Jump to content

pareri despre 325i


alexandru81

Recommended Posts

ce frumos e sa auzi 12 ,mie imi ia 15-16 linistit si 18 la talpa ca am piciorul mare :blink:

101657[/snapback]

 

si eu am avut 325 24 valve si consumul era undeva la 12oras 8 afara relaxat ....si pana in 17-18 pe super forja......dar asta depinde in ce oras te afli si cate semafoare prinzi!!!! nu te lua dupa media lu paco ca el are picior de carutas :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ce frumos e sa auzi 12 ,mie imi ia 15-16 linistit si 18 la talpa ca am piciorul mare :blink:

101657[/snapback]

 

si eu am avut 325 24 valve si consumul era undeva la 12oras 8 afara relaxat ....si pana in 17-18 pe super forja......dar asta depinde in ce oras te afli si cate semafoare prinzi!!!! nu te lua dupa media lu paco ca el are picior de carutas :)

Link to comment
Share on other sites

nu este o masina sport dar nici lenta

101629[/snapback]

 

daca nici 325 nu mai e masina cu performante ridicate atunci ce sa mai zic... :blink:

nu am,dar pe drumurile noastre cat si pe afara e suficienta...

Link to comment
Share on other sites

mie nu mi se pare sa consume mult deloc. in jur de 15 in Bucuresti (consum excelent pentru o masina puternica intr-o metropola) si afara in jur de 10. bineinteles, toate consumurile cu clima in functiune ca doar nu stai sa transpiri prin masina.
Link to comment
Share on other sites

El vrea sa cumpere un M54.Alta injectie,alt motor fata de M50 sau M52.

Mai economic :blink:

101661[/snapback]

 

in afra poate sa iti consume si 7% chiar pana in 100 km/h daca mergi frumos, iat in oras, 12-13 in mod normal. sigur Bucurestiul e un oras mai special, dar daca mergi mai mult seara si noaptea cum merg eu cam astea sunt cifrele... si atentie la taxe!

Link to comment
Share on other sites

Referitor la 325i , eu regret acum ca nu l-am luat pe ala, am 318i de care nu prea sunt multumit la speed si acc. dar strangem strangem si luam, 325i recomandat, consum bun adica scuze dar 325 consuma cat 2.0TS de la alfa si nici macar nu se compara, 325 ai calutzi ca s-o pui de o ferma....si sa nu mai vb de desgign si multe altele :blink:
Link to comment
Share on other sites

Referitor la 325i , eu regret acum ca nu l-am luat pe ala, am 318i de care nu prea sunt multumit la speed si acc. dar strangem strangem si luam, 325i recomandat, consum bun adica scuze dar 325 consuma cat 2.0TS de la alfa si nici macar nu se compara, 325 ai calutzi ca s-o pui de o ferma....si sa nu mai vb de desgign si multe altele :blink:

102137[/snapback]

 

 

n-auzi ca e lesinat 325?

Link to comment
Share on other sites

si eu am mers cu una...si e beton......dar uite ce zice Bavaria... ca e lesinat 325...  :blink:  :)

102146[/snapback]

 

 

Sincer eu nu am avut "capital" ca daca aveam imi luam 325, asa ca am luat 318

Inainte de 318 am avut un renault laguna 2.0i 150 CP si sincer bmw-ul meu de 118 CP o rupe pe laguna, asa ca nu potzi sa zici de 325 ca e lesinat, poate lesinat comparativ cu V12 si vreo 500 cai sau ce...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.