Jump to content

Vand 320i E36


gyno09

Recommended Posts

Vand BMW E36 320i, an 1997, motor M52, 184.000 km, optuni: dubluclimatronic, 4 geamuri electrice, trapa electrica, scaune incalzite, oglinzi electrice, incalzite, heliomate, oglinda interior cu senzor antiorbire, pachet lumini, inchidere pe cheie originala, ASC, jante pe 17, suspensie sport, masina este inmatriculata de mine in BG, provenienta germania.

 

DEFECTE: am avut eleron si a fost furat, si necesita doua anvelope pe spate.

pret 2700 euro

tel 0766546459

 

 

 

......

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina, era cea mai frumoasa daca acceptai un schimb cu mine...meritam sincer, nu este zi sa nu o admir .

 

Un UP! de la mine, bafta.

de ce crezi ca as face un schimb cu o masina mult mai putin dotata decat asta si cu o motorizare mai slaba?, si sa nu mai vorbim de an de fabricatie.

frumoasa si ingrijita si masina ta dar vreau E39. Bafta si tie si ms.

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam ca totusi masina mea este inmatriculata si reprezinta un atu la un evantual cumparator. Acum ai sa spui.." Tu de ce nu o vinzi asa inmatriculata cum este"

 

Am avut destule oferte fara sa pun , nici macar afise pe geam..numai ca nu am mai fost la curent cu pretul euro si cand am vazut cati bani inseamna 2500E am fost nevoit sa cresc iar pretul, fiinca stiu ce masina dau in 120 mil

 

Daca toti s-ar gandii cum ai zis tu, nu ar mai exista nicio combinatie , se dau masini mai slabe , pe masini mai dotate..+ diferente..mari sau mici.

Link to comment
Share on other sites

Pare foarte intretinuta.

O masina dotata si cu un pret cinstit.

Bafta la vanzare !

chiar a fost si este intretinuta masina, am cautat foarte mult pana am gasit-o, care arata bine pe afara nu arata bine la interior si invers si care arata bine la ambele nu avea dotari.

 

Ma gandeam ca totusi masina mea este inmatriculata si reprezinta un atu la un evantual cumparator. Acum ai sa spui.." Tu de ce nu o vinzi asa inmatriculata cum este"

 

Am avut destule oferte fara sa pun , nici macar afise pe geam..numai ca nu am mai fost la curent cu pretul euro si cand am vazut cati bani inseamna 2500E am fost nevoit sa cresc iar pretul, fiinca stiu ce masina dau in 120 mil

 

Daca toti s-ar gandii cum ai zis tu, nu ar mai exista nicio combinatie , se dau masini mai slabe , pe masini mai dotate..+ diferente..mari sau mici.

pt mine personal nu este un avantaj o masina inmatriculata in romania, ma simt mult mai bine sa nu dau bani la statul roman pe impozite si asigurari mari.

nu vand masina asta ca vreu sa fac "o combinatie" doar vreau sa trec la ceva mai mare :)

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.