Jump to content

proiector inegrit e36


clausthaler1

Recommended Posts

200 ron perechea... ca daca ai masina de 2000e nu se merita sa dai 200e pe hella, pentru ca sunt mai proaste decat astea de 200lei care au o interactiune speciala cu becul, produsa cu degajare de caldura :) Sau.. poate s-a inegrit de suparare ca a fost pus pe o masina "heftina"
Link to comment
Share on other sites

Hai ca`ti spun eu , vad ca ceilalti nu te`au inteles.Iti spun pe scurt da ? ARUNCA-LE ! :)

 

 

Pielea e de StrutoMaimut.

de ce sa le arunc????nu vad nici un motiv!sau nu ai cu cine sa vorbesti si te-ai gandit ca forumul bmw este o solutie buna pt tine? :twoup:

 

200 ron perechea... ca daca ai masina de 2000e nu se merita sa dai 200e pe hella, pentru ca sunt mai proaste decat astea de 200lei care au o interactiune speciala cu becul, produsa cu degajare de caldura :D Sau.. poate s-a inegrit de suparare ca a fost pus pe o masina "heftina"

tu crezi ca ai masina mai scumpa???de 2000???lasa ne frate...fa-ti cont pe cosmopolitan.ro...sau Hi5.vorba vine ca de 2000 de euro...unii cred ca au un comportament gay pe acest site,chiar nu-i inteleg,nu sunt obligati sa -mi raspunda daca habar nu au de capul lor!!!te-am rugat sa nu mai postezi pe topicurile deschise de mine...sau ai unele probleme?

 

pai pe el nu il intereseaza cum sa schimbe proiectorul si sa rezolve problema, ca asta stie . El vrea sa afle cum de s-a afumat, adica ce reactii chimice exoterme s-au intamplat pe acolo :D)

baiatule ...eu cred ca ai probleme grave rau de tot...nu m-am adresat in primul rand tie!!!ce nu ti-e clar?!simti nevoia sa vb ca o baba de la tara?tu nu vezi ca nu spui nimik interesant!este problema mea ce doresc sa stiu...stii raspunzi,nu stii taci!simplu...nu???sau ai probleme cu mansarda? :( ma faci sa cred ca ai...dar grave!

 

Hai ca`ti spun eu , vad ca ceilalti nu te`au inteles.Iti spun pe scurt da ? ARUNCA-LE ! :)

 

 

Pielea e de StrutoMaimut.

 

Cam direct spus @rebelkid. Ha, ha, ha!

Claus, du-te la aia sa ti-l schimbe, ei nu pierd nimik, il da retur. Sa mor ce ma certam cu ei...

l-am schimbat frate,stai calm...insa am intebat priceputii lu" peste pe forum la bmw,am crezut ca exista oameni priceputi...sau care au mai patit...deci numai pareri de 2 bani,chestii eronate,prostii multe...eu chiar nu-i inteleg pe unii...parca ar fi obligati sa-mi raspunda!!!eu cred ca sunt multi niste complexati,care nu au cu cine vorbii pe acasa,nu-i baga nimeni in seama!cu parere de rau dar asta este parerea care mi-am facut-o...eu intreb daca a mai patit cineva ceva asemanator si ala imi da sfat:"cumparati proiectoare de 200 de euro".... tare ...nu?

 

200 ron perechea... ca daca ai masina de 2000e nu se merita sa dai 200e pe hella, pentru ca sunt mai proaste decat astea de 200lei care au o interactiune speciala cu becul, produsa cu degajare de caldura :D Sau.. poate s-a inegrit de suparare ca a fost pus pe o masina "heftina"

tu ai masina de max 2000 de euro...crezi ca acel cazan care il detii valoreaza mai mult???

 

De ce sa te certi Marius ? A costat cat a costat , are garantie , sunt obligati sa`l schimbe.Neuronii nu ti-i mai da nimeni inapoi :)

tu cu cine vorbesti,ma?nu vezi ca nu te baga nimeni inseama!esti gay cumva de simti nevoia sa te bagi in seama cu baietii pe aici?

Edited by clausthaler1
Link to comment
Share on other sites

Iarta`ne te rog ! :)

vb cu tine nu cu mai multi!!!nu mai include mai multi...mergi frate si vorbeste cu altcineva,ca nu te-a intrebat nimeni cat e ceasul...posteaza unde vrei tu ,dar nu la topicurile deschise de mine...mai ales daca nu ai nimik de spus!!te rog frumos...

Link to comment
Share on other sites

2. Limbaj. Nu se admite folosirea limbajului vulgar, obscen sau ofensator.

4. Discriminare. Nu se admite nici un fel de comportament rasist, extremist sau discriminator in ceea ce priveste religia, sexul sau convingerile politice

10. La subiect. Pe cât posibil, nu deviati de la subiect. Nu pentru ca nu pe place ci pentru ca Încercam sa facem În asa fel Încât informatia prezenta sa fie usor de gasit si digerat.

 

Sunt extrase din Regulament , in cazul in care nu va dati seama . Deja se degenereaza . Reveniti va rog on topic !

Edited by cris2dum
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.