Jump to content

Mi-am comandat un Power-BoxO


the_rifle

Recommended Posts

roagate sa intarzie coletul mai mult de 24 ore de la trimitere cum e in specificatiile lor si atunci poti sa faci plangere ca nu-ti mai e util datorita intarzierii (din cauza lor nu a ta) si se returneaza fara nici un cost din partea ta sau a expeditorului.

 

daca produsul ajunge la timp eu zic ca suporti tur-retur si data viitoare vei sti sa te documentezi inainte de a comanda ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest poleposition
Pfoaaa, iar d-astea cu moralitatea, eu sunt acum abia la pagina 9 (din 35 :twoup: ), din celalalt topic cu moralitatea... in fine, un link pus de xxl parca, in cadrul altui topic care si ala avea cumva legatura culmea, tot cu moralitatea :) , te doare mintea ce-i si cu moralitatea asta domle :)
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca atunci cand vinzi ceva sau prestezi un serviciu, este in ineresul tau sa informezi clientul cat mai bine, daca vrei sa continui sa vinzi.

Daca nu, inseamna ca pentru tine e chestie de moment si nu te intereseaza ce si cum, atat timp cat tu iti iei banutii aia de la tranzactia respectiva.

 

Te-ai repezit un pic sa-l comanzi dar schimbarea de pret si "necunoasterea" detaliilor din partea vanzatorului sunt semne clare de neseriozitate.

Link to comment
Share on other sites

Multe vorbe pentru nimic.

Nu cred ca are sens sa platesti transportul unuia care a incercat sa-ti traga teapa. Ar fi culmea. Adica tu vrei sa ma pacalesti, sa-mi iei banii pe o prostie care nu face ce zici tu ca face, dar eu sa fiu domn si sa suport transportul, sa nu iesi tu in pierdere. Hai sa fim seriosi!

Link to comment
Share on other sites

Pai si de ce comanzi de la bun inceput ? Nu e normal sa te interesezi despre produsul respectiv inainte sa te arunci ? N`ai dreptate Paul sa stii ... nu are nici o legatura cu vanzatorul- daca e tepar sau nu - are legatura cu faptul ca rifle a facut comanda la produs inainte sa stie exact ce vrea ... oricum nu mai conteaza acum...
Link to comment
Share on other sites

Din start ala mananca rahat ca se castiga zeci de cai cu petarda aia , omul nostru s-a desteptat , s-a informat ulterior si asta e a renuntat.In locul lui ce ar face lumea ? Mor pe moralismul ala dar numai si numai cand e vb de altcineva si nu primeaza propriul interes . Sa vad eu pe ala care ar da 50 ron pe transport aiurea in loc sa bage benzina de banii astia .
Link to comment
Share on other sites

Nu puneti power box de nici un fel. Sunt si "bune" (facute de raid) dar care duc tot la lucruri rele.

Chip tuning nici ala eu nu as face.

La un motor cu turbo in urma resoftarii se forteaza turbina. Daca schimbati si turbina e ok in anumite limite resoftarea, resoftarea scade viata turbinei.

Link to comment
Share on other sites

Azi a venit coletul dar din pacate n-am fost acasa...

 

Imi cer scuze ca am comandat inainte sa ma interesez de produs.

 

IMI CER SCUZE VANZATORULUI pt prejudiciu creat ( banii de transport ) si daca vrea poate sa-mi trimita adresa si numele prin SMS sau pe mesageria interna sa-i trimit banii de transport prin mandat postal.

 

Nu o sa saracesc daca-i trimit banii de transport.

Vina a fost a mea ca nu m-am interesat inainte.

Inca odata scuze.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg cum poti sa-ti ceri scuze pentru ca nu ai pus botu' la teapa lui. :)

 

Nu imi cer scuze ca n-am cumparat ci pt faptul ca l-am pus sa mi-l trimita...

Trebuia inainte sa comand sa stiu ce cumpar nu sa-l pun pe drumuri sa-mi trimita marfa si apoi sa ma sucesc.... E vina mea nu a lui.

 

Ca scoate 1 cal sau 1000 de cai e partea a doua. Nu mi l-a bagat el pe gat....

Oricum ma bucur ca nu l-am cumparat.

 

 

Subiect inchis.

Se poate inchide topicul.

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

mai bine astepti vremuri mai bune si montezi compresorul ala cum ti-ai propus :)

 

 

or sa vina si vrenuri mai bune dar acum sunt cam in foame si l-am scos la vanzare :)

Daca imi iau fix 500 il dau , daca nu, il tin... :twoup:

 

Am eu senzatia ca nu e mare jmecherie sa-l pun pe masina dar nu stiu cum.... Daca e sa vorbesc cu cineva sa mi-l puna ma cam usuca de bani iar acum nu-mi permit.... Nashpa... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.