Jump to content

Un OZN pe strazile Pitestiului...


bogdyy

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baietzii stati linishtiti ca masina este superba, din orice pdv, am vazut-o d la 1 m distanta, felul in care umflata, mai rar prin romania, acum 5 sau 6 ani cand am vazut prima oara asha ceva erau f putine, mi se pare ca 4 sau 5 in tot buc, unu era asta p negru (posibil sa fie acelasi), unul rosu la circa 7 politie in colentina (era la un gabor cu muzica p ea de 3500dolari), unul fusese prin salajan dar la scurt timp s-a rasturnat cu el shi l-a facut praf iar celalalte sau celelalte 2 nu shtiam de unde din Buc sunt. Din cate shtiu jantele p spate sunt sigur aduse p comanda din afara, cele de pe fata nu mai shtiu da sunt din ac cat cu cele d p spate, dar cauciucurile pt ele costau acum 6 ani cam 1500 dolari, iar gagica care a avut o asemenea masina o vindea cu 5000 dolari.

Daca nu ma insel mai are gagica "cred'' shi acum matritele pt umflaturi shi spoilere, le vindea demult cu 200 dolari, nu mai shtiu sigur dak le mai are.

Tare masina, deshi unii nu cred pt k shi ei au urshi shi nu vor sa se lase mai prejos, recunoashteti relitatea k este super tare.

Link to comment
Share on other sites

Dumy vecinul tau are de mult masina, a cumparat-o d la o fata Laura, pt k masina este aia p kre o shtiu de mic, ac jante le are shi este exact modelul, dak nu ma insel are motor peste 2500, nu prea ma pricepeam la vremea aceea, pers care a avut masina inainte sa ajunga la vecinu tau a fost cu mine in clasa.

Bandex adevarata este shi mashina ta facuta, shi baietzii d p forum te-au laudat cu ea nu poti spune nu, dar asta intrece orice limita in tuning nu f pretentios la bani, recunoaste k nu vezi f des asha ceva prin Buc sau Romania.

Apropo Dumy masina cand a fost vanduta a avut alte jante p fata decat le are acum, a avut p dreapta fata una in 5 spite, probabil a cumparat cauciucuri pt ea.

C motorizare este p ea?????

Link to comment
Share on other sites

Cum a spus si Bunul meu Prieten bogdyy ei au avut 20 de uyrsi pana acum si lovitzi si buni etc..hai sa zic bmweuri ca a mai abvut si rechinbi magarusi si dastea vechi
Link to comment
Share on other sites

Cei care critica aceasta masina inseamna ca sunt invidiosi .Eu nu imio dau seama cine ar putea sa critiuce aceasta masina superba .Este o raritate in Romania si umflaturile sunt perfecte deoarece sunt facute in Germania si sunt precise .De ce nu gasesc si eu pe cineva sami faca ursul asa ca acesta ??In pitsti acesta este taticul lor si mas mira sa nu fie si in Romania .
Link to comment
Share on other sites

A avut cele mai rare masini de prin pitesti :

UCF ul ursukl unicat in romania

Acest magarus

Un ursulketz cabrio care o sa vil arate bogdan

Si multe altele

Link to comment
Share on other sites

A da si tovarasul meu a uitat sa spoun ca fiul lui are un ursuletz M3 oroginal de la mama lui inscris tot si duypoa cum observatzi in fiecare poza pe langa masina pozata mai apare cate una dezmemvbrata fara sa vrem dar de daca omul are parc de bmweuri .
Link to comment
Share on other sites

Da dome asa este este taticul loir trebuie sa recunoastem de daca omul are parc de dezmembrari ce am putea sai facem noi astia care ne chinuim cu cate un ursuletz ??
Link to comment
Share on other sites

Da ma Dumy lui dl. Doru adica ''taticul e30'' din Pitesti nu la incantat niciodata masinile astea noi de acum 2004 2005 cu tehnologie ultra moderna lui i-a placut masina salbatica,singuratica,personalizata,cu prezenta scenica,sa shocheze tu crezi ca daca ai aduci in curtea casei lui un Golf 5 nou nout cu folie pe scaune si daca ai pu-i conditia sa nu al vanda cred ca ti l-ar inapoia ca....de ca in melodia cu Mafia......, Golf 5 au multi sunt mii este ca si cum am f....e toti aceiasi p......a... :blink:
Link to comment
Share on other sites

sincer nu ma impresioneaza niciuna din masinile alea... cei usor de entuziasmat care dau cu asa usurinta 'premiul' de cel mai tare urs probabil nu au stiu WRC-ul, TXA-ul si multe altele. poate cand o sa am chef o sa pun poze sa vedeti URSI periculosi.
Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
sincer nu ma impresioneaza niciuna din masinile alea... cei usor de entuziasmat care dau cu asa usurinta 'premiul' de cel mai tare urs probabil nu au stiu WRC-ul, TXA-ul si multe altele. poate cand o sa am chef o sa pun poze sa vedeti URSI periculosi.

111546[/snapback]

 

Sunt de total acord cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Distinctia de "Cel mai tare urs", nu exista pt k sunt f multe gusturi p lumea asta, sunt multe de discutat si de analizat, problema este k si baietzii de mai sus prea ridica in slavi acei posesori de BMW dar shi voi sunteti un pic rai, intradevar WRC a avut, are shi va avea un motor p care multi posesori de "URSI" vor fii invidiosi tuningul nu este f extrem, dar iese in evidenta f bine shi f usor, iar TXA este un veteran al curslor si al nebuniilor, tuningul shi pt acel model este unul normal, pt un om care nu vrea sa o faca sorcova dpdv al stiling-ului. Sunt f multe modele de BMW care sunt facute super dar nu poti spune k "este cel mai tare", k aproape fiecare urs este unicat, pt fiecare posesor are gustul lui cand vine vorba de tuning. O sa postez o imagine cu un urs ca cel mai de sus din germania dar si cu un motor mai generos, ceva de genul cum il are WRC-ul d la noi. Numai bine
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.