Jump to content

Vand bmw 318 is


suntoucher

Recommended Posts

Asa e ...sunt o gramada d carcotasi cu masini mai proaste cum ar fi r0n1n asta,care posteaza la toate anunturile de vanzare...oare nu se gaseste nici un admin sa'i inchda gura mega cunascatorului???BTW masina asta e mai mishto decat a ta aia din topor!Pt el toate sunt scumpe...

 

Bai baiatule, ai chef de cearta? Sau...de altceva?

Te-am bagat pe tine in seama te-am deranjat cu ceva?

 

Pe deasupra nici nu vezi bine, eu am zis anterior ca face 3000E, n-am zis ca e scumpa.

 

Ca e mai mishto masina asta ca a mea nu contest, gusturile sunt impartite + mai sunt si oameni chiori/miopi pe lume.

Dar dc tu spui ca masina mea este prosta si din topor inseamna ca esti un cunoscator atat de fin incat habar n-ai de marca BMW.

Chiar as fi curios sa detaliezi un pic ideea asta.

 

 

Tu nu cumva ai anunt pe 4tuning?

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

aaa...pai dak in Timisoara nu sunt inseamna k e "la comanda" clar !

:)

proasta concluzie ai tras . eu ma refeream ca e facuta la comanda adica in fabrica s-a pus pe caroseria asta un motor cu is si full electric

 

 

Proasta concluzie ai tras si tu ! Nu e nimic facut la comanda la is-ul pe care il ai la vanzare . S-au facut cateva exemplare si in 4 usi . Oare cat o sa mai mearga chestia asta cu " la comanda " si " full electric " ? Totusi trebuie sa apreciez ca nu ai folosit alta expresie celebra : " full de fuuulll "

Hotul striga hoootii !!!

Link to comment
Share on other sites

Sa ne anunti si pe noi , colegule , cand iti iei tu 3000e pe masina din '93 cu aproape 300.000km ? Doar e la comanda masina facuta , nu ?

Daca asta e facuta la comanda , Alpina cum mai e ? Asta in cazul in care vrei sa vezi cum arata o masina la comanda .... fabricata .

Link to comment
Share on other sites

e clar...tu vrei sa vinzi lemne la padurar....aici nu esti pe autovit..daca vii cu dastea "la comanda" si ea e cheala te faci de ras grav colegule...

 

 

e clar...clima, obc-ul si stopurile o fac full electric :)

 

 

"in 4 usi 140cp,facut la comanda full option"...............tu stii ce inseamna full option la modelul pe care-l vinzi?????????????/

 

 

oricum airbag-urile sunt de vis :) pun pariu ca actioneaza la comanda (mai ales ala de la pasager).

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

oricum airbag-urile sunt de vis :) pun pariu ca actioneaza la comanda (mai ales ala de la pasager).

 

Pai da , colegule Zeky , doar e de comando masina ! Sau ... nu am inteles eu bine ....?

 

 

 

P.S. Astept replica lui Bogddy , in legatura cu comanda asta . :twoup: :)

Edited by cris2dum
Link to comment
Share on other sites

Asa e ...sunt o gramada d carcotasi cu masini mai proaste cum ar fi r0n1n asta,care posteaza la toate anunturile de vanzare...oare nu se gaseste nici un admin sa'i inchda gura mega cunascatorului???BTW masina asta e mai mishto decat a ta aia din topor!Pt el toate sunt scumpe...

 

Bai baiatule, ai chef de cearta? Sau...de altceva?

Te-am bagat pe tine in seama te-am deranjat cu ceva?

 

Pe deasupra nici nu vezi bine, eu am zis anterior ca face 3000E, n-am zis ca e scumpa.

 

Ca e mai mishto masina asta ca a mea nu contest, gusturile sunt impartite + mai sunt si oameni chiori/miopi pe lume.

Dar dc tu spui ca masina mea este prosta si din topor inseamna ca esti un cunoscator atat de fin incat habar n-ai de marca BMW.

Chiar as fi curios sa detaliezi un pic ideea asta.

 

 

Tu nu cumva ai anunt pe 4tuning?

Nu am anunt pe 4tunning...nu inteleg care e faza!

Cert e k ma deranjezi cu toate comm tale rautacioase,despre masinile de vanzare...nu poate sa'si vanda omu masina k intri tu kre nu esti interesat de cumparare si comm la toti ba k sunt scumpe,ba ca n'au nush ce...stai mai bine in banca ta si nu mai face comentarii aiurea...ce vrei sa arate la profilul tau k ai nush cate mii de comm'uri???

Si...da masina ta e nashpa...asa k taci si nu t mai baga in afacerile altora k esti rau off topic!

Acum k ti'am raspuns p topicul omului,ma astept sa fi istet si sa nu mai comentezi si sa lasi omul sa'si vanda masina!

Imi cer scuze k am postat asa si nu p prv,fata de cel ce vine masina!

Link to comment
Share on other sites

Deci te deranjez pe tine cu posturile mele...hmm...exista optiunea ignore.

 

Tu ai o problema, din toti care au criticat anuntul pe acest topic doar eu am zis ca face 3000E, dar tu cu mine ai ce ai.

 

Ai reactionat mai rau ca initiatorul, nu stiu de ce simti nevoia sa te bagi in seama cu mine...

 

Simt o mare frustrare din partea ta, e posibil sa fie revelator nick-ul ales, sfatul meu prietenesc : chill.

 

 

Dc intradevar masina mea e nashpa, fa si tu o prezentare a masinii tale, facem un poll si lasam lumea sa decida care cum e.

Link to comment
Share on other sites

nu va mai certai masina nu mai e de vanzare buna sau rea cum o critica uni nu o mai vand, ,,la mine in curte are moarte", e prima masina din tineretea mea si nu o mai vand are valoare sentimentala . sunt curios ce o sa postati dupa toate acestea ( imi cer scuze daca prin acest topic s-a ajuns sa se certe uni ) :) Edited by suntoucher
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
nu va mai certai masina nu mai e de vanzare buna sau rea cum o critica uni nu o mai vand, ,,la mine in curte are moarte", e prima masina din tineretea mea si nu o mai vand are valoare sentimentala . sunt curios ce o sa postati dupa toate acestea ( imi cer scuze daca prin acest topic s-a ajuns sa se certe uni ) :)

 

Parerea mea este sa schimbi acele stopuri oribile cu unele OEM sau daca vrei neaparat, cel mult cu semnal alb.

 

adica asa:

 

http://eurocarmotorsport.com/Image/am3_36.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu va mai certai masina nu mai e de vanzare buna sau rea cum o critica uni nu o mai vand, ,,la mine in curte are moarte", e prima masina din tineretea mea si nu o mai vand are valoare sentimentala . sunt curios ce o sa postati dupa toate acestea ( imi cer scuze daca prin acest topic s-a ajuns sa se certe uni ) :)

 

 

nu a zis nimeni ca masina e rea sau buna sau ca nu face banii....sau ca nu are optiuni.... DAR cand tu vii cu stilul asta smuls si ne spui ca e full cand ea nu este e si normal sa ai replici de genul asta pe un forum bmw.....eu vand o pisica coupe cu f multe dotari pe langa a ta si tot nu m-am apucat sa zic ca e full frate.....am zis ca are ceva dotari masina (da mult mai bine)....nu ma intereseaza pisica ta si cat ceri pe ea dar cand vad ca dezinformezi incepe sa ma intereseze...ti se pare corect sa vina unu care nu stie de capul lui si sa o ia de buna ca e full si ca e facuta pe comanda saracu?.....si dupa sa-si dea seama ce teapa si-a luat cu comanda ta si cu full-ul tau pe un forum bmw???????....pun pariu ca nu te-ar fi interesat.....asa ca iti meriti posturile de mai sus :)

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.