Jump to content

Oare este posibil? -poze-


Alexxx

Recommended Posts

nu am citit tot ce au scris baietii de pe forum dar eu zic asa:

1)daca faci schimbarea asta s-ar putea sa-ti troancane bordul ca dreaqu si nu ai ce sa -i faci ca nu e originalul.parerea mea inca o improvizatie de genu "tuning"

2)daca constructorul a pus un alt model de bord pe compact o fi avand motive intemeiate...e o nebunie sa schimbi bordul

3)de banii astia fa alte chestii frumoase la compactul tau,ca la o masina tot timpul mai poti face ceva ca sa o infrumusetezi :)

4)succes in ce te-ai hotarat :)

 

 

 

Am un compact E36 M43 si ma gandeam sa-i pun bord de E36 sedan sau coupe. Nu stiu de ce cei de la BMW au ales sa puna un bord asa urat la pisica E36 compact altul decat tot restul gamei E36, mai ales k paradoxal compactul s-a fabricat in forma de pisica (E36) neschimbat pana in 2001 inclusiv (cu bordul din poza), avand viata mai lunga si decat sedan si decat coupe!

De ce nu or fi pus bordul la fel....

Uite si poze

 

Asta-i bordul meu (E36 compact)

post-1213-1152774023_thumb.jpg

 

Si asta-i bord de care vreau sa-mi pun

post-1213-1152774115_thumb.jpg

 

Or fi compatibile?

E ok ku tevile de la aerisire, pica bine? Stie cineva? Mufele de la km, turometru, etc or fi la fel?

Practic este posibila o asemenea operatie?

Am condus E 36 si sedan si coupe si mi se pare ca e de 100 de ori mai reusit bordul decat la compact. Nu-l mai suport!!  :blink:

103807[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

las-o asa , multa munca pentru nimic , e un moft care iti trece in cateva zile , mai degraba gandeste-te sa iei altceva mai nou , incearca sa privesti noile BMW-uri din alt punct de vedere si ai sa vezi ca au chiar foarte multa personalitate... am inteles ca nu te referi strict la BMW cu personalitatea dar am mai auzit pe unii cu prostia asta cum ca noile BMW-uri sunt lipsite de personalitate si ca acest Chris Bangle a stricat imaginea BMW , fals....uita-te pe piata auto....BMW are identitate si iese din cotidian , doar ca unii mai conservatori blocati cu vechile modele nu prea vor sa accepte aceasta noua abordare in designul BMW....scuze ca am fost si putin off-topic... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.