine o lasi asa? :) apropo si eu trebuie sa comand o sigla pt spate bmw...fostul proprietar a lipit direct pe stema un ''smile'' din ala....probabil era zgariata si de-aia a lipit...cat o fi una originala?

 

Am luat-o eu pe aia pentru fata acum vreo doua luni si a fost 1.3 mil. Probabl si cea de spate e tot cam asa.

Link to comment
Share on other sites

e "cocalarism" sa ii pui sigla de M masina fiind non-M ... no offence, parere personala.

 

Daca are bandouri, semnalizari si praguri de M, dc ar fii "cocalarism" sa ii pun o sigla originala!

De ce s-au mai fabricat accesoriile astea pt un E36 Compact? exista E36 Compact M? :)

 

 

incearca atunci sa iei de la un magazin care aduce piese originale,intrebi daca poate sa comande,daca nu, de la reprezentanta...dar nu mai bine o lasi asa? :lol: apropo si eu trebuie sa comand o sigla pt spate bmw...fostul proprietar a lipit direct pe stema un ''smile'' din ala....probabil era zgariata si de-aia a lipit...cat o fi una originala?

 

La reprezentanta in BV, 100 Ron si-a luat un amic de al meu pt un E46! cea din fata, dar ma gandesc k sunt la fel!

Link to comment
Share on other sites

nu ... nu exista, dar exista pachet M pentru compact!

parerea mea - e cocalarism sa transformi masina in ceva ce nu este de fapt - desi intr-adevar kitul de M este foarte frumos.

dar mai bine sa nu carcotim aiurea, daca tot vrei sa faci ceva de calitate - du-te la reprezentanta, vei lua piesele originale, nu pe producator, facute sub patent de bmw!

Link to comment
Share on other sites

Personal nu mi se pare "cocalarism" sa ai sigla M pe o masina non-M. In schimb mi-ar pocni obrazul de rusine sa ma flashuie cineva din spate cu o skoda octavia si sa ma "impinga", iar eu, cu o masina "M" sa dau disperat la pedale. Ce zici?
Link to comment
Share on other sites

Personal nu mi se pare "cocalarism" sa ai sigla M pe o masina non-M. In schimb mi-ar pocni obrazul de rusine sa ma flashuie cineva din spate cu o skoda octavia si sa ma "impinga", iar eu, cu o masina "M" sa dau disperat la pedale. Ce zici?

Daca masina "M" de care zici tu e "M" de-adevaratelea stai linistit ca nu o sa se intample asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Nu are nicio relevanta sigla. Parerea mea personala e ca daca masina nu e dotata cu sigla respectiva din fabrica, montarea ei e cum spunea un coleg mai sus,e "cocalarism", dar fiecare e liber sa isi lipeasca ce vrea pe masina si sa se simta bine cu ea asa. Mai mult, as prefera oricand un M veritabil fara emblema pe spate/lateral unuia cu embleme pe toate partile. Edited by ryso
Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare "cocalarism" sa-ti pui un "M" pe spate dc ai tot pachetul M(bari, praguri ext+int, jante, eleron, aripioara, scaune, volan, schimbator).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pt cei care se intreaba, da, m-am simtit un pic.

Cu toate ca nu eu am pus M pe portbagaj, asa am cumparat-o, mi se pare potrivit.

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare "cocalarism" sa-ti pui un "M" pe spate dc ai tot pachetul M(bari, praguri ext+int, jante, eleron, aripioara, scaune, volan, schimbator).

 

 

 

Pt cei care se intreaba, da, m-am simtit un pic.

Cu toate ca nu eu am pus M pe portbagaj, asa am cumparat-o, mi se pare potrivit.

 

E mare ĂžigĂŁnie, eu aÂş da-o jos.

 

O maÂşinĂŁ cu pachet M nu are M pe portbagaj.

Doar un M veritabil are M pe portbagaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.