Jump to content

Mi-am luat mashina....


330xi

Recommended Posts

??? Ai vandut 330xi-ul ?!? Huh  :blink:  :)  Banuiesc ca iti iei insa un M5 cum ziceai, nu ?  :)

99926[/snapback]

Glumeam cand am spus ca l-am dat...dar o sa-l dau...si visul meu e intradevar un M5 second hand...

Link to comment
Share on other sites

Glumeam cand am spus ca l-am dat...dar o sa-l dau...si visul meu e intradevar un M5 second hand...

99938[/snapback]

330...cine n-a avut nu stie...motor in 6 ca la bmw nu exista...faptul ca de la o serie la alta e mai bun...nu e de cat de admirat...dar cine a incercat motorul in 3 cilindrii de la toyota...?./.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Momentan doar tu si poate ne spui si impresii legate de el  :blink:

100078[/snapback]

:lol:asteptam o intrebare...pai uite o impresie...ma aflu intr-o depasire....accelerz...sunt stapan pe toate cele...si moare motoru...ghici de ce?

Link to comment
Share on other sites

sau niste senzori de turatie nu mai functionau ca lumea :)si am vazut ca scrie in titlu 3 cil de la toyota,dar pe xapota e peugeout,au avut platforma comuna si daca da pe ce model sa pus la toyota??? :blink:

100090[/snapback]

da...e vorba de Citoen C1...Peugeot 107...si toyota Aygo...platforma comuna...motorul pe benzina e Toyota...si cel diesel e PSA...1.4 HDI...

Link to comment
Share on other sites

spatiu interior mai mare decat te asteptzi...inclusiv in spate...cred ca mai mult ca la bmw 120...scaune fatza fara nici o sustzinere laterala...un pic de jena la picioare din cauza panoului central...portbagaj inexistent...poate loc pentru o geanta si ceva tampoane...design de nota 10...motor pe benzina cam slabutz..mai bine daca vorbeau cu cei de la BMW...
Link to comment
Share on other sites

oricum...cu cat economisesc pe benzina de la 330xi...de drumuri in orash vorbesc...platesc rata la 107... :blink:

100118[/snapback]

 

e super pentru oras :) dar de ce nu ai luat aygo? personal am mai multa incredere in toyota decat in peugeot. eu am un yaris d4d din nov 2004 si nu am avut nici o problema cu el pana acum.

Link to comment
Share on other sites

e super pentru oras :blink:  dar de ce nu ai luat aygo? personal am mai multa incredere in toyota decat in peugeot. eu am un yaris d4d din nov 2004 si nu am avut nici o problema cu el pana acum.

100162[/snapback]

da...e faina pentru orash...Aygo...C1...107...sunt toate la fel...motorul pe benzina de pe 107 e de provenientza Toyota...pentru mine era important sa am service-ul aproape...avantajul la Toyota era garantzia de 3 ani...in loc de 2 ani la Peugeot si Citroen...in Bacau numai Peugeot are reprezentantza...cel mai apropiat dealer Toyota era la Iasi...asa ca...am ales Peugeot... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.