Jump to content

sfat pt magazie CD


lullu

Recommended Posts

sal,

pe fetitza mea (320d) am casetofon original si mi-as dori un CD original :blink: dar, vise, vise....

in fine, m-am gandit ca solutie posibila, o magazie de CD dar, am nevoie de sfaturi:

daca imi trebuie un anumit tip si care ar fi acesta? cred ar fi vorba de conectivitate, mufe.... HELP!!!

 

respect la toata lumea

Link to comment
Share on other sites

sal,

pe fetitza mea (320d) am casetofon original si mi-as dori un CD original  :blink: dar, vise, vise....

in fine, m-am gandit ca solutie posibila, o magazie de CD dar, am nevoie de sfaturi:

daca imi trebuie un anumit tip si care ar fi acesta? cred ar fi vorba de conectivitate, mufe.... HELP!!!

 

respect la toata lumea

103353[/snapback]

Acum depinde ce tip de cass ai; la modelul bmw reverse nu ii poti conecta magazie cd, la celelalte modele merge.

Poti sa ii atasezi o magazie cd de la bmw, iti trebuie un cablu de semnal pt magazie si unul de alimentare.

Cablurile poti sa le iei pe comanda daca magazia nu le are, cel de semnal la Augsburg e cam 1 mil.

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :)  :)

vai mama mea.... NUMAI GHINIOANE AM  :)  :D

este chiar REVERSE... oare de ce?  why me?!???

chiar nu pot face nimic?

103370[/snapback]

Ai putea sa iti mai pui un modulator FM cu memory stick. Cauta si tu pe forum ca sunt multe topicuri pe tema asta.

Alta solutie este sa iti pui un cdplayer bmw sau unul after market(arata cam naspa in bord).

Link to comment
Share on other sites

Ai putea sa iti mai pui un modulator FM cu memory stick. Cauta si tu pe forum ca sunt multe topicuri pe tema asta.

Alta solutie este sa iti pui un cdplayer bmw sau unul after market(arata cam naspa in bord).

103372[/snapback]

after market am unul dar, nici nu ma gandesc :blink: ... arata urat, urat.

m-am gandit sa-l dau la schimb cu unul sh original dar nimeni nu are de dat, nu vrea (cine l-ar da?).

la un stick ma gandeam ca ultima solutie (multumesc mult pt sfat :) )

Link to comment
Share on other sites

after market am unul dar, nici nu ma gandesc :blink: ... arata urat, urat.

m-am gandit sa-l dau la schimb cu unul sh original dar nimeni nu are de dat, nu vrea (cine l-ar da?).

la un stick ma gandeam ca ultima solutie (multumesc mult pt sfat  :) )

103389[/snapback]

Stiu pe cineva in Timisoara care aduce cdplayere si magazii pt bmw de la dezmembrari din afara.

Daca vrei suna aici pt detalii: 0723346004

Link to comment
Share on other sites

Stiu pe cineva in Timisoara care aduce cdplayere si magazii pt bmw de la dezmembrari din afara.

Daca vrei suna aici pt detalii: 0723346004

103418[/snapback]

thanks, am si sunat dar din pacate, eu avand reverse, imi trebuie sa cumpar in afara de magazie si un cas business. tipu' are (si aduce in general) numai magazii.

cd_uri mai putin...

oricum, am ramas in legatura cu el si astept, poate poate.... :blink:

 

multam fain

Link to comment
Share on other sites

thanks, am si sunat dar din pacate, eu avand reverse, imi trebuie sa cumpar in afara de magazie si un cas business. tipu' are (si aduce in general) numai magazii.

cd_uri mai putin...

oricum, am ramas in legatura cu el si astept, poate poate.... :blink:

 

multam fain

103430[/snapback]

:)

Il mai suni si tu peste cateva sapt, eu cand cautam magazie avea doar cdplayer :)

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
i-am lasat nr meu si a spus ca-mi da un biiiip  :blink:

daca rezolv altfel, postez....

103472[/snapback]

 

Este vreo 300 de euro radio CD la bavaria

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.