Jump to content

[vand] E30 - 328i 24v - 193 CP


ss_cipri

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pret 3999 euro, tel 0752109991

 

parca are apa in faruri? mi se pare o masina efectiva "rupta" mai ales ca ai atasat poze de la cursa de la pitesti de acum 1 an...acum masina cum mai arata?

 

ps: are frane pe tamburi spate?

 

 

Pai normal ca a pus omul pozele.Tu crezi ca cel care o ia isi va duce dopiii cu ea la gradinita ? :twoup: O ia de fun.

 

 

Bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Cipriane,nu te supara pe mine dar ai un pret de neintalnit la aceasta masina,e30 mtech1,negru mat,motor schimbat poate neomologat,gandeste-te la o chestie,ca aceasta masina trebuie sa o cumpere cineva care face liniute,pt asemenea evenimente si cati sunt din astia?in nici un caz nu o s-o cumpere unu care vrea sa se duca in concediu pe litoral sau la munte cu ea,la banii care ai ceri din gama bmw imi iau e46,mai pun un pic si iau un z3,iau un e36 imi mai raman bani si sa mai bag in el,sunt masini de 25 de ani,eu daca iau un e30 ce confort imi ofera masina asta?nici un confort,trebuie sa te orientezi pe alte situri,astia cu cerculete,tuning,am avut si eu ursulet 3 ani si ceva dar sincer nu as mai vrea,nu-mi place,panourile alea de la usi,torpedoul ala aiurea,panourile de pe spate,cartonul ala de sub volan,capota aaia cu inchiderea aia ciudata,mi-am amintit numai cateva inconveniente ,asta e,bafta la vanzare.
Link to comment
Share on other sites

Cu ce sa ma dau?cu acest e30?si sa-mi placa?fi serios te rog......,eu am nevoie de fiabilitate,confort,stil,nu e genu' meu aceasta masina,nu-mi place,sa aibe bafta la vanzare.

 

"fiabilitate,confort,stil," :twoup: la dacie ?? iar vorbesti prostii??

 

Vrei sa dezgrop topicurile tale cu TATA urs si pozele cu tine si ursul tau negru??

 

Stai mai omule linistit si nu mai polua topicurile oamenilor!

Link to comment
Share on other sites

Mai omule dute si joaca NFS,ce pot sa-ti cer tie sa intelegi ceva,ce sti tu despre fiabilitate,stil,confort,nu poti intelege tu asa ceva si cand o-i avea tu vechime cat mine in domeniul aceste-i marci mai vorbim,eu am avut urs si stiu ce vorbesc,scurt si la obiect,este o masina care nu imi place si nu mi-asi mai dorii asa ceva,iar el ca sa vanda aceasta masina trebuie sa i se adreseze unui segment foarte mic de oameni,am fost si eu pasionat de asa ceva,dar gata a trecut,sa dus,toate la timpul lor.
Link to comment
Share on other sites

Mai omule dute si joaca NFS,ce pot sa-ti cer tie sa intelegi ceva,ce sti tu despre fiabilitate,stil,confort,nu poti intelege tu asa ceva si cand o-i avea tu vechime cat mine in domeniul aceste-i marci mai vorbim,eu am avut urs si stiu ce vorbesc,scurt si la obiect,este o masina care nu imi place si nu mi-asi mai dorii asa ceva,iar el ca sa vanda aceasta masina trebuie sa i se adreseze unui segment foarte mic de oameni,am fost si eu pasionat de asa ceva,dar gata a trecut,sa dus,toate la timpul lor.

 

Vezi-Ăži de treabĂŁ.

 

Tu n-ai fost pasionat de E30 sau BMW, ai Încercat ºi tu sã ieºi În evidenÞã ºi n-ai gãsit alt mod.

Link to comment
Share on other sites

Ce vorbesti Ciupanezu,pot sa spun ca am experienta in e30,pot sa ajut pe cineva cu anumite informatii,cum se desface o anumita piesa,cum se monteaza,dar pt. mine nu mai exista pasiune pt. o asfel de masina,nu mai prezinta interes,eu cand spun ca o asemenea masina se adreseaza unui anumit segment de oameni nu ma crede-ti,unii dintre voi adica,drept dovada si filmuletele cu masina,liniute si celor care le plac asa ceva,greu o sa de-a masina,parerea mea s-o tina pt ca nu va lua banii care ai cere,altii ca mine vor altceva de la o masina.
Link to comment
Share on other sites

Ce vorbesti Ciupanezu,pot sa spun ca am experienta in e30,pot sa ajut pe cineva cu anumite informatii,cum se desface o anumita piesa,cum se monteaza,dar pt. mine nu mai exista pasiune pt. o asfel de masina,nu mai prezinta interes,eu cand spun ca o asemenea masina se adreseaza unui anumit segment de oameni nu ma crede-ti,unii dintre voi adica,drept dovada si filmuletele cu masina,liniute si celor care le plac asa ceva,greu o sa de-a masina,parerea mea s-o tina pt ca nu va lua banii care ai cere,altii ca mine vor altceva de la o masina.

 

Tu chiar nu intelegi ca pe nimeni nu intereseaza prostiile tale??!!!

 

De ce nu-ti faci tu cont pe loganclub.ro si povesteste acolo tampenile tale.

 

E clar ca masina asta nu e masina de mers la piata si e indicat sa mai ai o masina pe langa ea, crezi tu ca ne uimesti pe noi ?

 

N-a mai vazut nimeni aici e30 si explici tu cu ce se mananca?

 

Tu experienta?? Nici un bec de far nu poti schimba, faci 1000 de topicuri cu aiurelile tale.

=============================================================

 

 

Spor la vanzare si scuze de deranj!

Link to comment
Share on other sites

Ce vorbesti Ciupanezu,pot sa spun ca am experienta in e30,pot sa ajut pe cineva cu anumite informatii,cum se desface o anumita piesa,cum se monteaza,dar pt. mine nu mai exista pasiune pt. o asfel de masina,nu mai prezinta interes,eu cand spun ca o asemenea masina se adreseaza unui anumit segment de oameni nu ma crede-ti,unii dintre voi adica,drept dovada si filmuletele cu masina,liniute si celor care le plac asa ceva,greu o sa de-a masina,parerea mea s-o tina pt ca nu va lua banii care ai cere,altii ca mine vor altceva de la o masina.

 

N-ai nici o experienÞã.

Ai avut ºi tu un E30 rupt, aia nu e experienÞã.

 

Sunt sigur cĂŁ n-ai pus o piesĂŁ nouĂŁ ĂŽn maÂşina aia, cu excepĂžia consumabilelor, nu eÂşti pasionat.

 

Deja sunt enervante posturile tale.

Prea te apucĂŁ fantasmele Âşi aiurelile pe toate topicurile.

 

Ne-ai spus de 100 de ori pĂŁrerea ta, nu are rost sĂŁ continui.

Link to comment
Share on other sites

Pasiune am avut,dar din alte puncte de vedere,nu ceva de genu schimbat motoare,neomologate,liniute,etc,in fine nu mai am de ce sa ma contrazic cu unii pe aici pe tema e30,eu am facut o mica parantezala genu de masina care vrea s-o vanda initiatorul topicului si am dreptate,pana la urma o va pastra sau va lua pe jumate din pretul cerut,nu vreau contradictoriu pe un subiect care pt mine este expirat demult,sa aibe bafta cu masina si sper ca nu sa suparat pe mine,dar am vrut sa spun un adevar care multi refuza sa-l recunoasca,sanatate si numai bine.
Link to comment
Share on other sites

Guest claudiu iorga
Pret nou: 2500 FIX

 

Imi trebuie capota si portbagaj de carbon la m3 :twoup:

 

daca imi acceptai oferta atunci cand m-am pronuntat te scapamde ea :) , mi-am luat intre timp un M(cu ajutorul lui ciupanezu si poleposition). Succes!

Link to comment
Share on other sites

Mai omule dute si joaca NFS,ce pot sa-ti cer tie sa intelegi ceva,ce sti tu despre fiabilitate,stil,confort,nu poti intelege tu asa ceva si cand o-i avea tu vechime cat mine in domeniul aceste-i marci mai vorbim,eu am avut urs si stiu ce vorbesc,scurt si la obiect,este o masina care nu imi place si nu mi-asi mai dorii asa ceva,iar el ca sa vanda aceasta masina trebuie sa i se adreseze unui segment foarte mic de oameni,am fost si eu pasionat de asa ceva,dar gata a trecut,sa dus,toate la timpul lor.

Segmentul acela mic de oameni se mareste pe zi ce trece!!!....dar trebuie sa stii ce inseamna e30...degeaba ai avut urs daca n-ai stiut sa te bucuri de el!!!

PS Faceai o comparatie cam ce masina ai putea lua cu banii ceruti pe acest urs.....eu am dat pe al meu aproape 6000....sunt sigur ca te gandesti ce e46 gaseai la banii astia nu-i asa?....pfff.....mai are rost sa-ti spun ca stiu cateva exemplare de ursi de la noi care costa mai mult decat iti poti imagina??

 

Cipriane sper ca ne vedem la Urziceni sa punem ursii la paralele :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.