Jump to content

Vand BBS CH 18"


Recommended Posts

BBS CH originale nu replici

18" cu 8,5J si et35 cu prindere 5x120

-prezinta julituri pe buze de la parcari prea aproape de bordura

-nu sunt strambe sau lovite

-nu au fost reparate/revopsite

 

jantele sunt in bucuresti se pot vedea in timpul saptamanii

 

nu sunt intersat de schimburi

 

 

Pret: 470 EURO

 

 

Daniel

0729 013 014

Link to comment
Share on other sites

poze nu am cu ele si nici nu am cum sa le fac

eu sunt din braila si le-am trimis la bucuresti cuiva care ulterior a incercat sa negocieze sub ce am stabilit initial si a picat targul ...

le-am lasat unui prieten in bucuresti (oricum toti cei care au sunat pana atunci erau din buc) deci daca esti interesat poti merge sa le vezi

Link to comment
Share on other sites

cele care au fost pe ursul rosu din Braila?

era pe 4tuning un topic cu ele de vanzare

 

edit:

 

http://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope...6-17-4x100.html

 

 

aici e linkul ,cam trebuie reconditionate dar oricum pretul e bun,le-as fi luat dar la halul in care arata Bucurestiul numai asta nu mai imi trebuie

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

da de la gabi le-am luat sunt cele din poze

am vrut sa imi iau bmw dar nu a fost sa fie mi-am luat alta marca si am ramas cu jantele

le tin degeana de 3 luni ...

 

nu trebuie reconditionate neaparat (poate doar buzele) pentru ca nu au lacul sarit sau alte julituri

 

nici la braila nu e mai bine ... arata orasul de parca a fost bombardament

Link to comment
Share on other sites

eu nu stiu cine esti si cand ai vrut tu sa le cumperi de la mine

eu le-am luat din decembrie de la gabi si nu am facut anunt decat acum pentru vanzarea lor ...

intradevar cerea 600 pe ele eu le-am luat cu ceva mai putin dar acum as vrea sa le vand cat mai repede ca nu am ce sa fac cu ele (mi-am luat honda)

Link to comment
Share on other sites

eu nu stiu cine esti si cand ai vrut tu sa le cumperi de la mine

eu le-am luat din decembrie de la gabi si nu am facut anunt decat acum pentru vanzarea lor ...

intradevar cerea 600 pe ele eu le-am luat cu ceva mai putin dar acum as vrea sa le vand cat mai repede ca nu am ce sa fac cu ele (mi-am luat honda)

 

Nici nu ai de unde, nu ne-am intalnit fata in fata. Eu am vorbit cu gabi, care a vorbit cu tine. Poate a vrut sa faca un leu pe spatele tau.

Link to comment
Share on other sites

Daaa ... ma tavalesc pe jos de bucurie, :))

 

LE: Nu le-am luat eu, le-a luat o cunostinta pt el. Sunt la mine doar pt facut buza si imi plac. Credeam ca ai spus-o cu rautate si am interpretat gresit, scuzele mele atunci.

Edited by ziemenz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.