Jump to content

Vand Jante Bmw


bank_x

Recommended Posts

la jantele de M mai ai gume?schimb cu jante pe 16 te intereseaza?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=61064&hl=

 

astea,intre timp am pus 2 dunlop noi pe fata si o janta e zgariata de bordura(nu e problema ca mai am una impecabila,practic dau 5 bucati,cea zgariata poate ramane rezerva)

pai sa vedem cum e propunerea :) gume o sa primesc luni si atunci putem vorbii mai bine.

et 41 la 7,5j

et 50 la 8,5j

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sal,

As vrea un set de jante Style 71 Astea, ai asa ceva? Un schmb cu Jante style 68 cele de M(originale)

 

Sal,

As vrea un set de jante Style 71 , ai asa ceva? Un schmb cu Jante style 68 cele de M(originale)

Tare forumul nostru, nci macar o poza nu poti pune :)

http://www.bmwtips.com/tipsntricks/wheels/bmw_wheel_071.jpg

Edited by paco_wonderboy
Link to comment
Share on other sites

sincer mie nu imi trebuie jante pe 16 dar daca faci o oferta buna, care sa ma intereseze putem bate palma :)

@paco nu am jantele respective, mai am un set de jante cu care o sa pun poze, replica M6 negru mat cu buza polisata fara nici o zgarietura sunt de pe masina mea si sunt pe 17 cu tot cu anvelope.

Link to comment
Share on other sites

Jante replica M6 17" seria 3 8J cu anvelope 225.45.17" , 2 Michelin Pilot HX si 2 Continental Sport Contact, fara zgarieturi sau indoituri, sunt impecabile, sunt de pe masina mea si le vand pentru ca imi pun jante pe 18"....pret 2000 ron

 

 

 

 

 

 

Tel. 0740 309343

Link to comment
Share on other sites

-jante tabla originale Bmw 15" 200 ron se pot monta si anvelope.

-jante tabla originale Bmw 15" + capace Bmw 100 euro se pot monta si anvelope de iarna sau de vara, pret total 200 euro

-capace Bmw 16" 50 euro.

Link to comment
Share on other sites

Cand esti dispus sa renunti la jantele negre imi dai si mie un semn :) .

 

Cu stima,

Leutz

Pai deja am renuntat, stau in depozit pentru ca mi-am pus pe masina style 32 pe 18'

Sunt cu anvelope pe ele si echilibrate gata de pus pe masina! :)

Deci?

Link to comment
Share on other sites

Cand esti dispus sa renunti la jantele negre imi dai si mie un semn :) .

 

Cu stima,

Leutz

Pai deja am renuntat, stau in depozit pentru ca mi-am pus pe masina style 32 pe 18'

Sunt cu anvelope pe ele si echilibrate gata de pus pe masina! :twoup:

Deci?

 

Deci sunt interesat, ti-am trimis PM si astept raspuns :) . Astept un Da si sunt dispus sa bat un drum de 900km

Link to comment
Share on other sites

Cand esti dispus sa renunti la jantele negre imi dai si mie un semn :) .

 

Cu stima,

Leutz

Pai deja am renuntat, stau in depozit pentru ca mi-am pus pe masina style 32 pe 18'

Sunt cu anvelope pe ele si echilibrate gata de pus pe masina! :twoup:

Deci?

 

Deci sunt interesat, ti-am trimis PM si astept raspuns :) . Astept un Da si sunt dispus sa bat un drum de 900km

E prea complicat,daca e sa vinzi boxele vorbim la banii cash :(

Link to comment
Share on other sites

Cand esti dispus sa renunti la jantele negre imi dai si mie un semn :) .

 

Cu stima,

Leutz

Pai deja am renuntat, stau in depozit pentru ca mi-am pus pe masina style 32 pe 18'

Sunt cu anvelope pe ele si echilibrate gata de pus pe masina! :twoup:

Deci?

 

Deci sunt interesat, ti-am trimis PM si astept raspuns :) . Astept un Da si sunt dispus sa bat un drum de 900km

E prea complicat,daca e sa vinzi boxele vorbim la banii cash :(

 

 

E prea complicat pentru mine, pentru tine e foarte usor. la cash imi iau noi :D . Succes la vanzare. Numai bine.

 

Cu stima,

Leutz

Link to comment
Share on other sites

Cand esti dispus sa renunti la jantele negre imi dai si mie un semn :) .

 

Cu stima,

Leutz

Pai deja am renuntat, stau in depozit pentru ca mi-am pus pe masina style 32 pe 18'

Sunt cu anvelope pe ele si echilibrate gata de pus pe masina! :twoup:

Deci?

 

Deci sunt interesat, ti-am trimis PM si astept raspuns :) . Astept un Da si sunt dispus sa bat un drum de 900km

E prea complicat,daca e sa vinzi boxele vorbim la banii cash :(

 

 

E prea complicat pentru mine, pentru tine e foarte usor. la cash imi iau noi :D . Succes la vanzare. Numai bine.

 

Cu stima,

Leutz

Bafta si salutare!

Link to comment
Share on other sites

Jante Originale Bmw Style 32 18" cu anvelope 225.40.18" pe fata si 255.35.18" pe spate DOT2004 4mm Michelin Pilot Sport.

Jantele nu sunt indoite,sudate sau lovite, sunt pe masina mea si le-am vopsit la un atelier specializat, in culoarea originala dar cu o mica tenta de antracit pentru ca am masina gri si se potriveste mai bine...cred :twoup:

Pret 670 euro

 

 

 

 

Tel. 0740309343

Link to comment
Share on other sites

Jante Originale Bmw Style 32 18" cu anvelope 225.40.18" pe fata si 255.35.18" pe spate DOT2004 4mm Michelin Pilot Sport.

Jantele nu sunt indoite,sudate sau lovite, sunt pe masina mea si le-am vopsit la un atelier specializat, in culoarea originala dar cu o mica tenta de antracit pentru ca am masina gri si se potriveste mai bine...cred :twoup:

Pret 670 euro

 

 

 

 

Tel. 0740309343

-10% la jantele pe 18" deci pret nou 600 euro sau 2500 ron cu tot cu anvelope 225.40.18" si 255.35.18"

Celelalte:

-jante M e46 pe 17" 1250 ron fara anvelope,se pot monta si anvelope daca se solicita

-jante M6 replica negre 1800 ron cu tot cu anvelope 225.45.17"

-jante tabla originale Bmw 15" 200 ron se pot monta si anvelope.

-jante tabla originale Bmw 15" + capace Bmw 100 euro se pot monta si anvelope de iarna sau de vara, pret total 200 euro

-capace Bmw 16" 50 euro.

Link to comment
Share on other sites

vrei si schimb la cele pe 18?cu 17 si dif.?

Depinde daca ma avantajeaza diferenta si daca imi plac jantele,pune o poza, sincer nu m-as combina ca oricum le pun la vanzare dar sa vedem :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.