Jump to content

poze ursul meu


CT26MYR

Recommended Posts

sa iti traiasca  :blink: Motorul se tine bine ? nu ai avut probleme cu el ?Am auzit ca motoarele de urs sunt destul de rezistente

109847[/snapback]

eu am spart un piston la ala de 2000 129cp si am pus pe el 1800is 16v 136cp si nu am avut pana acum nici o problema multumesc lu' Dumnezeu decat pompa de benzina dar asta e normal sa cada la un anumit interval asta e... si isi ia in fiecare zi numai schimbari la 6500 de ture. asta e BMW Power

Link to comment
Share on other sites

eu am spart un piston la ala de 2000 129cp si am pus pe el 1800is 16v 136cp si nu am avut pana acum nici o problema multumesc lu' Dumnezeu decat pompa de benzina dar asta e normal sa cada la un anumit interval asta e... si isi ia in fiecare zi numai schimbari la 6500 de ture. asta e BMW Power

109852[/snapback]

numa incet.m-ai intrecut demult,al meu e diesel de 136 CP si schimb la 3000 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Acum are si o toba Borla si un eleron de is dar a ramas aceiasi linie.  Bagati si voi niste poze sa avem si noi un album cu ursi. :blink:

109842[/snapback]

 

 

Asta a fost ursul meu.

post-708-1154422875_thumb.jpg

post-708-1154422881_thumb.jpg

post-708-1154422891_thumb.jpg

post-708-1154422899_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca ar arata mai nervos dc ai pune niste ornamente de far.la seria 3 merge perfect.

110002[/snapback]

de 3 luni sunt comandate si ma minte ca le are langa el si ca pune pachetul la posta....asta e mai asteptam :blink:

Link to comment
Share on other sites

Salut,Brandex e frumoasa masina ta dar un singur lucru ai schimbam....jentile,le inlocuiam cu un borbet cu buza lata,vizualizeaz-o un pic in minte sau uitate la niste poze cu niste ursi cu borbet,sunt criminale,sunt bestiale,in rest totul e ok la masina :blink:
Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Salut,Brandex e frumoasa masina ta dar un singur lucru ai schimbam....jentile,le inlocuiam cu un borbet cu buza lata,vizualizeaz-o un pic in minte sau uitate la niste poze cu niste ursi cu borbet,sunt criminale,sunt bestiale,in rest totul e ok la masina :blink:

110848[/snapback]

 

 

Daca te uiti putin la semnatura mea, o sa vezi ca l-am vandut. In realitate se vedeau altfel, chiar mult mai misto decat niste Borbet-uri cu buza. Ideea era ca erau unicat in tara, erau aduse din SUA.

Link to comment
Share on other sites

Brendex tu sopuneai ca ursul nostru din pitesti UCF in cauza este naspa dar al tau cum este frate ca ai jentzi de pun totzi tzarani pe dacii ?? Frate scuzama dar nu mai critica pe altzii jantele alea ale tele zici ca sunt din topor puse acolo

In res este frumos si al tau .Am sa fac poze la cateva dacii sa vezi ca au janmte ca ale tale.In privintza lui MYR este superb frate tzineo tot asa trebuie sa ma apuc si eu de al meu ca este cam bolnavior ca ceilaltzi proprietari nu au fost in stare de el timp de 2 - 3 ani sal puna si pe el pe rotzi dar las ca se va schimba :blink:

post-2067-1154760806_thumb.jpg

post-2067-1154760829_thumb.jpg

post-2067-1154760853_thumb.jpg

Edited by Dumy
Link to comment
Share on other sites

Brandex daca le-ai dat jentile este...bine,dar ele erau nasoale jentile pe bune,un borbet ceva sau unele asemanatoare cu borbet era bine sa ai,in rest e ok ursul e frumos dar nu imi spune mie ca erau grozave acelea pe care le-ai avut.... :blink:
Link to comment
Share on other sites

:blink: mdaaa...si de ursu` meu si`au batut joc fostii proprietari, numai benzina a pupat in rest nimik  :)  :)  !!

nishte pleoape as vre si eu....ma poate pune cineva de pe aici in posesia lor ?

111139[/snapback]

o sa pun un nr de tel pe forum maine care se ocupa cu accesorii din fibra ieftine pt orice masina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.