Jump to content

Un OZN pe strazile Pitestiului...


bogdyy

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Frumoasa Torpila mai ales ca stiu masina ca pe hainele mele proprietarul fiind vecin cu mine .

Are motor de 3500 de pe seria 5

Jante foarte late si garda super lasata

Link to comment
Share on other sites

Am mers cu masina pe strada ai senzatzia ca esti stapanul soselelor si plus ca toata lumea se uita ca la aviuon deci este imposibil sa gasesti uh om care sa nu intoarca capul dupa ea .Am si eu 2 poze cu masina

post-2067-1154594190_thumb.jpg

post-2067-1154594218_thumb.jpg

Edited by Dumy
Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Am mers cu masina pe strada ai senzatzia ca esti stapanul soselelor si plus ca toata lumea se uita ca la aviuon deci este imposibil sa gasesti uh om care sa nu intoarca capul dupa ea .Am si eu 2 poze cu masina

110517[/snapback]

 

 

De foarte prost gust, naspa intr-un cuvant.

Link to comment
Share on other sites

de ce este prietene de prost gust si naspa cred ca nu sti sa apreciezi un urs adevarat defapt daca ii pune si un motor M5 va fii regele ursilor din romania
Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
de ce este prietene de prost gust si naspa cred ca nu sti  sa apreciezi un urs adevarat defapt daca ii pune si un motor M5 va fii regele ursilor din romania

110602[/snapback]

 

 

Cu tiganeala de o are facuta pe el (adica umflaturile alea) lasa de dorit, motorul poate e bun. Mai exista ursi cu motoare de M5 stai linistit.

Link to comment
Share on other sites

de ce este prietene de prost gust si naspa cred ca nu sti  sa apreciezi un urs adevarat defapt daca ii pune si un motor M5 va fii regele ursilor din romania

110602[/snapback]

 

Mie sincer imi place masina... e foarte faina dar nu imi place atitudinea pe care o aveti in topic...

 

"OZN pe strazile pitestiului"... "regeleursilor in Romania"... Nu stiu... ar trebui sa ii lasi pe altii sa iti laude masina. Pe mine ma deranjeaza atitudinea asta. Adica nu inteleg... Ai facut topicul sa te lauzi tu? sau sa iti laudam noi masina?!?!

Link to comment
Share on other sites

"OZN pe strazile pitestiului"... "regeleursilor in Romania"... Nu stiu... ar trebui sa ii lasi pe altii sa iti laude masina. Pe mine ma deranjeaza atitudinea asta. Adica nu inteleg... Ai facut topicul sa te lauzi tu? sau sa iti laudam noi masina?!?!

110652[/snapback]

Proprietarul topicului a lasat de inteles ca e si proprietarul masinii?

 

PS: nu e magnatul ursilor ci fantoma neagra.

Link to comment
Share on other sites

este masina unui vecin nu este masina mea .sincer sa fiu mi-as dori o masina ca asta eu am tot un urs cel de la avatar dar asta este taticul lor .inm poze nu va datyi seama cat este de frumos dar daca lati vedea in realitate ati fi de aceeasi parere cu mine este totul bine legat ope el nu este facut aiurea umflat din topor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.