Jump to content

Montare Angel Eyes CCFL


Cosmin316

Recommended Posts

a avut cineva probleme cu politia legate de angel-eyes? eu unul nu, dar nu stiu daca e legal si sunt curios. de bmw nu ar trebui sa se lege avand in vedere ca si uzina pune. imi e teama totusi de drumurile in afara tarii unde legea e mai bine aplicata.

 

 

nu cred k iti va zice cineva cva de angel-eyes inafara:p pe mine m.au luat de mai multe ori la rost ptr geamuri negre pe fata da i.am luat cu vrajeala si m.au iertat de amenzi :)

Link to comment
Share on other sites

a avut cineva probleme cu politia legate de angel-eyes? eu unul nu, dar nu stiu daca e legal si sunt curios. de bmw nu ar trebui sa se lege avand in vedere ca si uzina pune. imi e teama totusi de drumurile in afara tarii unde legea e mai bine aplicata.

nu e nici-o problema nici in afara tarii, stai linistit. Spre exemplu aici, in Italia, majoritatea si-au pus si nu au nici-o treaba cu politia. Mi-am pus si eu dar le-am preferat pe cele albe CCFL, mi se par mult mai frumoase decat cele OEM galbene, si le-am montat singur fara sa mai fi vazut la altcineva, nu e nici-o smecherie, cu putina indemanare si un pic de rabdare le pui si singur. Trebui sa fi atent sa umblii cu grija cu ele ca sunt exagerat de casante, firave, se sparg foarte usor.

Link to comment
Share on other sites

si nu poate fi specificat in certificatul de inmatriculare? ca daca da, atunci nu au ce sa ne faca.

 

cred ca trebuie sa mergi la RAR pt asta. alta distractie.

pai daca se poate atunci asta e rezolvarea. apoi nu mai stau stresat ca ma ia cineva la intrebari, in special in strainatate. la ele nu vreau sa renunt, mai ales ca le-am pus singur si bine.. :)

Link to comment
Share on other sites

Mi-am montat singur Angel Eyes ! Am lucrat foarte curat si profesional ! Am dat farurile jos si le-am montat angel eyes-urile in casa nu in fata blocului unde este praf ! CINE ARE NEVOIE DE AJUTOR PENTRU MONTAT MA OFER CU PLACERE ! Nu percep nici o taxa o fac din placere ! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Baieti vreau sa imi montez si eu angel-urile zilele acestea ...dar intampin probleme chiar de la inceput, nu pot sa desprind trim-ul de sub dar din cauza capacelelor de la spalatoarele de faruri...cand incerc sa il smulg...simt ca risc sa rup capacul de la spalatoare...si am lasat-o balta...caut pe cineva care sa ma indrume cum sa le dau jos.

Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.