Jump to content

Bad Boy Look pe e36


ssoorreell

Recommended Posts

buna ziua si bine v-am gasit ...m-am gandit yo mai bine k ar trebui sa ma apuc de lucru ... ideea este k vreau sa-mi fac un bad boy look pe e36 EU cu manutzele mele :) .... am vazut nishte poze si nishte topicuri pe bmwsindikat si nu pare atat de complicat pe cat "se aude" ... :)

ash vrea sa shtiu ce pareri avetzi in legatura cu cele ce urmeaza si poate imi acordatzi nishte "Tips & Tricks " :twoup:

 

bafta tuturor ! :(

 

 

in pozele urmatoare este ceea ce am vazut ...va voi tzine la curent cu progresele mele :D

Link to comment
Share on other sites

multzumesc mult pentru parere :) dar nu compari una cu alta ... sau cel putzin in opinia mea...

 

deja m-am impotmolit :) cum deschid capota dupa aia?:twoup:

 

Pai teoretic capota se transforma intr-una similara E46...adica se va ridica cu tot cu acele prize de aer din fata :(

Link to comment
Share on other sites

m-am gandit si eu intr-un timp la bad boy si chiar am vb cu vreo 2 persoane care le fac, iar la intrebarea ta raspunsul a fost: se prinde un soricel de clema si se scoate printre nari, si cand vrei sa ridica capota tragi de el. Moment in care mi s-a parut o mare tiganie si am renuntat.
Link to comment
Share on other sites

ati vazut cineva pe e46 coupe facelift facut bad boy look?????la modelul nonfacelift sunt dar la fl nu am vazut...ma bate si pe mine gandu sa ii fac la al meu da nush cum ar arata,dak gasiti puneti cva poze sau lasati un mesaj.mc mult

 

buna ziua si bine v-am gasit ...m-am gandit yo mai bine k ar trebui sa ma apuc de lucru ... ideea este k vreau sa-mi fac un bad boy look pe e36 EU cu manutzele mele :) .... am vazut nishte poze si nishte topicuri pe bmwsindikat si nu pare atat de complicat pe cat "se aude" ... :twoup:

ash vrea sa shtiu ce pareri avetzi in legatura cu cele ce urmeaza si poate imi acordatzi nishte "Tips & Tricks " :(

 

bafta tuturor ! :D

 

 

in pozele urmatoare este ceea ce am vazut ...va voi tzine la curent cu progresele mele :)

 

 

iese frumos rau dak ii faci;) si mie imi place mult cum ii sta e alta treaba fata de banalele pleoape care le lipesti pe far :) bafta si pune cateva poze cand termini

Link to comment
Share on other sites

el saracutzul n-arata rau ... dar poate shtie cineva cum se face cu deschiderea capotei...fara shoricei si alte chestii de genul ...

 

iti poti monta un motoras electric cu actionare din telecomanda :) dar lucrurile se complica..

 

 

dupa mine,nu arata rau,dar in mod sigur influenteaza farurile si luminozitatea lor, asa ca mai bine nu. :)

 

 

 

am vazut la stiri cum opreau masinile pentru verificari RAR si la un tip cu logan l-a pus sa scoata pleopele daca nu vrea sa ii ia certificatul de inmatriculare.

 

da, e nasoala treaba cu RAR , adica au bagat multe masini pe teren pt verificari si te arde bine de tot pt orice...mai ales pe astia cu tuning..si pe cei cu troace de masini la noxe ..

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.