Jump to content

E92 325i


alex 83

Recommended Posts

Grav rĂŁu aratĂŁ cu jantele astea! :(

Ms! :(

Daca tot i-ai facut Shadow Line-ul de ce nu-i pui si grile negre?

Nu prea imi plac grile negre la masina neagra...

ar merge si un M packet :twoup:

Cam da :)

Ce e Shadow Line-ul asta? :)

Ornamentele de la geamuri negru lucios

Link to comment
Share on other sites

alex am si eu o intrebare: Nr pe fata e lipit cu dublu adeziv right? Am lipit si eu al meu ieri pe fata la cinci si se cam desprinde din cauza ca e indoit ( dupa aliura barii ) :twoup: o solutie?
Link to comment
Share on other sites

Da, exact ca asta am si eu, si nr spate ( care e lipit de vreo 5 luni ) dar nr fata l-am lipit ieri tot cu aceeasi banda, si nu tine :twoup: cum e spoileru curbat, ma gandeam ca poate din cauza aia..habar nu am...
Link to comment
Share on other sites

Ciudat...

Eu dupa ce am pus numarul am tinut presat vreo 5 minute si am incalzit usor cu un feon.

 

Si inca ceva:sa pui banda vertical ca sa nu stea apa acolo si in bucati mai lungi dupa fiecare cifra si litera(eu asa am facut :twoup: )

Link to comment
Share on other sites

:twoup:

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/E92%20325i/DSC03884.jpg

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/E92%20325i/DSC03894.jpg

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/E92%20325i/DSC03867.jpg

Link to comment
Share on other sites

am auzit la mai multa lume ca isi lipesc numerele cu banda cu dublu adeziv. e vreo moda ceva.. vreo uniforma? care e treaba? si eu cand am luat masina nr din fata era lipit asa, numai eu stiu cat mi-am dat unghiile peste cap sa il dezlipesc
Link to comment
Share on other sites

am auzit la mai multa lume ca isi lipesc numerele cu banda cu dublu adeziv. e vreo moda ceva.. vreo uniforma? care e treaba?

 

suportul ala de numar mereu colecteaza mizerie , apa , evident gauresti bara sa-l prinzi , nu stiu cat de cool e dar nr simplu arata ok .

 

 

Da, exact ca asta am si eu, si nr spate ( care e lipit de vreo 5 luni ) dar nr fata l-am lipit ieri tot cu aceeasi banda, si nu tine :twoup: cum e spoileru curbat, ma gandeam ca poate din cauza aia..habar nu am...

 

ai indoit placuta inainte ? Trebuie sa o curbezi putin dupa forma barii si nu va mai sta in tensiune nr .

Link to comment
Share on other sites

Multumesc! :)

am auzit la mai multa lume ca isi lipesc numerele cu banda cu dublu adeziv. e vreo moda ceva.. vreo uniforma? care e treaba? si eu cand am luat masina nr din fata era lipit asa, numai eu stiu cat mi-am dat unghiile peste cap sa il dezlipesc

Da,e ultima 'fitza' asta cu placuta de inmatriculare lipita cu dublu adeziv/silicon :twoup:

Trebuia sa incerci cu guta de pescuit si nu iti mai traumatizai unghiile :)

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

Cand aveti numere sau altceva prinse cu banda dublu adeziva, sa nu va mai rupeti degetele cand le scoateti, folositi dental floss, ata dentara adica. Bagati pe dedesubt si "taiati" banda dublu adeziva :twoup:

Nici nu stricati vopseaua sau placuta de inmatriculare tragand de ea.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cat si-a pierdut din farmec,dar mie inca imi place :twoup: Daca mai are si M-Paket...

 

X3 as vrea 3.0d sau 3.0sd,dar din pacate la noi nu prea sunt si in Germania sunt scumpe

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.