Jump to content

Piese bmw noi si sh


Recommended Posts

Buna ziua, m-ar interesa un pret pentru o pereche de faruri cu lupa/angel eyes pentru un E90 din dezmembrari. Va multumesc.

 

Buna ziua

Ce tip de faruri va intereseaza cu xenon cu Bi-xenon sau normale.Complecte sau incomplecte?

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, m-ar interesa un pret pentru o pereche de faruri cu lupa/angel eyes pentru un E90 din dezmembrari. Va multumesc.

 

Alo, colega! Te intreaba initiatorul topicului de care faruri vrei... Complecte sau incomplecte?

:)

Haha buna asta!:)))

 

BTW ma intereseaza si p mine faruri cu lupa si angel eye pt E46 fl,tot don dezmembrari...fara semnale!!

Link to comment
Share on other sites

doar farurile fara instalatia de xenon

 

PS: Rares_CJ nu stiu ce vrei sa spui....

 

momentan pe masina am faruri fara lupa si as dori sa le schimb cu unele cu lupa si angel eyes fara sa ii pun si xenon.

 

Momentan faruri cu lupa nu sunt numai cu xenon si bi-xenon pe original,dar este posibil sa gasesti la cei ce se ocupa cu produse tuning,kituri ce pot fi adaptate.

 

 

Buna ziua

 

Nu avem piese de e36 pe stoc momentan.

Link to comment
Share on other sites

doar farurile fara instalatia de xenon

 

momentan pe masina am faruri fara lupa si as dori sa le schimb cu unele cu lupa si angel eyes fara sa ii pun si xenon.

 

Momentan faruri cu lupa nu sunt numai cu xenon si bi-xenon pe original,dar este posibil sa gasesti la cei ce se ocupa cu produse tuning,kituri ce pot fi adaptate.

 

 

 

Am inteles, atunci imi puteti spune un pret pentru o pereche cu xenon? Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

sal, ma intereseaza si pe mine o pereche de faruri cu xenon OEM ,ptr E46 FL si husa de la schimbatorul de viteze..

deasemenea o pereche de sticle ptr faruri Fl, E 46

multumesc..

Edited by seamann
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.